Zadania poboczne w GD
Poszukaj tam gdzie almanach w G1.
Odpowiedz
Cześć,
Mam problem ze starą kopalnią. Otóż mam dostęp do niej, rozmawiałem z Gomezem i wybiłem WSZYSTKO co tylko tam znalazłem. Po pierwsze - nie miałem tego komunikatu ile zostało mi dusz do uwolnienia, ani razu go nie widziałem. Po drugie rozmawiałem z Gomezem i nie ma opcji, że uwolniłem te dusze.
Myślałem skorzystać z Gothic Save Editor by to naprawić, ale nie wiem jak znaleźć tę opcję.
Ktoś pomoże?
Odpowiedz
Zadanie z Gomezem i kopalnią wymaga wykonania zadania z chromaninami, stąd brak dialogów.
W tym programie trzeba chyba po prostu odpalić wszystkie z nim dialogi.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Zrobiłem chromaniny, otworzyłem kopalnię, porozmawiałem z Gomezem o tym, że się dostałem i zabiłem wszystko co się ruszało w kopalni łącznie z pełzaczami. I jak rozmawiam z Gomezem to mi mówi tylko bym uważał. Nie było ani razu tego, że zostało tyle i tyle dusz do uwolnienia, a jak kiedyś grałęm (to była inna instalacja) to miałem takie coś i na internecie ludzie też to mają z tego co widziałem. A ja tego nie miałem, może w tym tkwi błąd?
I teraz próbuję coś odnaleźć w Gothic Save Editor, ale on zmienia tylko plik savedat i zastanawiałęm się czy ten plik oldmine w savie nie były do zmienienia lepszy, ale nie wiem jak znaleźć w plikach te dusze.
Ktoś coś wie??
Odpowiedz
(18.06.2021, 06:43:34)Dariusz napisał(a): Zrobiłem chromaniny, otworzyłem kopalnię, porozmawiałem z Gomezem o tym, że się dostałem i zabiłem wszystko co się ruszało w kopalni łącznie z pełzaczami. I jak rozmawiam z Gomezem to mi mówi tylko bym uważał. Nie było ani razu tego, że zostało tyle i tyle dusz do uwolnienia, a jak kiedyś grałęm (to była inna instalacja) to miałem takie coś i na internecie ludzie też to mają z tego co widziałem. A ja tego nie miałem, może w tym tkwi błąd?
I teraz próbuję coś odnaleźć w Gothic Save Editor, ale on zmienia tylko plik savedat i zastanawiałęm się czy ten plik oldmine w savie nie były do zmienienia lepszy, ale nie wiem jak znaleźć w plikach te dusze.
Ktoś coś wie??

Jeśli nie pokazałeś liczby duchów podczas zabijania duchów, odwiedziłeś szyb bez opuszczania Starej Kopalni.
Zdecydowanie o GSE
ZabiteZombie = 32
Odpowiedz
Jak mogłem odwiedzić szyb bez opuszczania starej kopalni??? Nie rozumiem.

Czyli ZabiteZombie = 32 powinno być w savedat, zgadza się? :)
Odpowiedz
Prawdopodobnie licznik zabitych zombie do tego zadania resetuje się gdy wychodzisz/wchodzisz do kopalni w trakcie wykonywania misji.
Zmień te liczby w pliku gdzie wystepuje zmienna ZabiteZombie i zrób sobie w razie czego kopię edytowanego save'a gdzieś na pulpicie.
Odpowiedz
Panowie jestem w GD idę do kopalni tej co jest obok przełęczy do khorinis wchodzę wybijam wszystko łącznie z królową pełzaczy i po krótkiej wędrówce docieram do kraty i do niej idzie jakiś kołowrót ale żeby to otworzyć potrzebuję jakiś przedmiot i nie mam pojęcia gdzie on jest i co to jest pomoże ktoś ??
Odpowiedz
W tej jaskini gdzie jest woda, jest ukryta skrzynka, w której jest kamyk pozwalający podnieść tą kratę. Musisz się trochę powspinać.
Odpowiedz
A gdzie ta jaskinia ? Bo jak rozumiem nie chodzi o tą wodę która jest też w kopalni
Odpowiedz
No chodzi mi o tą jaskinię w kopalni, w której jest woda. Tam jest kilka drewnianych rusztowań. Na jedno z nich trzeba wyleźć, i potem się gdzieś tam wspiąć na skałę. Poszukam czy mam gdzieś tu Gothica, jak dalej będziesz miał problem, to screena Ci wrzucę.

@edit
Odpowiedz
Siema, mam problem z zadaniem kolekcjoner ksiąg u Teofila a mianowicie z jedną z ksiąg. Możecie podać mi jej lokalizację?
Chodzi o księgę pt. ,,Magowie z górniczej doliny"
Odpowiedz
Sprzedaje ją jeden z Magów Ognia.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
gdzie znajdę do kupienia koncerz dla Natalii?
u martina go nie ma
Odpowiedz
No to jeszcze Santinno.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości