Imperium Popiołów - problemy z zadaniem...
Nie wiem jakim cudem ale jest z nim opcja dialogowa i jestem pewny że już u niego byłem i nie było wtedy nic o czym mogłbym z nim pogadać . Wielkie dzięki za pomoc
Odpowiedz
Gdzie znajdę "Dziennik Samuela"?
Odpowiedz
Opisz dokładnie, co w tym zadaniu już zrobiłeś.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(11.11.2021, 11:46:06)Tituf napisał(a): Opisz dokładnie, co w tym zadaniu już zrobiłeś.

Poniżej zadania na jakich stoję + opis poszukiwania skarbu dla Wilka

BESTIE Z OTCHŁANI CZASU - Łowcy w komplecie, chwilowo bezrobotni. Theodor dostał lekką kusze i miecz rzeźnik
KOPALNIA BATLORRI - Miotłę chciałem dać Ostapowi ale został zlikwidowany przez strażnika którego następnie ja sam zlikwidowałem. Brak dalszego dialogu z kimkolwiek w kopalni.
ODWIECZNI WROGOWIE - Gedar wpadł we wściekłość po przeczytaniu szkicu raportu od Barona von Rothen .....
WIELKA WYPRAWA WODNEGO KRĘGU -  Baltram zginął jako bohater.
KRUCJATA LUDOWA - Nie mogę przekazać wiadomości Alrikowi. Blizna odszedł z obozu i zabrał ze sobą już ludzi z obozu na bagnie (wiadomo gdzie się z nimi udał). Kleofas i Fidelis (mam ich kielichy) .... i dalej nic.
NA ZAWSZE RAZEM - Elena wie o bitwie po Biblioteką i śmierci Baltrama.
DWAJ KOWALE - Bennet nie jest zainteresowany pracą dla Arto na bagnie.
INWAZJA - Arkon, Urdamon + strażnicy oraz Zetion nie żyją. Rhademes nie zamierza brać udziału w konflikcie (dobra wiadomość)

Skarb dla Wilka .... przyznam, że w tym się ostatnio zagubiłem ale ostatnio mialem rozmowe z Wilkiem ze chyba nie udalo mi sie znalezc skarbu czy ktos juz zostal zabity .....

Pomocy. Stoję i nie wiem co dalej.
Odpowiedz
dużo tego... zacznijmy od
Cytat:Nie mogę przekazać wiadomości Alrikowi.

na jakim etapie jest zadanie z Calderonem?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(13.11.2021, 16:14:15)Memorius napisał(a): dużo tego... zacznijmy od
Cytat:Nie mogę przekazać wiadomości Alrikowi.

na jakim etapie jest zadanie z Calderonem?

Przez dłuższą chwilę zastanawiałem się kim jest Calderon i zacząłem przeglądać dziennik aż natknąłem się na to o czym mówił Kelvin bym sprawdził :)

I jest Calderon :)

Dzięki za podpowiedź :)
Odpowiedz
może coś pójdzie dalej - pociągnij ten wątek tak daleko jak się da i spróbujemy rozsupłać kolejne wężły
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(13.11.2021, 16:46:59)Memorius napisał(a): może coś pójdzie dalej - pociągnij ten wątek tak daleko jak się da i spróbujemy rozsupłać kolejne wężły

Ruszyły zadania z kopyta niczym puszczona z Kasprowego cysterna ze spirytusem :)

Zobaczymy gdzie się zatrzyma.

Zostały mi 3 zadania

KOPALNIA BATLORRI - Miotłę chciałem dać Ostapowi ale został zlikwidowany przez strażnika którego następnie ja sam zlikwidowałem. Brak dalszego dialogu z kimkolwiek w kopalni.
INWAZJA - mam poszukać generała
ODPŁYNĄĆ

Moje pytanie dotyczy zadania 1. 
Co powinienem zrobić by ono się ruszyło?
Odpowiedz
Cytat:KOPALNIA BATLORRI - Miotłę chciałem dać Ostapowi ale został zlikwidowany przez strażnika którego następnie ja sam zlikwidowałem. Brak dalszego dialogu z kimkolwiek w kopalni.


miotła MUSI zostać oddana - żaden strażnik nie może go zabić , to nie jest przewidziane w scenariuszu
nie bardzo rozumiem jak mogło dojść do takiej sytuacji
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(15.11.2021, 22:36:18)Memorius napisał(a):
Cytat:KOPALNIA BATLORRI - Miotłę chciałem dać Ostapowi ale został zlikwidowany przez strażnika którego następnie ja sam zlikwidowałem. Brak dalszego dialogu z kimkolwiek w kopalni.


miotła MUSI zostać oddana - żaden strażnik nie może go zabić , to nie jest przewidziane w scenariuszu
nie bardzo rozumiem jak mogło dojść do takiej sytuacji

Kiedy poszedłem oddać miotłę Ostapowi do drugiej kopalni to on tam był i jak podszedłem to się przewrócił (kopyta do góry). Za nami był Oktavio wiec zabiłem go bo pomyślałem że to on go zabił. 

Jeszcze jedno pytanie.
Czy zadanie KOPALNIA BATLORRI jest wymagane do ukonczenia gry?
Odpowiedz
Bez głębokiej analizy skryptowej nie jestem tego w stanie stwierdzić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hi.. Can someone tell me how can i open the door in the adanos temple? I already kills the shamans.. and already looked in all angles of the room.. pls help Smutny

(22.11.2021, 21:21:37)overkiller napisał(a): found!!
Odpowiedz
In the corner, behind the stone orc, there is a lever. Do you play the Polish version?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cześć, również się zaciąłem :./. Oblazłem chyba wszystkich i nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Mam takie zadania (poza głównymi):

1, Powrót do Świątyni Adanosa - Galderian otrzymał produk Daltona. Mam czekać
2. Bestie z otchłani czasu - Wszyscy zebrani pod wieżą - bezrobotni
3. Sny o potędze - Muszę się dostać do świątyni
4. Złoto dla zuchwałych - Vasco widział oddział Jarkendarczyków. Nadarza się okazja na duży zysk
5. Obcy wsród swoich - Alrik uważa plan z mieczem straży za zbyt ryzykowny. Trzeba wymyślić coś innego
6. Kopalnia Baltorri - Mam znaleźć ochroniarza. Obleciałem statek i całą mapę. Nikt nie chce gadać
7. Odwieczni wrogowie - Gedar wpadł we wściekłość. Wojna jest blisko, nie wiadomo o ile przybliży ją moje spotkanie z von Gotherem. Kto to jest von Gother i gdzie on jest ?
8. Wielka wyprawa Wodnego Kręgu - Rhen wrócił do obozu
9. Tajemnica Bilbioteki - Mixir liczy ze jakieś wskazówki znajdą się na kamiennych tabliczkach
10. Girion - Arnold bedzie śledził poczynania Giriona. Zrobi co należy
11. Rwetes wokół Skrzyni - Sprawa się wyjaśni jak znajdę Sermoniusza. Gdzie ta pipa jest? Obszedłem całe bagno 10 razy...

Z góry dzięki za pomoc!

edit: von Gothera oczywiście w końcu spotkałem (nie zwróciłem uwagi wcześniej), ale nie ma nic do powiedzenia
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
(25.11.2021, 00:05:02)devstructor napisał(a): Gdzie ta pipa jest?

Cytat:Obcy wsród swoich

Cytat:Vasco widział oddział Jarkendarczyków.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości