Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Liczysz na dalszy ciąg dyskusji ? Wypierdalaj, nie toleruję poprawności politycznej. blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(27.12.2020, 21:19:20)Memorius napisał(a): po wykonaniu jednej z najbardziej brawurowych i misternie zaplanowanych akcji szanowny autor na wniosek Ahnbaela został wyrzucony z ekipy Drużyna Spolszczenia

W sumie to ruch w temacie się trochę zrobił, mięsem się rzucają, wszystko gra i huczy. Więc pojawia się pytanie, które mnie interesuje, co dokładnie się stało? Czy to sprawki tak ciemne, że wszyscy wolą zapomnieć i nie rozdrapywać, czy może nie jest to wcale tak wielka tajemnica, a ja jestem mało rozgarnięty w tym community?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Nie wiem, wydaje mi się, że obraziłem Memoriusa w rozmowie z Ahnem czy cuś
Odpowiedz
Nie to nie były ciemne sprawki. Nikt nikomu nie podprowadził piffka, a to przecież najważniejsze.
Po prostu przyjmowaliśmy wtedy różnych ludzi, także bardzo młodych i pełnych entuzjazmu dla przebudowy świata, więc i Simen się załapał. :> 
Się tam obrażał i sapał, że jego takie czy inne pomysły (trochę tego było) nie znajdowały uznania u decydentów (czyt. Memorius, choć nie tylko) i było nieco ożywionej dyskusji w dziale roboczym, ale to normalka. Gdybym ja miał tak przeżywać wszystko, co z moich pomysłów zostało odrzucone, to by się pewnie odciął od Internetów.
A że w pewnym momencie Simen wyskoczył z tekstem - "Kim jest tu ten Memorius, że się tak rządzi? Przychodzi wieczorami i tylko dyspozycje wydaje, a sam nic nie robi", to decydujący wówczas o składzie kadrowym ekipy Ahnbael wpadł na pomysł małej intrygi, w opcji" to prawda, zadecydujmy co zrobić z Memoriusem, bo tak dalej być nie może. Usuniemy go, czy pozostawimy w randze prostego członka ekipy? Może Simen by tym wszystkim pokierował?"
I oczywiście nasz Młody Przyjaciel zaraz haczyk połknął, ku uciesze wtajemniczonych w tę akcję członków teamu. Wiadomo, że takich ludzi się w grupie nie trzyma, tym bardziej, że w tym czasie nasz zespół to nie była surowa i zimna ekipa fachowców, jak to miało miejsce od prac nad Epilogiem. Myśmy się wtedy po prostu tym wszystkim świetnie bawili... I moodingiem, i całą forumową otoczką.
A Simen... no cóż, myślę że zapamięta tę nauczkę na długo. Mam nadzieję, ze na zawsze. Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Memo, no offence, ale ja tego nie pamiętam xD Jesteś absolutnie pewien, że tak przebiegała ta sytuacja? Bo jedyna sytuacja, która kojarzy mi się z odebraniem Ci władzy to za czasów Recovery Team, gdzie Ahn i jego przydupas Opos (który w zasadzie nic do dziś w moddingu nie zdziałał, a jakimś cudem jest w creditsach różnych modów xD) próbowali wchłonąć DS i jakoś przekonać Cię, żebyś oddał im Global Mod More xD Co do współpracy w teamie, to cóż, prawda jest taka, że usuwałeś moje koncepty i wprowadzone zmiany z czystej złośliwości. Dowodem są na to choćby pancerze myśliwych i łowców orków, które wszyscy przyjęli ciepło, a Ty uznałeś, że za to jest zbyt duża zmiana xD

PS: Już mi się przypomniało, kiedy poleciałem z teamu. Kiedy obraziłem Wiśnię, za to że nagrał słaby film (używam tutaj bardzo skróconej wersji) i następnego dnia poleciałem. To, że bywałem toksyczny w teamach przyznaję się bez bicia. Faktem jest też to, że to nie moje mody musi naprawiać kolega z zagranicy, by w ogóle były grywalne. Jak to jest możliwe, że nie wiedzieliście o wywalaniu w Przebudzeniu, skoro na forum są o tym posty? Albo dlaczego nie pakujecie w modach skompilowanych rzeczy?
Odpowiedz
Cytat:Memo, no offence, ale ja tego nie pamiętam [Obrazek: gJtGsNp.png] Jesteś absolutnie pewien, że tak przebiegała ta sytuacja? Bo jedyna sytuacja, która kojarzy mi się z odebraniem Ci władzy to za czasów Recovery Team, gdzie Ahn i jego przydupas Opos (który w zasadzie nic do dziś w moddingu nie zdziałał, a jakimś cudem jest w creditsach różnych modów [Obrazek: gJtGsNp.png]) próbowali wchłonąć DS i jakoś przekonać Cię, żebyś oddał im Global Mod More


nie, to była zupełnie inna sytuacja, przyznam że chyba jedyna przykra dla mnie tak naprawdę w czasie tych wszystkich lat
dla moddingu i graczy powstanie Recovery Team i jego działalność to bardzo pozytywny rozdział, ale jako koniec pewnej epoki relacji międzyludzkich między nami, uciekinierami The Modders to porażka, której mimo upływu lat jakoś się nie udało (mimo pewnych prób) personalnie naprawić.


Cytat:Faktem jest też to, że to nie moje mody musi naprawiać kolega z zagranicy, by w ogóle były grywalne.

i tu w ramach konfabulacji to już zdecydowanie przegiąłeś, a wydawało mi się, że pierwsza część twojej wypowiedzi była w miarę rozsądna
ostrzegam cię, nie pisz takich rzeczy, tym bardziej na tym forum, gdzie po prostu cię tylko umiarkowanie tolerują, z naciskiem na umiarkowanie


Cytat:Jak to jest możliwe, że nie wiedzieliście o wywalaniu w Przebudzeniu, skoro na forum są o tym posty? Albo dlaczego nie pakujecie w modach skompilowanych rzeczy?


Mało wiesz. Był znacznie szerszy temat tutaj, który zedytowałem, gdy pojawiły się informacje o zamku i Michał zrobił poprawkę dotycząca oświetlenia, która to naprawiała. Było to sprawdzone, działało, a czemu teraz są takie problemy u niektórych, tego nie wiem. Ty jak widzę wiesz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie wiem co jest przyczyną wywalania, ale @N1kX najwidoczniej to wie, skoro pobrałem sobie jego wersję Przebudzenia i zaczęła działać. Jeśli chodzi o nieskompilowane rzeczy to osobny temat, który mogłem źle połączyć dwoma zdaniami w jedno. I tak, Recovery Team bez większej dyskusji miało w okresie 2014/2015 największy wkład w tworzenie spolszczeń do modyfikacji, jeden z największych ogólnie, razem zresztą z Drużyną Spolszczenia. Bo Ty ciągle Memorius nie jesteś świadomy chyba tego, że Twoją pracę jako tłumacza w dalszym ciągu bardzo szanuję.
Odpowiedz
(24.06.2021, 16:47:59)Simon napisał(a): Memo, no offence, ale ja tego nie pamiętam xD Jesteś absolutnie pewien, że tak przebiegała ta sytuacja? Bo jedyna sytuacja, która kojarzy mi się z odebraniem Ci władzy to za czasów Recovery Team, gdzie Ahn i jego przydupas Opos (który w zasadzie nic do dziś w moddingu nie zdziałał, a jakimś cudem jest w creditsach różnych modów xD) próbowali wchłonąć DS i jakoś przekonać Cię, żebyś oddał im Global Mod More xD Co do współpracy w teamie, to cóż, prawda jest taka, że usuwałeś moje koncepty i wprowadzone zmiany z czystej złośliwości. Dowodem są na to choćby pancerze myśliwych i łowców orków, które wszyscy przyjęli ciepło, a Ty uznałeś, że za to jest zbyt duża zmiana xD

PS: Już mi się przypomniało, kiedy poleciałem z teamu. Kiedy obraziłem Wiśnię, za to że nagrał słaby film (używam tutaj bardzo skróconej wersji) i następnego dnia poleciałem. To, że bywałem toksyczny w teamach przyznaję się bez bicia. Faktem jest też to, że to nie moje mody musi naprawiać kolega z zagranicy, by w ogóle były grywalne. Jak to jest możliwe, że nie wiedzieliście o wywalaniu w Przebudzeniu, skoro na forum są o tym posty? Albo dlaczego nie pakujecie w modach skompilowanych rzeczy?

Oj Simenku, Simenku. Przydupasem Ahna nigdy nie byłem, w kwestii tłumaczenia stricte modów rzeczywiście mało robiłem, lecz dzięki zarządzaniu wyszły takie tłumaczenia do modów jak min. Ludzie z Górniczej Doliny, ty mając jednych z lepszych tłumaczy z języka rosyjskiego skompromitowałeś się przy tłumaczeniu Returninga 2.0. Nie będę wchodził w szczegóły, ale słyszeliśmy na ten temat wiele od tłumaczy, którzy należeli i chyba dalej należą do BG (Nie jestem w temacie, co jakiś czas wchodzę tutaj na forum). Po drugie to walisz niezłe farmazony z tym poleceniem z teamu. Ty jeszcze byłeś w DS przed moim dołączeniem, a Wiśnia dołączył później niż ja, nawet gdzieś wspomniany AhnBael mi o tym kiedyś screeny podsyłał i się śmialiśmy z ciebie. To mój ostatni post na temat twojej osoby bo mam lepsze rzeczy w życiu do robienia niż dyskusja z takim prymitywem.

Ciebie Simen gdziekolwiek nie byłeś w teamie mieli po prostu za parobka, wiedzieli, że do testów się nadajesz, ale do jakiejkolwiek innej rzeczy to od razu było widać, że jesteś za głupi. Płacze o to, że modeli broni nie dodali do Przeznaczenia, które podesłałeś, płacze o to, że odnośnik do twojego kanału youtube zniknął z góry forum, płacz, że jesteś biedny z tłumaczeniem Returninga.
 
Odpowiedz
Zaraz... Czy Ty właśnie przyznałeś, że faktycznie nic nie robiłeś?
PS: Nie kłam odnośnie LzGD, to Nefario ogarniał temat tego moda, nie Ty. Nie ładnie, kłamczuszku :*
Odpowiedz
Odpowiem ci ostatni raz, nie tłumaczyłem modów, zajmowałem się testami, reklamą na FB GP, która moim skromnym zdaniem wyglądała dużo lepiej niż to widziałem dwa lata temu, szukałem też ludzi do teamu (znalazłem min. Scarra, który potem przetłumaczył parę modów), nie wiem, czy pamiętasz, ale to nawet ja ciebie dodałem do testerów do drugiej tury LzGD po tym jak Quaschowi odwaliło i twierdził, że ze swoim młodszym bratem przetestuje moda, doszło wtedy też do odejścia Quascha i razem z Ahnem i Nefario zajmowaliśmy się BG także nie wyszło ci twoje kolejne kłamstwo. Musze osobiście przyznać, że jesteś bardzo ciekawym przykładem, widzę u ciebie duże wzorowanie na dawnym youtuberze "Bezi", też na początku bawił się w Let's play, potem jakieś ciekawostki, a potem właśnie zaczął robić takie filmiki, które miały rozpętywać dramy. Mu się nie udało wybić, więc ciebie czeka zapewne ten sam los, fajnie też widzieć, że ciebie boli fakt, że mój nick pojawił się w miejscach gdzie twojego nie ma, zawsze byłem wyżej w hierarchii od ciebie, a teraz kończę to podkręcanie dramy chociaż fajny throwback do dawnych czasów to był  Lol
 
Odpowiedz
(24.06.2021, 16:47:59)Simon napisał(a): PS: Już mi się przypomniało, kiedy poleciałem z teamu.

już w długim #1 tego tematu http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=186 jest coś na ten temat luz2
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Okej, przepraszam, pisząc ostatnie posty zacząłem od błędu poznawczego: Zapomniałem, że z teamu poleciałem dwa razy. I ciągle, średnio mi się odnieść do sytuacji z jakąś intrygą itd, o której no raczej nie wiem, przy drugiej było tak jak mówię. Swoją drogą, to naprawdę urocze, że macie do mnie pretensje, że wykorzystałem Wasze najnowsze wypowiedzi w recenzji, a sami posiadacie archiwum (?) kilkuletnich wypowiedzi różnych osób xD
@Opos nie wiem, gdzie Twój nick pojawiał się w miejscach, gdzie mnie nie ma. Wiem za to, że pojawiał się on zdecydowanie częściej ogólnie w modyfikacjach, więc to mi akurat nie przeszkadza Język Ja przynajmniej mam pewność, że coś w tych modach robiłem, a nie patrzę na nie, by łechtać swoje ego, jak to najwidoczniej jest w Twoim przypadku :D
Odpowiedz
Cytat:Swoją drogą, to naprawdę urocze, że macie do mnie pretensje, że wykorzystałem Wasze najnowsze wypowiedzi w recenzji, a sami posiadacie archiwum (?) kilkuletnich wypowiedzi różnych osób


mamy i owszem
to się czasem bardzo przydaje, a jest dobrze skatalogowane, wraz z rozmowami na GG i cytatami z postów FB, które już dziwnym trafem nie istnieją :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(25.06.2021, 21:39:05)Simon napisał(a): urocze, że macie do mnie pretensje, że wykorzystałem Wasze najnowsze wypowiedzi w recenzji, a sami posiadacie archiwum (?) kilkuletnich wypowiedzi różnych osób

Może taki to styl, ale ja nie widzę sensu łączyć opinii  o twojej recenzji z zupełnie inną wypowiedzią, dotyczącą kolejnej recenzji.
Nasze archiwum jest przepastne, a cytaty pochodzą z ciągle istniejących tematów tM i dlaczegóż nie mają cieszyć i naszych użytkowników?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mi to tam nie przeszkadza, haków na nikogo z tego mieć nie będziecie, a można się pośmiać, jakim chujkiem bywałem :D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości