Przebieg prac nad Imperium Popiołów
Obudowanie szkieletu zbyt dużą ilością mięcha, może spowodować zmęczenie i zadyszkę.
Wydaje mi się, że sporo racji ma Lewkooo, porównując Imperium do Epilogu.
Tu będzie akcja wartka, bez opisów przyrody i po raz setny przekuwania pancerzy. Nic nie będzie przeciągane na siłę i możliwe, że ze swoją surowością modyfikacja wypadanie wbrew pozorom bardzo dobrze!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Moim zdaniem wszystko wygląda bardzo dobrze i z każdą kolejną wersją wygląda coraz lepiej. Błędy się pojawiają, ale nie sposób ich uniknąć, zwłaszcza w tak nielicznej ekipie. Są one zawsze likwidowane na bieżąco.
Sam przebieg rozgrywki jest taki jak lubię - niby wszystko jest, a i tak trzeba kombinować, żeby przeżyć, zabić, czy zdobyć pieniądze.
Fabuła wydaje mi się, że jest naprawdę bardzo wciągająca, ale to moje subiektywne zdanie i każdy sobie sam oceni.
Odpowiedz
Mam nadzieje że w ekwipunku nie będzie dużo śmieci tzn 50 typów mieczy itp.
Odpowiedz
To już nie nasza sprawa, a gracza jak sobie organizuje ekwipunek.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cytat:Mam nadzieje że w ekwipunku nie będzie dużo śmieci tzn 50 typów mieczy itp.


specjalnie dla ciebie przygotujemy wersję, gdzie będzie tylko jeden miecz na cała grę - ten do wyboru u Benneta na "Esmeradzie" luz2
inni zapewne powinni być zadowoleni z szerokiego wyboru broni, w tym także "wspominkowej i sentymentalnej"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dziękuje Czuje się wyróżniony.

Liczę oczywiście na coś takiego http://www.mediafire.com/file/f1l5p066xc...z.rar/file
Odpowiedz
Broń z bonusem do punktów życia - raczej nie, ale jakiś "bajer" pewnie się pojawi.
Odpowiedz
Na pewno moje najbardziej ulubione "dziecko" spośród wszystkich mieczy jakie stworzyłem w całej Destiny Saga :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Akurat wybór broni w Gothicu ogranicza się w zasadzie tylko do tego, jakie obrażenia zadaje. Pozostaje jeszcze parametr bonusu do umiejętności ale z czasem traci na znaczeniu jeżeli postać jest rozwinięta. No i zasięg jeszcze jest ważny bo ja przykładowo osobiście nigdy nie używałem noża na wilki ale wolałem lagę i kij z gwoździami bo nożem ciężko było w ogole oponenta trafić.

Więc wiadomo, że jak znajdziemy lepszą broń to właśnie jej będziemy używać i tu nie ma za bardzo nad czym gdybać. Problemem zawsze jest wspomniany "złom", który nie wiadomo czy sprzedawać aby nie zaśmiecał ekwipunku czy trzymać bo nie wiadomo, czy ktoś akurat nie zażąda Właśnie Tego Konkretnego Wrzeszczącego Koncerza Żebraków. Rozwiązaniem dla gracza może być wybranie konkretnego kufra w którym trzymamy zbędne graty i w razie potrzeby zaglądamy do niego.
Odpowiedz
Gadżety questowe nie przepadają. Zawsze można je odkupić.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Odnośnie wcześniejszej części dyskusji o tym co zostało "okrojone".

Większe bitwy w Gothicu to niestety mało efektowna rzecz, gdy przypadkiem lejemy swoich sojuszników, oni biją nas, a łucznik/mag/zwojowiec nie jest w stanie prawie nic zrobić. Wiem, że IP jest nastawione bardzo mocno na bitwy i wojny fabularnie. Mam nadzieję, że te zaniechane elementy związane są głównie z tym, że to Bezi nie będzie brał w nich udziału. Jestem całym sercem za tym, żebyśmy byli SPRAWCAMI bitew, jednak nie musieli brać w nich udziału choćby z powyższych przyczyn.

A co do broni to różne rzeczy się przydają. Czasem miecze runiczne, czasem coś podpalającego, czasem coś z większym bonusem. No i zakładając, że mod nie jest liniowy i pewne questy możemy w dowolnej kolejności wykonać, to raz się lepszy, raz gorszy oręż dostanie i to czy się z tego ucieszymy zależy właśnie od tego co już mamy. Ja tam lubię szeroki wybór broni!
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Cytat:Wiem, że IP jest nastawione bardzo mocno na bitwy i wojny fabularnie

no już nie tak mocno jak to było planowane, ale coś na pewno będzie
a tak epickiego zakończenia jeszcze nie widzieliście !
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
O kurde. Brzmi to tak, że podejrzewam scenę jak Bezi z ekipą odpływa z wyspy a ta za ich plecami widowiskowo eksploduje i tonie w gniewie Adanosa :>
Odpowiedz
Będzie bardziej epickie niż Bezi z własnym smokiem kontra główny antagonista ze swoim? :> No to ostatnia część widzę z przytupem zakończy historię!
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Uważam osobiście, że bardziej epickie niż to z własnym smokiem.
Jest to już w zasadzie gotowe w najważniejszych aspektach i całość mam w głowie ...
Moim zdaniem godne zakończenie całości epopei Bezimiennego na wyspie Khorinis.
Zdradzę tylko, że pewne próby i przymiarki były już robione we wcześniejszej wersji.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości