Zadania poboczne w GD
Szukałem możliwe że coś przeoczyłem ? sprawdzę jeszcze raz
Odpowiedz
Pomocy jak dostać się do wieży w zamku xD !!! dzrzwi do byłego pokoju gomeza są zamknięte :O
Odpowiedz
Po wybiciu wszystkich zombi i pojawieniu się wpisu aby pogadać, Gomez się nie odzywa.
Odpowiedz
Czy można wybić orków wokół zamku w drugim rozdziale? Bo z tego co wiem będą z nimi chyba dwa zadania w 2 rozdziale, zabicie orkowych dowódców i jeszcze jakieś? nie zbuguje sobie tego zadania jak wyczyszczę wszystkich orków wokół zamku??
Odpowiedz
Możesz spokojnie wszystko wybić, no jakby mogło być inaczej.
Odpowiedz
Nie wiem czy to blad czy sam po prostu nie wiem gdzie szukac - znalazłem 1 tom Chromaninu, powycinalem wszystko w jaskini w pień i zszedłem obok wybrzeża i po zabiciu ostatniego szkieleta przy wybrzeżu na dole Wieży Mgieł przeczytałem zagadkę, szukałem w jaskiniach jednak drugie tomu ani widu ani słychu wiec udałem sie do Gomeza a po rozmowie przeszukałem ta "komnatę" w ktorej sie znajduje - tu tez nie znalazłem ani tomiku kolejnego ani chociaz podpowiedzi, wiec moze ktos byłby chętny i za usmiech podpowiedziałby gdzie znalezc tomik?
Odpowiedz
Co do Chromaninu 2 Język
Odpowiedz
Piszę tutaj gdyż,albowiem nie jestem pewny... aczkolwieg zadanie zaczyna się w GD i mam tam coś do zrobienia otóż szukam grobu Corristo.... dla pierścienia dla Thorusa,dalej szukam Palladyna Leona szukałem po całym zamku i nic.... jedyne pomieszczenie do którego nie mam dostępu to więzienie .... PS w 4 rozdziale zabiłem dopiero bagiennego smoka,byłem wcześniej u kamiennego i ognistego i nie było opcji dialogowiej...
Odpowiedz
A jak stoisz w kontaktach z duchem Gomeza? Leon powinien być nad więzieniem, tam gdzie pracują więźniowie. Chyba, że jeszcze go nie przeteleportowałeś. Smoki zabijamy w określonej kolejności, tak jak wskazuje nam je Orik.
Odpowiedz
mam dwa pytania:
Gdzie jest Wrzód niby miał być gdzieś w okolicach kamiennej twierdzy ale przeszukałem tam wszystko łącznie z całą twierdzą i nie znalazłem albo w złym miejscu szukam albo mi zniknął
i drugie
gdzie jest platforma teleportacyjna która w g1 była w klasztorze mnichów oblazłem cały obóz leśny i nigdzie nie ma tej platformy, została przeniesiona czy jak?
Odpowiedz
Wrzód winien być przed fortecą, na drodze, po której się do góry wchodzi. Odnośnie drugiego - wykonujesz aktualnie zadanie z kamieniami teleportacyjnymi w GD, tak?
Odpowiedz
(17.08.2016, 14:47:42)Token napisał(a): Wrzód winien być przed fortecą, na drodze, po której się do góry wchodzi. Odnośnie drugiego - wykonujesz aktualnie zadanie z kamieniami teleportacyjnymi w GD, tak?

tak kamienie teleportacyjne
Wrzoda nie ma pod kamienną fortecą tą z kamiennym smokiem może jaszczuroczłeki go zabiły bo było ich tam pełno ? powinien być przed mostem ??
Odpowiedz
a w zamku jest?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jeśli już się przeniósł to jest między mostem a fortecą, bliżej fortecy. Jeśli wykonujesz to zadanie, to może czytaj dziennik?!
Odpowiedz
Mówię zwiedziłem calutką kamienną twierdze i jej okolice , żadnego zadania z wrzodem nie miałem jestem w 2 rozdziale?? Co do tej platformy teleportacyjnej to gdzie szukać??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości