Zadania poboczne w GD
(24.10.2016, 19:01:44)wacekplacek napisał(a): Z której strony zamku jest roślina wiary ?
Było już na ten temat tutaj, poszukaj dobrze
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Po rozmowie z Talbinem przy przełęczy khorinis , gdzie on sie udaje? Bo zdobylem zgode na jego zaklad, ale nigdzie go nie moge znalezc
Odpowiedz
Poszukaj na farmach
Odpowiedz
Uwalniam właśnie Gorna z lochu i przy okazji zacząłem się rozglądać za jego mieszkiem z oszczędnościami przy południowej bramie na prawo od Tarana (wychodząc z zamku) i za cholere jej nie mogę znaleźć, jakieś sugestie?
Odpowiedz
Ten mieszek znajduje się w miejscu, w którym w G1 była chata Fiska. Jest w środku ruin jego domku o ile się nie mylę.
Odpowiedz
Ok poszukam i dam znać.

Jest dokładnie jak piszesz Kravis w spalonej chacie Fiska za zamkniętymi drzwiami!
Co do zadania to jak zwykle przy libacji chłopaki nie usiedzieli na miejscu i pół zamku obleźć musieli a tak na marginesie mówią, że pieniądze niby nie śmierdzą hehe.
Odpowiedz
Mam zamiar wejść do wolnej kopalni, strzeże jej jednak ork Hosh-Garok.
Mogę go zatłuc bez jakiś questowych reperkusji ?
Odpowiedz
Jego śmierć umożliwia ci powiadomienie Volberta na temat stanu Wolnej Kopalni. Nie przewidziano negatywnych konsekwencji jego zabicia.
Odpowiedz
No to już go wysyłam w objęcia Beliara
Odpowiedz
Eem nie bijcie mnie jeśli zły wątek ale nie wiem czy ta skrzynka jest z jakiegoś questa.Otóż gdzie mogę zdobyć kluczyk do skrzynki z chatki Ryżowego Księcia?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam, to klucz chyba da ci Kliff, jak już pomożesz mu zwiać z zamku. Można te zadanie było zrobić już w R2.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
(04.11.2016, 17:16:26)Jonxx napisał(a): O ile dobrze pamiętam, to klucz chyba da ci Kliff, jak już pomożesz mu zwiać z zamku. Można te zadanie było zrobić już w R2.

W R2 na 99% nie da się tego zrobić, dopiero po powrocie w R3 możesz wykonać to zadanie, przynajmniej nie miałem możliwości zrobić tego w drugim rozdziale, ale tak jak wyżej klucz otrzymasz od Kucharzyny po ucieczce z zamku.
Odpowiedz
Ja mam to zadanie zrobione w 3 rozdziale, a po powrocie z GD pod koniec drugiego rozdziału jeszcze do GD nie wracałem. Więc...
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
To zadanie działa na innym, bardzo ciekawym skrypcie. I w drugim rozdziale da się je zrobić.
Odpowiedz
Czy ten klucz też będzie pasował do drzwi w tej karczmie na jeziorze?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości