Legendarne bronie i pancerze
Po tym jak Regis go nie przyjął.Coś w stylu "jakie tajemnice skrywa to ostrze"
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
No to powinien być dialog z Girionem.
Odpowiedz
(08.11.2016, 18:01:45)Lewkooo napisał(a): Po tym jak Regis go nie przyjął.Coś w stylu "jakie tajemnice skrywa to ostrze"
Bo chyba z tego co pamiętam trzeba do niego potem 2 raz zagadać. Bo ja najpierw wszystkich na statku obleciałem i też nie miałem z nim dialogu a po zabiciu smoka znów ze wszystkimi po kolei gadałem i już miałem odpowiednią gadkę z nim wczytaj se ten ostatni zapis i zagadaj jeszcze raz :)
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Trzeba z Girionem po prostu zagadać wstępnie na DI, a potem, gdy mamy przy sobie miecz, zaistnieje dialog //Czemu tak na mnie patrzysz?
Zabicie Smoka nie ma tu nic do rzeczy.
Odpowiedz
Trzeba mieć ten miecz założony?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Nie.
Odpowiedz
Jaki jest warunek zaliczenia zadania Szpon Beliara,? Zatrzymałem go dla siebie, ulepszyłem nawet, a zadanie wciąż jest w dzienniku ;/
Odpowiedz
O ile pamiętam, to zadanie na pewno zamyka się po oddaniu go Saturasowi. A skoro go zatrzymałeś? Może następny rozdział go usunie do wykonanych?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mi się wydaje, że jak się nie wyklika odpowiednich dialogów, to zadanie chyba zalega do końca gry.
Odpowiedz
No zatrzymałem go, bo niby będąc Mrocznym Wojownikiem jest to wysoce wskazane, ale nic z tą bronią nie robiłem, bo nie było mi potrzebna. Xardasowi też wspomniałem o tym. Potem wbiłem do trzeciego rozdziału i zadanie dalej wisi z wpisem, że mogę je oddać Saturasowi lub zatrzymać. Stwierdziłem, że spróbuję go ulepszyć i pogadać z Saturasem, ale nie było opcji dialogowych.
Odpowiedz
Zadanie zamyka się tylko gdy dokonamy ulepszenia Szponu w rozdziale w jakim go zdobyliśmy.
Potem jest to niemożliwe.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam. Myślę, że piszę w dobrym dziale, bo rozchodzi się o Młodszego Brata. A konkretniej, to biegam od ponad pół godziny po tym zatęchłym Cmentarzysku Orków szukając sposobu na otwarcie tych kamiennych drzwi prowadzących do sali, gdzie w G1 zabijaliśmy Baala Lukora i z tego co wiem, tam również znajduje się wspomniany wyżej Młodszy Brat. Dodam, że Szpon wyrzuciłem (Albo raczej Saturas wyrzucił) na dno morza, a sam jestem w 2 Rozdziale. Będę wdzięczny za ewentualną pomoc.
Odpowiedz
Otwiera się je tak samo jak w G1.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No jasne. Tylko nigdzie nie ma zwoju teleportacyjnego/czegokolwiek innego coby się na tą drugą stronę dostać i kołowrót przekręcić.
Odpowiedz
Poszukaj dobrze, jest gdzieś 
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości