Nowicjusz Wody/Mag Wody
#91
Tabliczki z zadania Artwfakty Adanosa są rozrzucone po wszystkich światach wynika z poprzednich postów.
Możecie napisać ile jest w Jarku ile w GD ile w DP i Korinis ?
Odpowiedz
#92
Chciałbym prosić o pomoc w kilku zadaniach.
1. Artefakty Adanosa - mam tylko pierwszy wpis w dzienniku, że można znaleźć na ten temat więcej informacji w Dolinie Budowniczych ale przeczesałem ją wzdłuż i wszerz i zadanie nie zostało ruszone.
2. Historia Jarkendaru - nie mam tabliczek III i V, gdzie mogę je znaleźć?
3. Kamienie Żywiołów - jak rozwiązać tą zagadkę? :>

Trochę odpuściłem sobie te zadania i tak się rozpędziłem, że już dotarłem do 4 rozdziału. Można jeszcze je wykonać?
Odpowiedz
#93
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#94
U myśliwych kupiłem już inną tabliczkę więc V będzie gdzie indziej
Odpowiedz
#95
w takim razie sprawdź w świątyni - tam gdzie Kruk siedział
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#96
Dzięki, udało się. Jednak tej tabliczki od zadania Artefakty Adanosa nie udało mi sie znaleźć, przeczesałem nawet wszystkie domy i ich okolice ale bez skutku. Może jakaś dokładniejsza lokalizacja?
Odpowiedz
#97
Dokładna lokalizacja tej tabliczki to waypoint "ADW_VALLEY_PATH_129_A"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#98
Przecież przeczesałem te krzaczory w te i z powrotem i nie wiem jakim cudem nie zauważyłem tej tabliczki  Facepalm

Dziękuję bardzo za pomoc

Która gildia dostaje questa z Matildą? Byłem pewien, że mag wody (Epilog na to wskazywał) ale w 5 rozdziale nadal nic nie mam. :>
Odpowiedz
#99
To nie tak. Konkretnie zadania nie ma. Interakcja pojawia się tylko w przypadku Maga Wody w trakcie wykonywania zadania z Szatą Arcymaga Wody. Wówczas to od wiadomego rzemieślnika dowiadujemy się o jego relacjach z Maitldą i dopiero wtedy możemy jej pomóc.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jestem w lekkim szoku ponieważ takiego zadania z szatą nie miałem.
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi z tym banem, a jako, że nie ogrywałem nigdy Maga Wody to nie wiem co radzić. Przeklejam wiadomość tutaj:


Cytat:Zrobiłem całą misje z ornamentem. Dostanę go od Saturasa, jeśli Vatras da zgodę. Wszystkie informacje o zaginionych przekazałem Vatrasowi(Dostałem 400 exp). Zabiłem Dextera i jego bandę. "Rozkazy" przekazałem Vatrasowi. Do wodnego kręgu będę mógł wstąpić, jak przekaże swoją wiadomość Lordowi Andre. Poszedłem do Saturasa, że chce zostać magiem wody. Zgodziłem się na nowicjusza, następnie zrobiłem 3 misje od Saturasa. Dalej jestem nowicjuszem i nie mam pojęcia co robić. Żaden mag wody nie ma dla mnie nowej misji. Ruszyć głównego wątku nie mogę, bo wejść do ratusza nie mogę.
Odpowiedz
Żeby zostać Magiem Wody trzeba spełnić następujące warunki
zrobić zadanie z Księgami dla Magów Wody
zrobić zadanie ze Smoczą Zgubą
zrobić zadanie z Magiczną Rudą dla Saturasa
dowiedzieć się dla Vatrasa, kto sprzedaje broń Bandytom
dowiedzieć się dla Vatrasa gdzie są zaginieni ludzie
trzeba przynieść Nefariusowi wszystkie części ornamentu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Próbowałem załatwić mu dostęp do forum, ale jakieś jaja z tym IP są xd

[Obrazek: 8zV15hF.png]
Odpowiedz
Niech go spróbuje podprowadzić w to miejsce, co jest ten punkt. Mam nadzieję, że miejsce jest rozpoznawalne.

[Obrazek: ZN2BNJh.jpeg]
Odpowiedz
[Obrazek: CfQsZOI.png]

Repa Ci już też rzuciłem, za te wszystkie pomoce + za prace nad Klasztorem się należy jak najbardziej :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości