GLADIATORZY
Bo z bonusów wyciągnie się wcześniej czy póżniej 60 siły? to przecież wszyscy poza wojownikami będą expem w tył
Kto dostał zadanie od alexa? Nazywało się chyba Nocne wyprawy, jeśli Dota lub Hosni je otrzymają to przeprosze za wprowadzenie w błąd.
Cytat:Bo z bonusów wyciągnie się wcześniej czy póżniej 60 siły? to przecież wszyscy poza wojownikami będą expem w tył

nie
z zupełnie innych powodów, i nad tym myśleliśmy w swoim czasie pond tydzień w skomplikowanej dyskusji
jak skończycie pewne rzeczy to powiem dlaczego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Ja otrzymałem takie zadanie, polo.
Adrian, mi się udało wyciągnąć 60 siły z bonusów i artefaktów w R1.
To w takim razie mój błąd, wybaczcie, do ciebie Hosni będę miał sprawe później na czacie
(07.06.2016, 08:48:49)Polo napisał(a): Kto dostał zadanie od alexa? Nazywało się chyba Nocne wyprawy, jeśli Dota lub Hosni je otrzymają to przeprosze za wprowadzenie w błąd.

Dobra, chyba ja też muszę przeprosić, bo się trochę pospieszyłem z moim małym ragem odnośnie problemu z tym kosturem i siłą, albowiem też dostałem to zadanie.
Cytat:mi się udało wyciągnąć 60 siły z bonusów i artefaktów w R1.

czekałem aż ktoś napisze to sam

jest to możliwe bez nadmiernej napinki, po prostu trzeba zrobić to, co można lub nawet nieco mniej
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Nikt nie jest nieomylny Dociu
Żeby to było jasne.
Nie można być na Arenie i na niej nie być, jak to próbują robić niektórzy.

Jeśli do jutra do godziny 20.00 nie będzie w temacie KONWENT 12 głosów, to spośród tych co nie głosowali wylosuję z Kapelusza jednego i usunę go z Areny, a Danyloss zostanie.

Czy to jest zrozumiałe dla wszystkich?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Dodałbym jedynie mały wyjątek.
Chodzi mi o sytuację, w której ktoś nie ma dostępu do internetu i po prostu w ogóle nie pojawi się na forum do jutra, do 20.00. W takim przypadku karanie go byłoby idiotyczne.
Z tego co wiem, to Filavandrel pisał, że zmienia dostawcę i przez kilka dni nie będzie się w ogóle logował na forum.
uwzględniam
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Czy to jutro jest ten wiekopomny dzień kiedy ktoś nas opuści? (Nie licząc tej akcji z Danylossem, ale w jej wyniku raczej nikt nie ucierpi.)
Tak.
Wybierzecie jednego z was jawnym głosowaniu wskazując tylko jednego.

Oczywiście jest też spora szansa, że wyleci Szaki33 jako jeden z losowanych z Kapelusza obok Rootzkiego.
Obaj "nie zauważyli" tematu Konwent jak widzę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Ale jak w sprawie Danylossa zagłosuje przynajmniej 12 graczy, to nawet jak oni nic nie napiszą, to przecież losowania z kapelusza nie będzie.
quaterion94 jeszcze :> 

no na razie zagłosowało 10, więc nie wszystko stracone Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości