Złodzieje
Zguba sie znałazła tylko że nie ma opcji dialogowej żadnej związanej z questem. Pewnie dla tego po prostu go nie zauważyłem. Musiało się coś zepsuć :D 
[Obrazek: e088d331fe4aa.jpg]
zdjecie telefonem bo jak robie printscreen to mi robi zdjęcie pulpituxd
Odpowiedz
a porozmawiałeś z nim o wszystkim? w 1 rozdziale?
wiem że nie i teraz już zadania nie ukończysz w R2 
jest to jedna z konsekwencji Przeznaczenia
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam pytanie czy postać Rengaru (ten co ukradł Jorze pieniądze) jest jakąś ważną postacią pózniej bo wsadziłem go do więzienia i nwm czy dobrze zrobiłem ?
Odpowiedz
Skoro wsadziłeś go do więzienia to raczej nie chcesz dołączyć do Gildii Złodziei.Więc raczej nie będzie potrzebny.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Mimo że mogę wejść do kanałów to do gildi złodziei nie dołączę, a jak bym był jastrzębiem i pomógł członkom gildi złodziei to bym mógł dołączyć do nich ?
Odpowiedz
Albo się jest Jastrzębiem, albo Złodziejem. Tobie pozostaje to pierwsze. Poza tym to temat dotyczący zadań, kończymy tu dyskusję.
Odpowiedz
(11.09.2016, 18:58:18)pandomapl napisał(a): Mimo że mogę wejść do kanałów to do gildi złodziei nie dołączę.a jak bym był jastrzębiem i pomógł członkom gildi złodziei to bym mógł dołączyć do nich ?

Jeśli wszedłeś do kanałów wsadzając Rengaru do więzienia to znaczy,że dołączyłeś do CJ - inaczej nie można.

Jakbyś był Jastrzębiem to już nie możesz dołączyć do Złodziei.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Zaraz zaraz panowie.
Oczywiście ze może dołaczyćc do Złodziei.
Skąd takie wnioski ze nie?
Oczywiście nie wykona ostatniego zadania ale dołączyć może o ile nie jejst Jastrzębiem.
Przecież Atilla będzie miał klucz przy sobie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.09.2016, 19:00:50)Lewkooo napisał(a): Jeśli wszedłeś do kanałów wsadzając Rengaru do więzienia to znaczy,że dołączyłeś do CJ - inaczej nie można.

Ja posłałem Rengaru do paki i później normalnie byłem złodziejem, więc jest to możliwe. Dopóki nie dołączy się do CJ można zostać złodziejem, trzeba tylko odpowiednio przeprowadzić dialog z Atillą zanim się go zabije.
Odpowiedz
(11.09.2016, 19:06:47)maciek456 napisał(a):
(11.09.2016, 19:00:50)Lewkooo napisał(a): Jeśli wszedłeś do kanałów wsadzając Rengaru do więzienia to znaczy,że dołączyłeś do CJ - inaczej nie można.

Ja posłałem Rengaru do paki i później normalnie byłem złodziejem, więc jest to możliwe. Dopóki nie dołączy się do CJ można zostać złodziejem, trzeba tylko odpowiednio przeprowadzić dialog z Atillą zanim się go zabije.

Mój błąd nie pomyślałem o tym Smutny
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Czyli jednak ostatecznie ma on klucz nawet w takim wypadku? Oks, mój błąd.
Odpowiedz
Witam mam problem z zadaniem Klejnoty Lorda Tymorisin więc mam 12 klejnotów ale jak chce oddać je Nagurowi to nie mam u niego opcji dialogowej na ten temat
Odpowiedz
gadałeś z Fidelisem?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie ale u niego tez nie mam opcji na temat tych klejnotów
Odpowiedz
Bo ty byś pewnie chciał dialog - "Opowiedź mi o klejnotach"
Nie, takiego nie ma, jest inny, wynikający z dwóch poprzednich dialogów z Fidelisem, z których pierwszy dostępny jest tylko w R1
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości