Сага Предопределение - для тестеров
(28.02.2020, 11:40:36)N1kX napisał(a): со старыми версиями я не помогаю
Gdybym miał za sobą ze 100 godzin gry i okazałoby się, że ta wersja jest zła i nikt nie chce pomóc, a jedyna rada to zacząć wszystko od nowa na kolejnej wersji... Wkurzyłbym się.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
А почему заново? Все обновления прекрасно позволяют продолжить игру, что и делают игроки.
Odpowiedz
Mem, еще один агент? :)
Ну вот кто придумал этот квест?
Уничтожитель
В описании четко написано, что надо найти паладина! Ты как дурак бегаешь по всей долине ищешь этого паладина а в итоге уничтожителем оказывается Джерган! Бред!

Я перевел достаточно корректно
B_LogEntry (TOPIC_Dewastator,"Wiem kim jest Żniwiarz. Ślad prowadzi do Górniczej Doliny i tam, już jako Niszczyciel, spotkam się ze służącym Paladynom Dewastatorem.");
B_LogEntry(TOPIC_Dewastator,"Я узнал, кто такой Жнец. Дорога ведет в Долину Рудников, и там, как Разрушитель, я должен встретиться со слугой паладинов Уничтожителем.");
Odpowiedz
tak to trol z Leningradu - pisze bzdury za kopiejki Troll
tłumaczenie jest jak najbardziej właściwe
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chyba przez tego DX11, Klimek się niesłusznie zniechęcił do wersji 1.6. Nie bardzo widzę szansę, żeby ktoś stąd, podjął się jeszcze "przedpremierowego" zagrania. N1kX pisze, że gracze już mu nie zgłaszają błędów. Może pora na upublicznienie wersji 1.6 ?
Odpowiedz
Только предложения поступают, которые я больше не рассматриваю, ну ещё будут выходить обновления русификатора, исправляю опечатки текста, которые кто-нибудь да пришлет.
Odpowiedz
Słucham opinii Titufa w sprawie upublicznienia  1.6.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
to kolejna próba podejścia pod tę wersję
może dać jako poprawioną 1.6 i zobaczymy reakcje naszych graczy
jutro do południa pobiorę ze strony rus i uplouduję z podaniem linka u nas
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Версия скаченной должна быть от 13 числа, сегодня я обновлю ссылки (правил некоторые переменные, которые совпадают по названия + исправления опечаток и в той и в той версии)
Я хочу, чтобы Klimekk прошел именно 1.6
Odpowiedz
N1 - jutro to do 12.00 naszego czasu mogę to zrobić - potem dopiero w niedzielę
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ну так, что я буду переводить Эпилог? Сыграть наверно захочет только Andr, у остальных своих дел по горло.
Odpowiedz
Wielu graczy u was zakończyło grę w Przeznaczenie, podobało się im i pewnie zagraliby w kolejną część jako pierwsi. Wyślij kilku osobom priva i sprawdź, czy będą chętni. Jeśli nie będzie chętnych do pomocy to myślę, że Andr wystarczy, by sprawdzić tłumaczenie. To gra na 40h więc da radę... Ja dołączę do ogrania wersji PL.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
https://rpgrussia.com/threads/global-mod...ost-465371
Odpowiedz
To może pora wyjaśnić kolegom, ze Przeznaczenie to nie Global mod popcorn
Global mod myśmy poprawili i uzupełnili kiedyś tam, ale w ZSRR nikt się tym nie zainteresował.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości