Starożytny Kult
Wychodzi na to, że nie. No cóż, popytam może kogoś znajdę.
Ponoć osoba która siedzi dużo przy papierach również go ma, o kogo może chodzić?
Odpowiedz
Eliza u niego pracuje
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok, nie wiem już gdzie mam szukać tego Dobara, po tym jak się teleportował spod ŚŚ.
Odpowiedz
Przecież to miejsce jest uber łatwe. Podpowiem że jest niedaleko jego pierwszej skrytki.

:> :>
Odpowiedz
Byłem trochę zajęty uciekaniem przed orkami, więc pobiegałem dookoła zamku i z powrotem do jego kryjówki.
Odpowiedz
Gdzie udał się Kiranor po zakończeniu zadania Zbrodnia i Kara ? W mieście jest tylko tych dwóch myśliwych a w obozie myśliwych nie mogę go znaleźć ;/
Odpowiedz
nigdzie
zapewne kolejne uszkodzenie save
Kiranor wraca do DP dopiero w R3

no chyba że to noc to siedzi sobie na ławce
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak mogę wejść do Falera ? Stoję przed tymi drzwiami i nie ma nawet żadnej interakcji Język szukam rozwiązania i nic nie mogę znaleźć Smutny
Odpowiedz
(14.08.2016, 12:33:13)patoxxx napisał(a): Jak mogę wejść do Falera ? Stoję przed tymi drzwiami i nie ma nawet żadnej interakcji Język szukam rozwiązania i nic nie mogę znaleźć Smutny

odwróć się xD
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Nawet tutaj moja ślepota się odzywa xD ale nwm czemu takich łatwych rzeczy nie umiem znaleźć a sam znajduję trudniejsze rzeczy typu gniew adanosa albo te przełączniki w kilka minut :p
Teraz czemu ten gnój jest nieśmiertelny xD
Odpowiedz
Jak nie możesz go zabić to znaczy że słabo grasz i jesteś nieuważny :>
Odpowiedz
A no tak muszę pogadać z miltenem xD
Odpowiedz
nędzarzowi zapłaciłeś ? xD
swoją drogą ciekawi mnie jak by się potoczyła fabuła gdybym mu wtedy nie dał kasy
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Tak zapłaciłem znaj moje dobre serce xD
Odpowiedz
(14.08.2016, 12:49:51)Wiśnia napisał(a): swoją drogą ciekawi mnie jak by się potoczyła fabuła gdybym mu wtedy nie dał kasy

jest inna droga - alternatywna , bez Nędzarza
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości