Postępy prac
W sumie niegłupie, ale rozgrywam już Przeznaczenie obecnie, więc tak czy siak musiałbym przeinstalować, żeby mieć czystego. Ale jak Lewkooo mówi, że mody nie koligują, to gitara.
Odpowiedz
@Michał jesteś zainteresowany udział w tegorocznym Dniu Screena?
Odpowiedz
sorry że się wpierdalam między wódkę za zakąskę, ale już chyba nasze screeny były na TM omawiane popcorn

oczywiście decyzja należy do Michała jako szefa MIT
Ogólnie jednak Team stał na stanowisku, żeby już nie dawać żadnych screenów przed premierą Klasztoru.
Michał to stanowisko popierał.
Ponadto prezentacja najlepszych screenów zdradzała by fabułę, a tego naprawdę nie chcemy.
Ponadto i tak wygra Returning więc po co to wszystko organizować?
Trzeba tam przyznać Tizgarowi Złoty Medal i brnąć dalej przez życie. Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dzień Screena odbyłby się w sierpniu, poza tym Returning nie weźmie udziału, bo to modyfikacja z 2015. Goecja to co innego, ale to trzeba by było pogadać z Trazege Język
Odpowiedz
A, no to zmienia postać rzeczy.
Modzik nie jest długi i do tego czasu ogra go chyba spora grupa zawodników.
Oczywiście, jak powiedziałem ostateczna decyzja należy do Michała i on się tuw takim razie razie oficjalnie wypowie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Myślę, że fabuła modyfikacji - jej szorstkość i prostota nie są wyrażone tym razem pięknymi vobkami i teksturami. Nie o to nam chodziło. A to oznacza, że nie widzę zbyt sensu startować w takim konkursie.
Jeśli gracze docenią inne walory Klasztoru - niż ładne obrazki - będziemy chyba bardziej usatysfakcjonowani.
Ale oczywiście Michał zdecyduje.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ja bym się osobiście obraził, jeżeli ktoś uznałby wizuale Klasztoru za największą zaletę tego moda.
Odpowiedz
Bardzo dużo w tym prawdy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hmmm... Nie weźmiemy udziału w tym przedsięwzięciu, jako iż ja już będę na emeryturze, a chłopaki zasną leniwie w swoich fotelach.  Co by nie było, to najlepsze screeny są robione na patchach graficznych, a ja z takich nie korzystam, to ciężko by było coś ugrać. Nie mniej jednak dziękujemy za zaproszenie. Może jakiś gracz zrobi bombowy zrzut w czasie gry, to za jego zgodą wyślemy go po wieńce zwycięskie udzielając poparcia Teamu :>
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
No dobrze... Zakończyliśmy prace nad modyfikacją. Dzięki wszystkim z zespołu MIT za świetną przygodę!
A teraz pora na was, drodzy gracze! Do boju - download w odnośnym temacie już jest! Dobrej gry...
(http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=1189)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wszelkie uwagi/wrażenia bardzo mile widziane, konstruktywna krytyka również.

Dziękuję ludziom z MiT za fajną współpracę. :)
Odpowiedz
Ekipa MIT dziękuje wszystkim, którzy kibicowali tworzeniu modyfikacji za wsparcie moralne!
Jest to pierwszy i ostatni produkt tego teamu, dziękujemy i zarazem żegnamy! :) Piwko szacun
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak, gratulacje dla teamu za ciężką pracę!

Pliczek ciężki, ale się kiedyś ściągnie :D
Odpowiedz
Temat zamykam. Zapraszam do nowo stworzonego działu, gdzie można pisać o tej modyfikacji.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Otwieram ponownie, bo ruszyły w znakomitym tempie prace nad rosyjską wersją Klasztoru.
Tłumaczy nowy członek ekipy N1kX i jest to wspaniałe tłumaczenie po prostu. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości