Dolina Świtu
#1
[Obrazek: JG4knJP.jpg]

Opis modyfikacji:
W "Dolinie Świtu" wcielamy się w rolę byłego płatnego zabójcy imieniem Derek, pracującego niegdyś dla Kruka. Ukochana głównego bohatera dostała się w ręce Nekromanty. W pogoni za nim, Derek dociera do Doliny Świtu i uświadamia sobie, że schwytanie maga wcale nie będzie łatwe. Naszym zadaniem jest uratować ukochaną, pokonać Nekromantę, a także zadecydować o losie mieszkańców Doliny...

Cechy:
- nowy, doskonale wykonany świat
- nowe zbroje
- nowe tekstury
- około 50 ciekawych zadań
- około 10 godzin gry
- silny związek z główną fabułą Gothic
- dwie gildie do wyboru (piraci i Gwardia)
- filmiki w formie pokazu slajdów
- wielu nowych NPC, jak i starych znanych z Gothica z mnóstwem dialogów
- nawiązania do wielu rosyjskich i niemieckich modyfikacji

Autorem moda jest Milten aka Silderon z Lwowa, znany także jako twórca Grzeszników.
Tłumaczenie - metek58 i smox oraz po części Memorius
Skrypty - Taliasan



[Obrazek: eo7EzJO.png]
Odpowiedz
#2
Tak, ta modyfikacja jest moją ulubiona ;D podsumuwując :
Klimat 10/10
Fabuła 10/10
Bugi --- brak :D ( nie spotkałem się jeszcze )
Dziękuje wam za przetłumaczenie owej modyfikacji :D wiele bym stracił gdyby nie wy :) Polecam każdemu !
Odpowiedz
#3
Ja miałęm jednego buga, pirat Sebastian cały czas za mną łaził.
Odpowiedz
#4
Go trzeba było chyba zabić
Odpowiedz
#5
ja go oszczędziłem i łaził za mną
Odpowiedz
#6
Chmm, może poprostu chciał mieć mentora ;D ?
Odpowiedz
#7
Przed chwilką ukończyłem , troszkę wolno się rozkręca ale warta uwagi , poznałem historie Dereka :)
Odpowiedz
#8
Właśnie ukonczyłem moda.
Gra wyniosła 10h.
Mod naprawdę spoko.
[Obrazek: Gothic_Logo.png]
Odpowiedz
#9
Czy można prosić o wersję, w której wklejam odpowiednie elementy do odpowiednich folderów? Sądzę, że poradzę sobie z tym, a niestety nie jestem w stanie skorzystać z pliku exe. Odpalanie w trybie zgodności tudzież jako administrator nie przynosi żadnych efektów, za każdym razem wywala mi błąd the system cannot find the file specified. Jeśli chodzi o rzeczy, które mam zainstalowane, to wszystkie pliki, które były uwzględnione jako te, które powinno się mieć przed zainstalowaniem Przeznaczenia.

Wklejanie ewentualne do folderu z Gothicem też efektu nie przynosi, więc byłbym bardzo wdzięczny za wersję nie-exe, jeśli istnieje taka możliwość, lub też jakąś pomoc, co z tym fantem zrobić. Windows 10 mam, jeśli to jakiekolwiek znaczenie ma.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#10
Antywirus nie blokuje Ci czasami pliku instalacyjnego?
Odpowiedz
#11
Niestety, chwilowe wyłączenie Avasta nie zmienia nic, wciąż dokładnie ten sam błąd wyskakuje.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#12
To nie mam pojęcia. Pobrałem teraz moda i u mnie Avast go blokuje, ale po wyłączeniu osłon normalnie odpala. Może uszkodził Ci się plik podczas pobierania? Wywaliło Ci neta albo co. Próbowałeś pobrać drugi raz?
Odpowiedz
#13
Pobierałem ze 2 albo 3 razy, w sumie nawet nie wiem czemu łudziłem się, że będzie inaczej... Próbowałem ponad miesiąc temu jeszcze na tM, tam też napisałem o moim problemie, jednak bez odzewu całkowicie... a teraz czytam tam, że to podobno najlepszy mod total conv. i mi trochę przykro. Użytkownik Misiex też jak widzę miał problem i żadne porady forumowiczów mu nie pomogły.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#14
Witam, mam pytanie, otóż próbuje się dowiedzieć, kto jest zabójcą Stevena..Znalazłem nóż zabójcy, wpis do dziennika dostałem i pisze, że pseudonim ,,Kotka'' miała siostra Roweny...Gdzie mogę znaleźć , lub JAK zdemaskować tego zabójce?
Odpowiedz
#15
Ale tam w dzienniku pisze przecież gdzie masz szukać :/
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości