Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko...
Troll detected.
Odpowiedz
(12.05.2018, 01:36:49)Valer napisał(a): Nie tyle gra sama w sobie mnie zatrzymała, co ogólny brak logiki i faktycznego sensu w tejże modyfikacji,

Tak się składa, że z Marvinem tworzycie niezbyt bystry duet. Ty klikasz ale kto będzie czytał dialogi i doprowadzał do posuwania fabuły?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pograłem z 10 godzin chwilowo i zapowiada się przyjemnie. Nie mam weny, więc chwilowo tylko to tu zostawię.

Na starcie chciałbym zaznaczyć, że laska hipolita troszkę psuje balans tymi 100dmg. Jak już znalazłem sposób żeby ją założyć bez umierania, to zbyt łatwo mi wszystko przychodzić zaczęło. Więc chyba nie będę jej używał.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(11.07.2018, 15:17:26)SparrowJacek napisał(a): Jak już znalazłem sposób żeby ją założyć bez umierania, to zbyt łatwo mi wszystko przychodzić zaczęło.
poważnie? poważnie robisz takie rzeczy? to juz sobie lepiej godmode włącz...
no jestem po prostu zażenowany, przecież laska Hipolita nie jest do założenia, czy to takie trudne do zrozumienia?
ale teraz pocisnąłeś Sparrow! Facepalm Facepalm Facepalm

Idol
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No jeśli jest do założenia bez kodów to znaczy, że twórcy dopuścili taką możliwość Lol
Odpowiedz
(11.07.2018, 16:26:23)Klimek napisał(a): No jeśli jest do założenia bez kodów to znaczy, że twórcy dopuścili taką możliwość
nie, nie dopuścili
kurwa , tam wyraźnie pisze - To Laska Hipolita! i się ginie po jej założeniu
więcej tłumaczyć nie mam zamiaru, natomiast prawdą jest, że wam nie warto niczego robić w ramach ciekawostek, bo zaraz wszystko sprowadzicie do obchodzenia zasadniczych założeń takich rzeczy
mogłem dać 1000 dmg albo nawet 5000 - dopiero byłby fun
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dawno nie było nowych idoli, ale jak wrócili to widzę, że z podwojoną mocą.  rotl:  Facepalm
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Widzę, że tizgarowe metody omijania czegoś, co twórcy zakładali dalej w trendzie.
Odpowiedz
Gdyby Tizgar był tu z nami, to niewątpliwie byłby głownym bohaterem tego tematu. Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Niestety Tizgar woli nieco przygłupawe mody, te co wymagają wysilenia szarych komórek by go przedwcześnie zabiły. xD
Odpowiedz
Smutas napisał

Cytat:Możliwe, tylko że jak zaczynałem grać w Przebudzenie to nigdzie nie pojawił się zaden komunikat, że to kontynuacja. A wystaczyło wymyśleć tytuł cyklu jako głowną nazwę, czy numerację...

Lol Idol  czy △ ?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości