Mroczny Wojownik/Mag
Dzięki, co do barona to on już wcześniej znajdował się w jaskini więc to "W aktualizacji będzie on zawsze iść z resztą" działa poprawnie, po przyniesieniu mu dwóch artefaktów i powiedzeniu żebyśmy wpadli później gdzieś mi zniknął, nie znając całego moda ciężko sie połapać czy on gdzieś poszedł czy faktycznie zniknął.
Przywołałem go w każdym bądź razie, był dialog o pancerzu ale w jaskini nie został, poszedł na swoje stare miejsce obok Onara xD
Odpowiedz
Mam pytanie. 
Mam zadanie Jad gdzie znajdę klucz do cel więziennych z tarantulami? przeszukałem cały Zamek w GD.
Odpowiedz
Dawno grałem - na pewno nie ma w jednej z otwartych cel?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pytanie nie stricte zadaniowe, ale związane z gildią. Czy to normalne, że ekscentryczny Baron wręcza magowi pancerz wojownika na początku R4? Trochę mnie to wybiło z immersji.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Ja mam pytanie odnośnie Artefaktów Mrocznego Zakonu - Gdy Baron von Ritterheim każe nam zdobyc drugi z artefaktów dowiadujemy się że ten że artefakt ma Tireon chcę za to rune Zniszczenie Ożywieńca i 2000 sztuk złota, i pytanie jest takie czy w samej grze da się jakoś bezpośrednio z gry na takową runę trafić czy jednak będę musiał się jej nauczyć i ją samemu zrobić?
Odpowiedz
trzeba zrobić samemu
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Panowie a grając jako Mroczny można zabrać ze sobą Elenę? Czy to jest tylko w przypadku grania u Złodziei jakoś bo nie mam z nią żadnych kwestii dialogowych od czego to zależy?
Odpowiedz
Żeby zabrać Elenę trzeba być Złodziejem. Jeśli się grało Jastrzębiami można zabrać inną dziewczynę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
powiązane jest z zad Skarby Onara - a to zadanie jest w gil Złodziej
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wiem juz jak zaczać zadanie demoniczne ostrze, chodzi o rozmowe z Imperionem w 4rozdziale.... ale ja tego zadania nie otrzymałem, tym samym nie moge uzyskac zadania z przywołaniem Apogeona... Nie moge wypłynac na Irdorath, czyli cos zepsułem nieświadomie ?
Odpowiedz
Musisz mieć mapę Irdorath i Łzy Innosa. Wtedy chyba Imperanon zagai.
Trzeba oczyścić wieżę Xardasa i przygotować się do przyzwania...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam oczyszczona bo myślałem że może ruszy się wątek gdy będę miał kapitana. Kurde no czy serio nie da się nic zrobić żeby z tym ruszyć dalej...proboje pół dnia, oglądam lets playe nawet sobie spoilerujac żeby zrozumieć co tu zrobić. Widziałem że bezowy Zdzisław sam zagaduje do imperiona na temat irdorath i demonicznego ostrza... Wychodzi na to z tego co napisałeś że nie trzeba robić tego questa???
Odpowiedz
(19.02.2021, 00:24:15)quentin7 napisał(a): Mam oczyszczona bo myślałem że może ruszy się wątek gdy będę miał kapitana. Kurde no czy serio nie da się nic zrobić żeby z tym ruszyć dalej...proboje pół dnia, oglądam lets playe nawet sobie spoilerujac żeby zrozumieć co tu zrobić. Widziałem że bezowy Zdzisław sam zagaduje do imperiona na temat irdorath i demonicznego ostrza... Wychodzi na to z tego co napisałeś że nie trzeba robić tego questa???

Zadanie jest podejmowane w rozdziale 4 i tylko w nim. Możesz uruchomić zadanie w następujący sposób:
1 sposób
GSE/GVE+
MIS_demonblade = 1
DIA_drakash_demonblade = 1
2 sposób
zainstaluj Ninja
zainstaluj Patch Workaround
https://forum.worldofplayers.de/forum/th...und-Helper

włącz konsolę Marvina
Call DIA_drakash_demonblade_Info
Odpowiedz
Dzieki wielkie ! Udało mi się bez problemów tym 2 sposobem.
Jeszcze raz dziekuje Ci za pomoc N1kX -
Odpowiedz
Da się jakoś tak zrobić zadanie z Ostrzem Chaosu, żeby zaliczyć to zadanie i u Barona i u Barthosa? Jak się nie da, to wiadomo, że oddam je Baronowi, ale może da się z tego wyjść jakąś obronną ręką?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości