Przeznaczenie - problemy techniczne
G2Mdk nie ma potrzeby instalowania. Spróbuj wyłączyć DEP (Data Execution Prevention)
Odpowiedz
Nie wiem w jakim dziale się pytać ale chyba tu będzie dobrze. Po przystąpieniu do gildi łowcy nieumarłych nie ma imperatora przy wieży xardasa i nie ma też xardasa w wieży, teraz moje pytanie czy oni mi zniknęli i mam popsutą już grę czy tak ma być?
Odpowiedz
A w którym to rozdziale przystąpiłeś do tej gildii?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
2 rozdział
Odpowiedz
Czyli jesteś w 2 rozdziale? Jesli tak, to nie może tak być bo te postacie przenoszą się w inne miejsca dopiero w rozdziałach późnieszych (Xardas) oraz w wyniku nie przystąpienia lub przystąpienia do gildii Mroczny Zakon.
Czemu ta się stało nie wiem. Musisz przeczytać temat Znikające postacie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A gdzie się przenosi może go tam znajdę? A no i jeżeli można to gdzie imperator bo gram mrocznymi ale nie kojarzę żeby coś mówił
Odpowiedz
naprawde  proszę zadawać pytania we właściwych tematach
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Teleportuj się do punktu TOT, jeśli Twoje NPC są tam, być może podczas gry w jakimś skrypcie doszło do awarii, z powodu której NPC poszły tam przed czasem.
Możesz z nimi porozmawiać, będziesz musiał wstawić NPS, jeśli ich tam nie ma.
Odpowiedz
Jak mam to zrobić?
Odpowiedz
(10.04.2020, 11:55:20)heniuw25 napisał(a): Jak mam to zrobić?

Facepalm
Odpowiedz
(10.04.2020, 09:33:09)N1kX napisał(a): G2Mdk nie ma potrzeby instalowania. Spróbuj wyłączyć DEP (Data Execution Prevention)

Wielkie dzięki, to załatwiło sprawę  szacun
Odpowiedz
Jeżeli postacie trafiły do waypoint TOT to już ich z tego nie wyciągnę?
Odpowiedz
możesz tylko z pomocą konsoli
jeśli wiesz, gdzie dany NPC powinien być - po prostu odpal konsolę - bmarvinb - F2 i dodaj go w tym miejscu przez insert i kod
wyłącz konsolę b42b, zapisz i powinno być już dobrze
kod na postać poprzez najechanie na NPC i editfocus chyba
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dzięki pomogło, imperator nie ma nic na sprzedaż ale właściwy jest w TOT i on ma jak coś
Odpowiedz
Mam pytanie, czy moglibyście polecić jakiś texture pack kompatybilny z tym modem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości