Korzenie Zła - problem z zadaniem...
rozmawiałeś już z Abelardem udając ciężko chorego?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(21.04.2022, 12:10:02)Tituf napisał(a): rozmawiałeś już z Abelardem udając ciężko chorego?

Tak i zniknął. Zjadłem tego siniaka i pojawił mi się ten duch lasu, ale przy rozmowie jest tylko "szzzzzz"
Odpowiedz
załóż na plecy Kostur Porozumienia
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(21.04.2022, 12:17:39)Tituf napisał(a): załóż na plecy Kostur Porozumienia

Kurde rzeczywiście xD dziękuję bardzo. Czasem najprostsze rzeczy okazują się najtrudniejsze ?

Witam, bardzo możliwe że były już podobne wątki, ale mam problem z kilkoma zadaniami:
1. Uzurpator oddałem pas Egona Olafowi i mam wpis że ma dojść między nimi do konfrontacji. Domyślam się że muszę odnaleźć żonę Kesslera lecz nie mam pojęcia gdzie może być (wiem że nie żyje).
2. Siedem dziewcząt, nie mam dialogu z żadną dziewczyną i nie wiem czy mam którejś coś przynieść, bo czasem przypadkowo pomijalem dialogi. Pomogłem Patricii i zabiłem Charlotte.
3. Bankierzy i bankruci, do kogo się zwrócić odnośnie dostawców hurtowych?
4. Znaki czasu, znalazłem tylko fioletową tablice i nie mam pojęcia gdzie szukać kolejnych.
5. Cenniejsze niż złoto, czego mam szukać żeby oddać Serrano po oddaniu sztaby ołowiu?
6. Zapomniana magia, ostatni wpis od Serpentesa o przedmiocie w najjaśniejszej części wyspy.
Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz
Cytat:Uzurpator
- tu jest sporo warunków, aby ruszyło dalej: Florentyna zagadała o pomocy Gasparowi, załatwienić dla Schnoora broń, po akcji u Dornbacha z Alfieri, Slayer jest już koło Olafa, załatwić pas Olafowi, ostrzeżeniu od Egona, no i zaliczeniu zadań - Miłosierdzie i Ścigany - po tym wszystkim zaczepia Gaspar...

Cytat:Bankierzy i bankruci, do kogo się zwrócić odnośnie dostawców hurtowych?
- zaliczyć zadanie Problemy na farmie i pogadać z Ariel

Cytat:Cenniejsze niż złoto, czego mam szukać żeby oddać Serrano po oddaniu sztaby ołowiu?
- związane z zadaniami Skarby Doliny Przodków, Tajemnice Bogów i Przekleństwo artefaktów.

Cytat:Zapomniana magia,
- latarnia...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(22.04.2022, 14:13:45)Tituf napisał(a):
Cytat:- tu jest sporo warunków, aby ruszyło dalej: Florentyna zagadała o pomocy Gasparowi, załatwienić dla Schnoora broń, po akcji u Dornbacha z Alfieri, Slayer jest już koło Olafa, załatwić pas Olafowi, ostrzeżeniu od Egona, no i zaliczeniu zadań - Miłosierdzie i Ścigany - po tym wszystkim zaczepia Gaspar...

Pas oddany, ostrzeżenie też, Dornbach i Alfieri (jeśli chodzi o akcję z Clydem też), zadania o których wspomniałeś też. A jeśli chodzi o Florentynę to jeśli sama zagadała to też pewnie zrobiłem. A skąd wziąć miecz Schnoora?
Odpowiedz
(22.04.2022, 14:26:15)Hatrend napisał(a): A skąd wziąć miecz Schnoora?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(22.04.2022, 14:37:25)Tituf napisał(a):
(22.04.2022, 14:26:15)Hatrend napisał(a): A skąd wziąć miecz Schnoora?

Okej, jeden problem z głowy, a jak z tabliczkami? Mógłbym dostać chociaż jakieś przybliżone położenie??
Odpowiedz
trzeba eksplorować - jedna jest na pewno w kręgu (z goblinami) dwie są w Świątyni, więc powoli...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(22.04.2022, 14:57:16)Tituf napisał(a): trzeba eksplorować - jedna jest na pewno w kręgu (z goblinami) dwie są w Świątyni, więc powoli...

Okej, myślałem że znalezienie ich jest wymagane do otwarcia świątyni. A propo owej świątyni mam wpis "Starzec jest pewien, że oba artefakty jakie mu oddałem pozwolą złożyć klucz do Świątyni" jakieś rady co robić dalej?
Odpowiedz
Robić dalej zadania. Jest trzeci element klucza do zdobycia.

To znaczy ogółem są cztery elementy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(22.04.2022, 15:17:18)Memorius napisał(a): To znaczy ogółem są cztery elementy.

Mam wszystkie cztery
Odpowiedz
czyli masz wpis
"Mamy już wszystkie elementy klucza. Jego złożenie przekracza jednak magiczne możliwości i wiedzę Starca. Być może Gabriel będzie w stanie udzielić jakichś wskazówek, bo Starzec nadal zamierza trzymać Saturasa z dala od tej całej sprawy."
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(22.04.2022, 15:29:26)Memorius napisał(a): czyli masz wpis
"Mamy już wszystkie elementy klucza. Jego złożenie przekracza jednak magiczne możliwości i wiedzę Starca. Być może Gabriel będzie w stanie udzielić jakichś wskazówek, bo Starzec nadal zamierza trzymać Saturasa z dala od tej całej sprawy."

Tak jest, byłem u Gabriela i w kopalni i nie wiem jak dalej ruszyć
Odpowiedz
zadanie w kopalni trzeba ukończyć:
*zabierasz stamtąd kielichy, pokonujesz smoka, zabierasz Kryształ Kumulacji Energii - wracasz do Vasco
*rozmowa z Vincenzo - przekazanie 'Dziwnego artefaktu' - koniec zadania
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości