Czarne Jastrzębie
Bo są 2 opcje zagadania tego Strażnika? opcja dla sprytnych i dla bogatych.
 
Odpowiedz
U mnie była tylko jedna opcja, nie było co wybierać . Chyba że trzeba było z kimś innym zagadać. Pal sześć, wykonałem to zadanie przekupstwem bo nie miałem innej opcji i już.
Odpowiedz
Przepraszam ze ponawiam pytanie ale czy w misji dostawca ziela po rozmowie z meldorem trzeba szukac dostawcy na farmie akila("najbiedniejsza farma") gdyz bylem tam i nie mam zadnych opcji dialogowych
Odpowiedz
Na farmie ale nie Akila ;p
Odpowiedz
Taka podpowiedz, może pożyteczna - jeżeli rozmawiałeś ze wszystkimi farmerami to od razu wpadniesz na właściwy trop. Powtarzam - ze wszystkimi nie tylko z tymi co masz zlecenia do nich. I na każdej farmie.
Odpowiedz
Czy jak już zrobiłem zadanie z zemstą, to na kolejne zad. od oskara mam czekać kilka dni, czy dopiero w 2R?
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem od Oskara związanymi z paczkami bagiennego ziela od Ciphera,nie chciał mi ich dać to go pobiłem,potem mi je dał i gdy w nocy byłem zagadać do Oskara to jest tylko opcja:Co Słychać? Mówi że jest teraz zajęty.W takim razie co robić ?
Odpowiedz
Upewnij się, że nadal masz je w ekwipunku
Odpowiedz
Posiadam obydwa :D

Nie wydaje mi się że jest to spowodowane moim błędem bo tak czy siak trzeba by było pobić Ciphera
Odpowiedz
Jaki masz ostatni wpis w dzienniku?
Odpowiedz
wcale nie
pobic owszem ale nie zabierać paczek
sam sobie narobiłeś problemu bo w rozmowie z Oskarem nie wystarczy mieć itemy, potrzebny jest specjalny dialog z Cipherem.
Kiedy wy się w końcu oduczycie rutyniarstwa z G2 K?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rutyniarstwa??? Pobiłem go i podniosłem tylko jego broń .
Odpowiedz
i paczki?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Naprawione,dałem mu pieniądze zamiast go bić,bo kiedy go biję i wstaje to nie ma dialogu choć paczek nie zabrałem
Odpowiedz
Witam, czy Czarny jastrząb Vladimir jest potrzebny do jakiś questów? w drodze do Latarni z Oskarem po zdradzie, Vladimir prał się ze wszystkimi bandytami i oczywiście zgon
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości