Сага Предопределение - для тестеров
(24.05.2020, 06:47:34)Klimek napisał(a): Już nie pamiętam czy tak było zawsze, ale wykopałem dwa skarby w Dolinie Przodków i nie ma tam żadnych przedmiotów, jak na razie kopałem w pobliżu wieży Starca i w pobliżu cmentarza. Tak miało być? Gram na wersji 1.6 z 08.05.2020

(24.05.2020, 06:54:37)N1kX napisał(a): Tak, są jeszcze puste skrzynie z zamkami (była już dyskusja, kazano zostawić tak jak jest)
Możesz załączyć zdjęcie, w którym były takie miejsca.


Zapewne Klimkowi chodziło o krzyżyki w Dolinie Przodków, gdzie skarby kopie się kilofem, a nie skrzynie.
TW_KLAD_14 - to jest waypoint przy tym koło cmentarza
TW_KLAD_04 - a to koło wieży Starca
Odpowiedz
Sparrow już odpowiedział z pozycji gracza

z tymi skarbami to była nietypowa historia w czasie tworzenia skryptów, którą pamięta Tituf i doprawdy już do tego nie wracajmy po latach
trzeba było wiele zadań przerabiać w tym zadanie "Róg Myśliwski"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Erwin zauważył, że jeśli źle odpowiedzieć na zagadkę Zamita, dialog nie będzie już, a zadanie pozostanie zawieszone w dzienniku. Istnieją dwa rozwiązania:
Zrobić dialog stały, aż gracz rozwiąże zagadkę
Dokonać anulowania zadania, gdy gracz nie rozwiązuje zagadki.
Jaka jest opcja?
W przypadku opcji 1 wszystko jest gotowe w Skrypty.
Odpowiedz
Przenieść zadanie do nieudanych
Odpowiedz
Erwin zaproponował następujące:
1. Zamień wizualizację na gówno owcy na gówno (teraz jest tam roślina)
2. Zadanie z Siranem. Po wizycie u Garonda, w której uznaje on jego niewinność szedłem na mury i spotkałem idącego Sirana, a on chyba powinien się teleportować podczas tej rozmowy do Zjednoczonego Obozu, a nie iść na piechotę.
3. U Dobara jest taki wpis
B_LogEntry(Topic_Bonus,"W zamku w Górniczej Dolinie jest osełka, na której można ostrzyć miecze. Ale żeby mogła działać, trzeba ją nasmarować.");
};
na moje oko, to powinno być raczej tak:
B_LogEntry(Topic_Bonus,"W zamku w Górniczej Dolinie jest osełka, na której można ostrzyć miecze, ale żeby mogła działać, trzeba ją nasmarować.");
};
Odpowiedz
No nie do końca, bo wizual tej kupy mi nie przeszkadza, tylko wolałbym żeby ona nie była w kategorii rośliny, czy tam jedzenie jeśli już.  :)
Odpowiedz
myślę, że te zmiany można wprowadzić
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie wiem gdzie to napisać. Rzecz dotyczy Przeznaczenia w wersji 1.6.

Gdzie jest amulet Angara?

W krypcie go nie ma i żaden stwór w środku też go nie ma, a zdaje mi się, że powinien mieć go szkielet-mag w środku.
On jest dostępny teraz od 4 rozdziału?
Będę wdzięczny za podpowiedź.
Odpowiedz
(14.08.2020, 18:25:26)Erwin napisał(a): Nie wiem gdzie to napisać. Rzecz dotyczy Przeznaczenia w wersji 1.6.

Gdzie jest amulet Angara?

W krypcie go nie ma i żaden stwór w środku też go nie ma, a zdaje mi się, że powinien mieć go szkielet-mag w środku.
On jest dostępny teraz od 4 rozdziału?
Będę wdzięczny za podpowiedź.

Tak, Ta zmiana została zasugerowana przez rosyjskich testerów i Memorius zatwierdził zmianę.
Odpowiedz
Приветствую всех!
Я решил записать видеопрохождение мода.
Надеюсь, Вы не против.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...ZnegnKodWE
Odpowiedz
Bardzo ładnie. Przyda się porządny game-play dla Rosjan.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(02.04.2021, 21:34:43)Титуф napisał(a): Очень хорошо. Пригодная игровая игра россиянам пригодится.

Спасибо!

(02.04.2021, 21:34:43)Титуф napisał(a): Очень хорошо. Пригодная игровая игра россиянам пригодится.

А можно открыть тему на ВОПе?
Там где обсуждение мода и прочее по моду?
Odpowiedz
Так конечно. Права то открывать темы у всех есть, только описание оформи хорошо, чтоб у модеров замечаний не было к тебе.
Odpowiedz
Еще подредактирую.Вроде разобрался.
https://worldofplayers.ru/threads/42312/
Odpowiedz
Andr1971 - ты уже играешь и тестируешь Эпилог?
Ты можешь рассказать нам немного об этом здесь.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości