Zadania poboczne w GD
Licznik zabitych orków nie wyświetla się na ekranie.
Poszukaj dobrze wokół zamku. Mogą być jeszcze pochowani w tych zniszczonych chatkach.
Odpowiedz
od posta 504 w tym temacie jeszcze poczytaj...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie wiem wiem że przed wzięciem tego subquesta od berta mogłem paru orków zabić może to spowodowało że tego zadania już nie wykonam.
Odpowiedz
Na 99% licznik zabitych orków jest niezależny od dialogu z Bertem otwierającym tę spec akcję.
Odpowiedz
mam problem bo nie mam dialogu z angarem na temat amuletu w 2 rozdziale.
Odpowiedz
Jakiś czas temu komuś tu na forum podpowiadałem o tym amulecie. Chodziło o 4 rozdział i rozmowę z Garondem po powrocie do GD. Musiałbyś poszukać w moich postach. Może chodzi o to samo.
Odpowiedz
(06.04.2023, 19:56:50)Erwin napisał(a): Jakiś czas temu komuś tu na forum podpowiadałem o tym amulecie. Chodziło o 4 rozdział i rozmowę z Garondem po powrocie do GD. Musiałbyś poszukać w moich postach. Może chodzi o to samo.

Dzięki poczekam do tego 4 rozdziału
Odpowiedz
No ja chyba niestety wiem o co chodzi. Z tym Angarem to w wersji 1.6 N1kX przedobrzył w tym przerabianiu skryptu na siłę i znalazłem nie tylko błędy językowe w tłumaczeniu - vide
//Mogę poprawić twoje umiejętności w walce na dwuręcznego miecza.
   //Lepiej mnie jest nie nikogo.
 ale także błędny warunek


if(Npc_KnowsInfo(other,DIA_Angar_WIEKOMMSTDUHIERHER) && (DJG_AngarGotAmulett == FALSE) && (Kapitel == 4))
dla pytania w sprawie amuletu
description = "Może mógłbym ci jakoś pomóc?";

w  wersji 1.5.1 to pytanie można zadać w rozdziale drugim i w tymże rozpoczyna się zadanie "Amulet Angara"
 wersji 1.6 zaczyna się w rozdziale IV.

Te zbędne zmiany są jak dla mnie frustrujące blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobré ráno, chtěl bych se zeptat, kde najdu ztracený klíč ke vstupu do hornického údolí

Dzień dobry, chciałbym zapytać, gdzie mogę znaleźć zagubiony klucz do wejścia do doliny górniczej
Odpowiedz
Dlaczego użyłeś czarnej czcionki? XD
Na którym etapie tej misji jesteś? Ten klucz się odnajduje generalnie jak się wykonuje wątek Starożytnego Kultu, ale ciężko mi coś więcej powiedzieć bez dodatkowych informacji.
Maybe you would prefer english instead google translate?
Odpowiedz
I have to find the thief who stole Lord Hagen's key
Odpowiedz
As far I remember, in order to find this key you have to start the quest from Mort in the Orleans tavern. He'll tell you that someone stole from him 'Rytualne Ostrze'. It's the follow up quest to the Ancient Cult questline.
Also this is not the right topic for this question, will be probably moved by the moderator.
Odpowiedz
Nie wiem gdzie to wrzucić, bo to się w Khorinis zaczyna, ale chyba głównie w GD się toczy ten quest.

Zadanie Przyjaciele z kolonii się odblokowuje w 4 rozdziale dopiero? Bo znajomy jest już w trzecim i dalej tego ruszyć nie może, a ja już nie pamiętam jak to było.
Odpowiedz
Wprowadziłeś Donato do miasta?
Odpowiedz
Tak. Wybacz, nie napisałem kontekstu. Znajomy jest na tym etapie, że Parvez powiedział w drugim rozdziale, żeby wrócić później i w trzecim dalej milczy, więc obstawiam, że w 4 się odezwie, ale wolę się upewnić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości