Сага Предопределение - для тестеров
(28.01.2020, 08:37:08)N1kX napisał(a): Я думаю, что перевод его не выйдет, смотря на то как игроки играют, точнее ты решишь, что игроки не достойны.
Przeznaczenie to kolos. Ilu was testowało? Do tej gry i 10 ludzi byłoby mało. U nas świetnie sprawdziła się Arena. Stworzyliśmy temat, daliśmy ludziom grę i połączyliśmy testy z rywalizacją na forum. Myślę, że coś takiego powinno odbyć się na naszym forum, tu - z wersją rosyjską! Mielibyście swój temat, chętnych pewnie nie zabrakłoby. Może więcej osób zgłosiłoby się do takiej formuły? I dopiero ograną już wersję przez graczy w ten sposób wydać oficjalnie na waszym forum.
A tak - co chwilę zmiany, indywidualne poprawianie save...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(30.01.2020, 09:35:01)Tituf napisał(a):
(28.01.2020, 08:37:08)N1kX napisał(a): Я думаю, что перевод его не выйдет, смотря на то как игроки играют, точнее ты решишь, что игроки не достойны.
Przeznaczenie to kolos. Ilu was testowało? Do tej gry i 10 ludzi byłoby mało. U nas świetnie sprawdziła się Arena. Stworzyliśmy temat, daliśmy ludziom grę i połączyliśmy testy z rywalizacją na forum. Myślę, że coś takiego powinno odbyć się na naszym forum, tu - z wersją rosyjską! Mielibyście swój temat, chętnych pewnie nie zabrakłoby. Może więcej osób zgłosiłoby się do takiej formuły? I dopiero ograną już wersję przez graczy w ten sposób wydać oficjalnie na waszym forum.
A tak - co chwilę zmiany, indywidualne poprawianie save...

Корректироваться будет увы часто, что пересматривается и убавляется. Тем более эти правки не как не мешают. Чтобы совсем сломать сохранения, это когда начать на старой версии 1.5.1 и продолжить на 1.6, тогда все будет сломано, а если добавил что-то и игрок до этого не дошел, то у него все нормально будет, если прошел это место, он даже не заметит, что там что-то было изменено.
Odpowiedz
Właśnie o to mi chodzi. Takie rozegranie wcześniej gry przez testerów i dobrych graczy wyeliminowałoby takie poprawki. A teraz grają kodziarze i słabo kojarzący fakty, ty poprawiasz ich zapisy, a mnóstwo graczy czeka pewnie na stabilną i poprawioną wersję.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Тестирование закончено давно, исправления перевода будет идти постоянно, так как я сегодня еще сам наше пару отпечатков своих, ну и то, что я сам посчитаю нужным для исправления. Я уже давно не смотрю на то, что пишут игроки в багах.
Odpowiedz
https://worldofplayers.ru/threads/35903/post-1073359

Wrzuciłem tu parę screenów. Wytłumaczcie mi jeszcze na przyszłość, czy tu mogę sam wrzucać czy tylko przesyłać linki do uploadu, bo tak zrozumiałem Dragona. Jak to u was działa?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Как FireDragon сказал, лучше картинки добавлять как вложение, чтобы они сохранились.
Кнопка Прикрепить файлы в поле, где вводим сообщение
Odpowiedz
Читая комментарии на ВОП.
Немного удивлен.Знал, что будет плохо
Но не до такой степени ...
Думал, что трудности
Что много беготни
А оно вона как получилось ...
Не все такие тупые в России
Поверьте
Пишут те, кто не думает.
Как то так.
Просто решил написать.

Cytat:Ст. 1-4 Не судите, да не судимы будете, ибо каким судом судите, таким будете судимы; и какою мерою мерите, такою и вам будут мерить. И что ты смотришь на сучок в глазе брата твоего, а бревна в твоем глазе не чувствуешь? Или как скажешь брату твоему: «дай, я выну сучок из глаза твоего», а вот, в твоем глазе бревно
Odpowiedz
Taką to mamy dzisiaj młodzież, niezależnie od kraju. 
Zepsucie Cywilizacją Zachodu.
Odpowiedz
Как насчет выкладывания мода на РПГ ?
Вопрос не закрыт. Relaks
Odpowiedz
(15.02.2020, 00:11:13)Andr1971 napisał(a): Как насчет выкладывания мода на РПГ ?
a w czym jest problem?

a tak ogólnie to chyba pora pomyśleć co dalej z Sagą w ersji RU. Teraz kolejny jest Epilog, który pod względem logicznym jest najtrudniejszy z całej serii, naprawdę jest trudny pod tym względem i skryptowo tak zrobiony, że żadne kody na nic nie pomogą- jest po prostu za trudny dla tych, którzy teraz na forum rosyjskim wypisują te idiotyzmy
jest jednak i grupa graczy bardzo dobrych i znakomitych, którzy niestety się tam za mało udzielają

moja propozycja jest taka
N1kX to przetłumaczy ale żadne poprawki nie będą wprowadzane i poza kilkoma rzeczami takiej potrzeby po prostu nie ma
na nasze forum zaprosi się tych wszystkich dobrych rosyjskich graczy, którzy sobie po prostu z grą poradzą i skończyli Przeznaczenie i oni premierowe granie rozegrają tutaj - nawet w formie takiej Areny, jak była u nas z wyłonieniem najlepszego gracza
co do testów - wystarczy N1kX , Andr1971 i Kazus oraz pomoc reszty ekipy DT

jak Epilog zostanie rozegrany u nas i stworzy się grupa graczy, którzy to skończą i będą mieli wiedzę na temat rozgrywki, to wtedy będzie dopiero można dać tę ostateczną, jedną jedyną wersję Epilogu RU na forach rosyjskich
nie będzie tego nieustannego poprawiania czegoś, czego się w wielu przypadkach poprawiać nie powinno i nie będzie takiego zamieszania jak jest teraz z Przeznaczeniem (na ktore po prostu przykro patrzeć)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Я бы просто перевел мод без всяких тестов и выложил, потом только исправляя перевод, как сделал с Монастырем.
Odpowiedz
Wyjątkowo tu testy są wskazane.
Nie działa tu do końca to co chcieliśmy - czyli pancerze na przeciwnikach w bitwie pod karczmą.
To mod na 35-40 godzin - testy poszłyby błyskawicznie! Na pewno znalazłbyś chętnych testerów na waszym forum.
Sam chętnie jeszcze w niego zagram...

No i kwestia content - nie mamy aktualnego!
Pewnie nie da się tych plików wyciągnąć z aktualnej wersji... Dlatego min testy są potrzebne.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(24.02.2020, 06:52:19)N1kX napisał(a):
(23.02.2020, 22:27:38)Lewkooo napisał(a): Co ciekawe grając sobie dzisiaj natrafiłem na dosłownie taki sam problem. Okazuje się, że gdy po zebraniu czarnego kamienia, bez posiadania klucza, klikniemy na tę barierę prowadząca do Wież to usuwa go nam z ekwipunku. Co śmieszniejsze, kasuje  go tylko za pierwszym razem. Nie wiem czy bylo to poprawiane dla rosyjskiej wersji.

Я знаю об этом, мне почти все игроки сказали, что это ошибка, но я пока не придумал исправления.


No, jest to ciekawe i jest to chyba jakiś błąd gry z poziomu silnika.
Tam są drzwi podwójnie zamknięte tzn na klucz i na item - czarny kamień. Jak mamy obydwa elementy, to wszystko jest w porządku, ale jak mamy kamień bez klucza, to przy próbie otwarcia drzwi, usuwa się kamień z ekwipunku.
Sprawdziłem na innych drzwiach, innym kluczu i jabłku zamiast czarnego kamienia i jest tak samo.
Odpowiedz
Czy to już ostatnia aktualizacja 1.6?
Moim zdaniem nie tak to powinno wyglądać, ale trudno, stało się.
Mamy już 9 aktualizację i kilkuset graczy, którzy pewnie są zdezorientowani i przy pytaniach o grę - muszą podawać która to wersja.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Русские играют только в последнюю ибо со старыми версиями я не помогаю.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości