Korzenie Zła - problem z zadaniem...
I wszystko jasne. Ja po rozmowie z Robinem od razu poleciałem bez namysłu na poszukiwania. No nic, zobaczymy jak to się rozwinie dalej.
Odpowiedz
No więc mam mały problem... Mam ukończone 30 zadań, w dzienniku pozostały Świątynia (Mam już dialog ze starcem czy już wszystko zrobiłem, i dialog sugeruje, że jeszcze nie wszystko), i Znaki Czasu. I teraz, wiem, że generalnie nie powinienem wiedzieć o tym, ale chcąc nie chcąc rzuciło mi się w oczy czytając, że jest zadanie z Hipolitem, które już dawno powinienem mieć, a go nie mam, nie zostało u mnie nawet zaczęte. I teraz pytanie, w jaki sposób się je zaczyna?
 
Szukałem już dość długo, być może jakiegoś itema którego przegapiłem, ale nic nie znalazłem, dialogów już nigdzie nie mam, choć możliwe, że coś przegapiłem. Generalnie skłaniam się ku opcji, że sam coś zepsułem, albo w jakiś sposób coś się zbugowało. A może to tylko mój błąd w rozumowaniu, i zadanie dostanę po otwarciu świątyni? Nie wiem, ale prosiłbym o małą pomoc.  :D
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
A akcja z kluczem dla Hipolita? Odnalazłeś dwie jego części?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jakimś cudem nie znalazłem żadnej części klucza. :/ Zastanawiam się czy przypadkiem znalazłem jedną z części, ale mi znikła. Miałem wcześniej taki problem, że podniosłem pusty kamień runiczny w wieży mgieł, a po ukończeniu, wyjściu z wieży i próbie stworzenia kolejnej runy, okazało się, że kamień znikł mi z ekwipunku i musiałem go sobie przywołać. Myślałem na początku, że po prostu przypadkiem go nie podniosłem, ale skrzynia w której go znalazłem była pusta.

Przejrzałem też poprzednie save'y (miałem odstępy ok 15-20-minutowe w tym momencie między save'ami), i mam wrażenie, że kamień znikł albo prawie od razu po wzięciu go ze skrzyni, albo w momencie ogromnych lagów w podziemiach, lub zaraz po, bo save już przy czystych podziemiach w głównej komnacie nie miał kamienia.

Zwracam honor, z małą (no nie taką małą...) pomocą znalazłem fragment klucza, zwyczajnie go nie zauważyłem. Czas kontynuować grę. :)

No dobrze, to jeszcze jedno małe pytanie, bo możliwe, że szukam na darmo. Nie mam już u nikogo dialogów, domyślam się, że ostatnie zadanie dostanę po otwarciu świątyni, wydaje mi się, że zrobiłem wszystko inne, wliczając to wszystkie akcje nie opisane w dzienniku, generalnie starałem się wszystko notować, ale pierwsze kilka godzin przeszedłem jeszcze w lutym i zgubiłem gdzieś notatki z wtedy, większość pamiętam, ale mógł mi wylecieć z głowy jakiś szczegół.

No więc pytanie - Czy dialog ze starcem (Bezi mówi, że wykonał wiele, ale na pewno nie wszystko) zmieni się jeśli faktycznie wykonałem wszystko co możliwe do tego momentu? Aktualnie być może błędnie zakładam, że tak. I jeśli faktycznie tak jest, to będę szukać do skutku. Ale jeśli nie to trochę szkoda by było czasu, gdzie mógłbym już powolutku kończyć rozgrywkę. Bo na liczniku już prawie 55H i przyznam, że powoli zaczyna mnie nużyć bieganie wszędzie w poszukiwaniu nie wiadomo czego, nawet nie wiedząc czy jest jakiś sens.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
(27.04.2018, 17:04:58)Jonxx napisał(a): Czy dialog ze starcem (Bezi mówi, że wykonał wiele, ale na pewno nie wszystko) zmieni się jeśli faktycznie wykonałem wszystko co możliwe do tego momentu?
Tak, podejrzewam, że masz jeszcze jakieś zadanie w dzienniku, które warunkuje kolejny dialog ze Starcem. Co tam ci zalega?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W nieukończonych mam dwa zadania. "Świątynia" oraz "Znaki czasu".

Wpisy do dziennika:
Świątynia:

Znaki Czasu:
Łącznie w dzienniku mam 34 zadań, 32 ukończone, 2 w toku i 0 niezaliczonych.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
(27.04.2018, 17:27:38)Jonxx napisał(a): (Bezi mówi, że wykonał wiele, ale na pewno nie wszystko)
Tak ma być - spróbuj wyklikać tę kwestię!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
No dobrze, czyli podsumowując, wszystko jest właściwie OK, i tylko ja sam źle zinterpretowałem, że ten dialog znaczy, że czegoś nie zrobiłem, bo dialog zawsze jest taki sam. Dzięki za pomoc Tituf, mogę kontynuować grę. :)
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Zadań zbyt dużo już nie zostało, jestem już przed otwarciem świątyni, lecz wcześniej wydaje mi się, że muszę wykonać zadania "Cenniejsze niż złoto" oraz "Uzurpator". W pierwszym zatrzymało się na oddaniu Serrano Niccolum, a w drugim na prawdopodobnie nadchodzącej konfrontacji Olafa z Egonem., lecz nie mogę tych questów ruszyć dalej.
Odpowiedz
Ponieważ oba zadania sa dosyć złożone i realizują się jako suma warunków niekoniecznie następujących po sobie (wykonanie w dowolnej kolejności), to trudno jest tu pomóc, nie znając wykonanych już elementów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pomijając te 2 zadania, w dzienniku zalegają mi jeszcze "Znaki czasu" (stanęło na przekazaniu Saturasowi wszystkich tabliczek dotyczących historii Budowniczych), "Zapomniana magia" (wpis sugeruje zająć się "przyziemnymi sprawami"), "Świątynia" (czekająca na otwarcie, ostatni wpis mówi o tym, że artefakty pomogą Starcowi w złożeniu klucza), "Odmęty umysłu" oraz już niewykonalne dla mnie "Ulu-Mulu".
Odpowiedz
(02.05.2018, 16:15:51)Kravis napisał(a): jestem już przed otwarciem świątyni, l
czyli do otwarcia Świątyni jeszcze dużo brakuje
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czyli na czym się teraz skupić, aby ruszyć fabułę do przodu? Na poszukiwaniach drugiego fragmentu klucza? Bo mam wrażenie, że tylko to zadanie jestem w stanie na obecną chwilę popchnąć dalej.
Odpowiedz
Zaraz, nie rozumiem.
Ile fragmentów klucza oddałeś Starcowi?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chodziło mi o drugi fragment klucza Hipolita, Starcowi oddałem już wszystkie części.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości