Przemyślenia o Ludziach z Górniczej Doliny
#31
No, ładnie!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
#32
Nieźle. To kjedy bendzie ten mod rzeby go ściongnonć?
#33
Wydaje mi się, że nie obędzie się bez drugiej tury testów. Pewne rzeczy, które Cerberboss dodał w nowej wersji nie działały prawidłowo i mieliśmy pewne problemy z nazwami zadań, które są pochowane na obszarze całych skryptów moda. Na pewno tej jesieni :D

Do końca roku na pewno. Bugi i wszelkie błędy są już poprawiane, a od premiery dzieli już jedynie druga tura testów, w której wystarczy się upewnić, że mod jest pozbawiony błędów.
#34
Jeśli będzie można wybrać wersję moda, pewnie wybiorę tą klasyczną.
#35
Tej z tarczami i hełmami i tak nie robimy. Spolszczona wersja zawiera:
- pełen content moda Ludzie z Górniczej Doliny
- pełen content moda Golden Mod (włącznie z zenami)
- wątki i zadania własne od Cerberboss
Cała zawartość jest klasyczna i bez udziwnień.
#36
Grę przeszedłem około 26 godzin, co prawda oryginalne dialogi raczej skipowałem, ale starałem się wykonać maksymalną liczbę zadań i wejść w każdą szczelinę. Modyfikacja godna polecenia, a postać Teofila naprawdę robi wrażenie.
#37
(23.09.2016, 11:33:24)Draco napisał(a): Grę przeszedłem około 26 godzin, co prawda oryginalne dialogi raczej skipowałem, ale starałem się wykonać maksymalną liczbę zadań i wejść w każdą szczelinę. Modyfikacja godna polecenia, a postać Teofila naprawdę robi wrażenie.

Oczywiście widzę, że regulaminu testów nie czytałeś, skipowanie dialogów z podstawki było zabronione, jeszcze piszesz o tym oficjalnie, kolejny po Jastrzębiu który miał wywalone na regulamin...
 
#38
Cytat:Tej z tarczami i hełmami i tak nie robimy. Spolszczona wersja zawiera:
- pełen content moda Ludzie z Górniczej Doliny
- pełen content moda Golden Mod (włącznie z zenami)
- wątki i zadania własne od Cerberboss
Cała zawartość jest klasyczna i bez udziwnień.

kurwa, odetchnąłem z ulgą OK
widzę że rozsądek i dbałość o utrzymanie stylistyki G1 zwyciężył :brawo:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#39
Zwyciężył :D Zresztą gracze również potwierdzili, że wolą wersje klasyczną, a tarcze i inne bajery im do G1 nie pasują. W sumie się z nimi zgadzam.
#40
Tarcze i duale moim zdaniem nie mają racji bytu w addonach, w total conversion mogą już być.
 
#41
(23.09.2016, 10:17:23)AhnBael napisał(a): Tej z tarczami i hełmami i tak nie robimy. Spolszczona wersja zawiera:
- pełen content moda Ludzie z Górniczej Doliny
- pełen content moda Golden Mod (włącznie z zenami)
- wątki i zadania własne od Cerberboss
Cała zawartość jest klasyczna i bez udziwnień.

To super :)
#42
Otrzymaliśmy potwierdzoną informację, że download Ludzi z Górniczej Doliny będzie ściśle reglamentowany i Konsumenci "którzy chcą sobie tylko pograć" dostępu do tego nie dostaną.
Pobranie będzie możliwe tylko w ramach Klubu podobnego do tego jaki rozgrywał w swoim czasie przedmierową wersję Przeznaczenia.
Niektórzy członkowie DT także otrzymają taką możliwość.
Oczywiście w związku z tym żadnego oficjalnego ani nieoficjalnego rozpowszechniania tej modyfikacji na forum DRUŻYNA SPOLSZCZENIA  nie będzie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

#43
Nie należę już do Bractwa ani Spolszczenia, ani Gothica. Jednak jeśli chcecie psot to proponuję wydać w Destiny Team Ludzi z Górniczej Doliny.
Co Wy na to?
#44
Ja jestem za :p
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
#45
To będzie posta przeciw tłumaczom, którzy wykonali robotę.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości