Zadania poboczne w GD
#76
(12.08.2016, 22:52:46)saturas napisał(a): Gdzie się znajduje ten duch Gomeza zdobyłem klucze i dostałem się do tej piętrowej wieży na zamku ale Gomeza tam nie ma tylko skrzynia z jego pierścieniem ??

On jest gdzie indziej, szukaj dalej
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#77
(11.08.2016, 08:24:01)Token napisał(a): Poszukaj wysoko położonego miejsca, które służy obecnie do obserwacji pozycji wroga.

Czyżby to było to miejsce gdzie stoi Hosh-Pak?
Odpowiedz
#78
Chodzi o miejsce obserwacyjne drugiej strony konfliktu.
Odpowiedz
#79
(13.08.2016, 00:56:52)Dota napisał(a): Chodzi o miejsce obserwacyjne drugiej strony konfliktu.

Domyślam się, że jest to najwyższa wieża w zamku w GD. Wszedłem na nią po drabinie przechodząc przez pokój Gomeza. Księgi nie ma tylko stoi zamknięty kufer do którego jest potrzebny odpowiedni klucz.
Odpowiedz
#80
(13.08.2016, 08:47:52)Crowney napisał(a):
(13.08.2016, 00:56:52)Dota napisał(a): Chodzi o miejsce obserwacyjne drugiej strony konfliktu.

Domyślam się, że jest to najwyższa wieża w zamku w GD. Wszedłem na nią po drabinie przechodząc przez pokój Gomeza. Księgi nie ma tylko stoi zamknięty kufer do którego jest potrzebny odpowiedni klucz.

Chodzi o inną wieżyczkę.
Odpowiedz
#81
Podpowiedzcie mi gdzie jest znajdę drugi klucz do drzwi w GD, pierwszy znalazłem pod obrazem.
Odpowiedz
#82
Hej, czy w R2 można wykonać misję Misa magnata? Dowiedziałem się, że gdzieś w podziemiach Engor upuścił klucz, nie mogę go jednak nigdzie znaleźć... myślałem, że może przestraszył się Gomeza i ten drugi da nam klucz gdy kopalnię oczyścimy, ale jednak nie. Z góry dziękuję za pomoc.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#83
Klucz jest w lochach. Ale pozostaje kwesita jeszcze jednego klucza który ma pewna osoba na zamku.
Odpowiedz
#84
teego zadania nie da się tak naprawdę prawidłowo względem logiki wykonać bez Kliffa
wszystkie inne opcje to pewne obejście problemu....
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#85
Kurde... to chyba ślepy jestem niestety. Leży swobodnie, czy coś trzeba nacisnąć np?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#86
leży sobie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#87
Dobra, po raz kolejny okazuje się, że człowiek nie myśli o najprostszych rozwiązaniach... Całą podłogę cal co calu przepatrzyłem, tylko to jedno miejsce pominąłem, a teraz już znalazłem, choć racja, musiałbym pobić Kliffa żeby ruszyć wszystko dalej, a tego nie chcę.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#88
nie trzeba bić Kliffa
wystarczy odczekać 7 dni gdy nabierze do nas zaufania i sam powie o drugim kluczu
co wy macie z tym biciem NPC? :/
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#89
Wspomniałeś Kliffa, więc myślałem, że to jego klucz jest potrzebny, a tu widzę inna bajka i teraz rozumiem co miałeś na myśli wcześniej.


A dobrze wiedzieć o tym zadaniu, że po 7 dniach się aktywuje, z Kliffem rozmawiałem dawno temu więc nie pamiętam nawet czy coś wspominał o tym, żebym mu pomógł, a opcja dialogowa "jak leci" jest zdradliwa i w 95% przypadków nie prowadzi do niczego konstruktywnego. Także dzięki Memorius, już wiem co i jak z tą misą!
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#90
W którym miejscu w zamku w GD jest denar?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości