Gildia Kupców Tireona
Nie ma możliwości edycji postów, co jest wyjaśnione dlaczego w temacie Ważne informacje i organizacja.
Po prostu graj dalej. Przepadnie Ci raptem jedna misja. Wątek kupców Ci się nie zablokował, więc chill. Tylko uważaj, żeby nie popsuć teraz żadnych innych misji u nich, bo będzie klapa.
Odpowiedz
(05.09.2016, 18:34:15)Maniaks napisał(a): Siedzi w pierdlu, ale nie ma żadnych opcji dialogowych.
To już nie wykonasz tego zadania tak działają konsekwencje w przeznaczeniu, a w takim przypadku kody nie otrzymasz
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
. Czyli po tym zadaniu wrócić do Tireona i można jechać dalej z zadaniami od nich?
Odpowiedz
tak
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam taką sytuację, że zdobyłem wszelkie pozwolenia na handel dla gildii kupców Tireona oprócz pozwolenia dla Gainy. Problem jest tego typu, że chyba trzeba zagadać z Pedro ale go coś nie ma przed klasztorem i teraz pytanie czy pojawia się o jakiejś godzinie czy po prostu mam buga?
Odpowiedz
Pedro powinien obok stać i faktycznie trzeba z nim pogadać o pozwoleniu na handel
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hm... przy robieniu zadania z kremem zdaje się, że towarzyszył Gainie a teraz przepadł, może to przez częste podróże do i z Doliny przodków... Rozumiem, że aby ruszyć dalej zadania w gildii kupców to potrzebuje Pedra, a jak go nie mam to czy jest jakiś kod na niego czy coś może?
Odpowiedz
dobra, idzie na PW, ale z głową użyj...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam problem. Mam pozwolenie od Gainy, tego co trzeba zapłacić 500 sz. i od Akila. Wszystkie misje wykonałam oprócz tego w Dolinie Przodków od Tireona. I żadnego dialogu z Kornenem. Wydaje mi się, że mam zbyt niski poziom (jedenasty) ale nie wiem. Pomocy.
Odpowiedz
Bardzo chaotycznie to brzmi bo mieszasz dwa watki w Kupcach.
Jakie zezwolenia zdobyłaś?
Pokolei to przeanalizujemy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zezwolenie na handel w klasztorze, u tego farmera co trzeba 500 sz zapłacić oraz farma Akila.
Odpowiedz
po prostu odwiedzaj kupców i miejsca, w których chcą pozwolenia - na placu świątynnym w Khorinis, u Onara, no i zaglądaj do ich szefa
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Rusz misję dla kupca z miasta a reszta pójdzie z górki już.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Dziękuję, problem już rozwiązany. Nie przyszło mi do głowy, by porozmawiać z Onarem.
Odpowiedz
Raczej nici z widły. Onar nie ma żadnych dialogów, Kornen też nie. Może zależeć to od etapu gry czy poziomu postaci (lvl dopiero 11 i nie przystąpiłam do żadnej gildii)?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości