Opinie i wrażenia z rozgrywki
#1
Pokonałem Sentenzę i Bullka za pomocą łuku i łapacza chrząszczy , zaklinowałem ich w stodole , tam gdzie jest stół , strzelałem do nich najpierw , a potem ich dobiłem ręcznie .
Odpowiedz
#2
(07.06.2016, 20:11:50)quaterion94 napisał(a): zaklinowałem ich w stodole , tam gdzie jest stół , strzelałem do nich najpierw , a potem ich dobiłem ręcznie .

Sami bugerzy. I czym tu się chwalić?
Serio, graczy, którzy tak nie robią jest tutaj na palcach jednej ręki.
Odpowiedz
#3
Ja ich dojadę magią, jak zawsze, a to nie bugowanie, po prostu nie lubię się bić z kimś po 5 minut.
Odpowiedz
#4
to nie jest bug , oni po prostu nie potrafią przechodzić przez ten stół i wykorzystałem to , ale kilka razy im się udało , Bullka do połowy życia zjechałem w walce w ręcz a potem użyłem łuku , wystarczy znać dobry sposób , ja wykorzystuję ściany , czekam aż cofnę się do samej ściany budynku i blokuje każdy cios , atakuje po wyprowadzonym combo składający się z dwóch uderzeń i tak w kółko , w ten sposób wygrałem z każdym najemnikiem Sylvio , walcząc wręcz , łuku użyłem głównie w walce z Sentenzą bo trwało by to zbyt długo
Odpowiedz
#5
Nie, wcale to nie jest bug. To był zamierzony element rozgrywki, który miał sprawić, że staje się ona bardziej realistyczna. <facepalm>
Odpowiedz
#6
(07.06.2016, 20:17:31)Dota napisał(a):
(07.06.2016, 20:11:50)quaterion94 napisał(a): zaklinowałem ich w stodole , tam gdzie jest stół , strzelałem do nich najpierw , a potem ich dobiłem ręcznie .

Sami bugerzy. I czym tu się chwalić?
Serio, graczy, którzy tak nie robią jest tutaj na palcach jednej ręki.

jeśli to nazywasz bugiem , to znaczy że wykorzystałem go nie świadomie , bugiem dla mnie jest przenikanie przez ściany , albo mnożenie sobie run , wyciągając broń podczas , tworzenia runy , lub omijanie bram klawiszami A i D , choć w tym modzie tego nie idzie zrobić bo twórcy się o to postarali
Odpowiedz
#7
A jak w prawdziwym życiu nie możesz przeskoczyć przez płot, to pchasz się na niego tak długo, aż się przewróci?
Odpowiedz
#8
zresztą speedrunerzy mogą wykorzystywać bugi i nikt się tego nie czepia , ja nie uznaję kodów , chyba że jest to konieczne żeby wskrzesić postać która przypadkowo zginie , a bugi tak , bo nie wszystkie ułatwiają rozgrywkę , w innych grach mogą działać na niekorzyść .
Odpowiedz
#9
Rozumiem, że robisz speedruna, że porównujesz swoją rozgrywkę do speerunowej gry?
Unajesz bugi, czyli celowo wywołujesz błąd gry, aby uzyskać z tego tytułu korzyści - przynajmniej w końcu do czegoś doszliśmy.
Odpowiedz
#10
nie , to że uznaję bugi to nie znaczy że z nich ciągle korzystam , ta sytuacja z sentenza była po prostu przypadkowa , bo zobaczyłem że się zatrzymał biegnąc , to czemu nie miałem , tego wykorzystać , równie dobrze mogłem go pokonać na 5 innych sposobów , tylko pytanie brzmi po co , nie będę przecież gonił do miasta tylko z powodu kupienia odpowiedniego zwoju którym go pokonam . a żadnego mocnego zwoju nie miałem przy sobie
Odpowiedz
#11
Co nie zmienia dalej faktu, że wykorzystujesz bugi, czego Ci nie zabraniam, ale stwierdzam fakt, że nie jest to nic chwalebnego.
Odpowiedz
#12
(07.06.2016, 20:56:36)Dota napisał(a): A jak w prawdziwym życiu nie możesz przeskoczyć przez płot, to pchasz się na niego tak długo, aż się przewróci?

w prawdziwym życiu przechodzę kulturalnie przez furtkę lub bramkę , a nie skaczę przez płoty

(07.06.2016, 21:08:17)Dota napisał(a): Co nie zmienia dalej faktu, że wykorzystujesz bugi, czego Ci nie zabraniam, ale stwierdzam fakt, że nie jest to nic chwaltylko
Tylko raz wykorzystałem , tylko w jednej sytuacji . Więc to nic złego , raczej nie zdarzy się w przyszłości podobna sytuacja
Odpowiedz
#13
Dobra, może rzeczywiście za bardzo się czepiam, ale po prostu już u któregoś gracza z kolei czytam jak opisuje, że zabił tą, a tą postać w ten sposób, że mu się gdzieś zaklinowała albo jakieś inne dziwne rzeczy.
Odpowiedz
#14
(07.06.2016, 21:13:26)Dota napisał(a): Dobra, może rzeczywiście za bardzo się czepiam, ale po prostu już u któregoś gracza z kolei czytam jak opisuje, że zabił tą, a tą postać w ten sposób, że mu się gdzieś zaklinowała albo jakieś inne dziwne rzeczy.

mogę dodać że na bandytów na moście koło Akila mam sposób który nie wykorzystuje żadnego buga , jest to akcja przemyślana
Odpowiedz
#15
Dota nie czepiaj się. Każdy gra jak chce. Zaklinowal ich za stolem to tak jak klepiesz bestie z jakiejś górki lub kamienia. Sprytny gość po prostu :) grajcie na luzie. Mamy sobie pomagać na wzajem. Ja np nigdy nie używałem Gora bo dla mnie to zbytnie uproszczenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości