Zwiadowcy
Dobrze wiedzieć. xD
Ja jak grałem, to nie miałem problemów z rozpoczęciem ich wątku, więc wymagania nie mogą być wysokie.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to 25 zręczności. Chyba tyle samo siły, ale miałem jej dużo grając, więc nie powiem na 100%. Poza tym mówi gościu, że trzeba się umieć skradać, przeczytaj dokładnie dialog z nim.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
No dlatego pytam, bo mam 30 siły i 20 zręczności i dalej nic :D I niewiem czy to będzie gdzieś około 50 czy może już od 30.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Nie więcej jak 30 wydaje mi się, bo ja na pewno nie miałem dużo siły.
Odpowiedz
Hmm zobaczymy napisze jak wbije 30 zręczności :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Miałem 40 zręczności i 50 siły - "Nie sądzę"
Odpowiedz
siła i zręczność 25
skradanie
otwieranie zamków
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No rzeczywiście od 25 :p Właśnie powbijałem te 25 bonusami i działa.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Dżem dobry, ja w sprawie sygnety Schimera. Wspominał on o opószczonym gospodarstwie i goblinach mieszkających niedaleko jego. Chodzi o gobliny przy kopalni czy z tego "posterunku" znajdującego się na skarpie?
Odpowiedz
Nie daleko Cmentarza masz budynek który ma harpie nad drzwiami i tam właśnie leży twoja odpowiedź Język
Odpowiedz
Gdzie znajduje się ta pieczęć herbowa w zadaniu od Schmiera, przeszukałem już całą okolicę wokół farmy i nic ???
W dialogu była mowa o goblinach, ale z niczym nie mogę sobie tego skojarzyć ;(
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz
Wspomniane było bodajże coś o SZKIELECIE goblina, a szkielety zazwyczaj występują w konkretnym miejscu :) (rozejrzyj się po okolicy, nie musi taki goblin ganiać po podwórku cały czas)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(24.08.2016, 13:35:22)SparrowJacek napisał(a): Wspomniane było bodajże coś o SZKIELECIE goblina, a szkielety zazwyczaj występują w konkretnym miejscu :) (rozejrzyj się po okolicy, nie musi taki goblin ganiać po podwórku cały czas)

Ja nie wiem - wybiłem już wszystko co było w okolicy (oprócz obozu orków) i nadal go nie znalazłem, a cały czas chodzę z wyciągniętym łukiem, by go zlokalizować.
Szukam obecnie w okolicy wejścia do Opuszczonej Kopalni - poproszę o jakieś pokierowanie mnie w odpowiednim kierunku, a dalej sobie poradzę (chyba) :)
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz
Zastał domek drewnianym, zostawił murowanym Język dodatkowo okolice cmentarza jak mówiłem.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Zbyt wcześnie tam byłem (9 poziom postaci), nawet nie miałem pojęcia że chodzi o TEN domek :)
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości