Epilog - przebieg prac
#31
nie bardzo rozumiem
Cytat: statystyki odgórnie narzucone takie same dla każdego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#32
No nie będzie żadnych importów statystyk ani nic w tym stylu, tylko z góry narzucone przez twórców?
Odpowiedz
#33
ogólnie będzie tak - wszystkie charakterystyki będą importowane z content g2 P na koniec R5, a nowi zbalansowani do tych statystyk
będzie np Kordelia , która będzie miał statystyki Olivii z G2 P <3
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#34
Jeden o piernikach, a drugi o wiatrakach. XD

Token mówi o statystykach Bezieminnego na początku Epilogu, a Pan Memorius o statystykach wszystkich NPCtów.
Odpowiedz
#35
Uf, dziękuję, Dota  :>
Odpowiedz
#36
bedzie tylko nieco wyższa niż klasyczna z poczatku G2 P
no ale nie będziemy się uczyć wszystkiego od nowa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
gotowi są wszyscy NPC jacy wystąpią w Epilogu
łącznie będzie to 480 NPC  z czego mniej więcej 40 to tak zwani Bezimienni dostarczyciele exp xD 

Reszta będzie miała swoje dialogi i w zdecydowanej większości będzie powiązana z zadaniami.

Tych zadań będzie więcej niż planowałem pierwotnie bo pojawiły się osoby chętne wesprzeć rozwój zadań pobocznych.
Być może uda się zrobić tak, że czas gry będzie równy mniej więcej czasowi gry R1 z Przeznaczenia.

Część broni znanych z G2 p zniknie a pojawią się nowe. Inne znane w G2 P będzie można zdobyć w sposób odmienny niż w zasadniczej części gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#38
Można w jakiś sposób się podłączyć do pomocy?
Bo ja bym z chęcią pomógł jeszcze coś z Przeznaczeniem, ale ponoć już nie ma jak.
Odpowiedz
#39
OCZYWIŚCIE, że można.
Do sprawy powrócimy po zakończeniu Areny, ponieważ w trakcie rozgrywek członkowie Klubu nie mogą mieć dostępu do niejawnych tematów Destiny Team z działu tajnego.

Żeby nie było, że się nic nie dzieje.
Posuwają się do przodu prace nad przygotowaniem Content Epilog 1 wolniej ale nieustannie.
Wolniej, bo dopinamy ostatnie kosmetyczne sprawy samego Przeznaczenia.

Należy oczekiwać, że testerzy z ekipy DT otrzymają pierwszą wersję Visual Alfa Epilog 1 do weryfikacji już na początku września, a może
nawet nieco szybciej.

Tituf pracuje także nad logo Epilogu i chyba już mamy w tej kwestii consensus.

gotowe skryptowo są wszystkie nowe postacie imienne w Epilogu (wizualizacje, rutyny, rozmieszczenie) , które będą miały dialogi własne
łącznie jest ich 60
pojawi się obok przedstawicieli starych gildii i stronnictw także nowa frakcja pod wodzą okrutnego Dymitra

trwają prace nad przygotowaniem dialogów wstępnych dla tych NPC
w trakcie jest także optymalizacja oferty handlowej wszystkich handlarzy oraz weryfikacja przewidzianych nauczycieli

Powoli kończę żmudny i czasochłonny proces "zerowania" plików dialogowych dla postaci z Epilogu.
Zachowana zostanie w znacznej mierze struktur handlu i nauki znana dla tych postaci z Przeznaczenia.
Pliki zapełnią się nowymi dialogami i postaramy się by gracz poznał zakończenia pewnych historii o jakich opowiedzieli nam NPC w G2 P, obok tego co rzecz jasna będzie zupełnie nowe.

Rozpoczęła się także w Teamie dyskusja nad cechami wstępnymi bohatera w momencie rozpoczęcia gry.
Ze wzgledu na ogólne zachowanie balansu z G2 P postać Beziego będzie nieco mocniejsza i będzie posiadać pewne podstawowe umiejętności jakich bohater w G2 P musiał się dopiero uczyć.

w zasadzie wszystko jest gotowe do stworzenia pierwszej wersji gry - świat oraz content i być może jeśli nie będzie cieżkich błędów kompilacyjnych to jeszcze w tym miesiącu pojawi się pierwsza wersja Epilog Visual 1, zawierająca wszystko poza dialogami i zadaniami.

Tymczasem "przemówiły"już w Epilogu dialogami wstępnymi pierwsze postacie ... Coragon, Natalia i kilka innych.
To dopiero początek naszej drogi ku Ostatecznemu Przeznaczeniu Bezimiennego na Khorinis.

Niebawem Team otrzyma pierwszą wersję poglądową by dokonać zmian , poprawek i ulepszeń już na "żywej tkance" gry.

Właśnie rozpoczęła się pierwsza historyczna kompilacja content do Visual 1 Epilog G2 P OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#40
Potrzebny jest wam ktoś jeszcze do testów?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#41
na ten moment nie, ekipa DT jest wystarczająco liczna do testów aktualnie

pierwsza wersja poglądowa Visual Epilog 1 pojawi się jak dobrze pójdzie około 1o września

oczywiście nie mam mowy o tym by Epiog ukazał się w tym roku - zapewne w roku przyszłym i raczejw drugiej jego połowie

na razie G2 P jest jeszcze bardzo słabo ograne przez graczy  ;)

dobre info - kompilacja content zakończyła się pomyślnie :!: Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#42
I jak? jutro startujecie z pierwszą wersją Visual Epilog 1? Język
 
Odpowiedz
#43
Nie.
Priorytetem jest G2 Przeznaczenie ver.1.2 i do niedzieli skupiamy się nad tym.
Ponadto aktualny Content dla Epilogu wymaga dostosowania do zmian jakie zostały wprowadzone dla opcji magicznych w G2 P i te zmiany zajmą również nieco czasu.
Ja nie forsuję Epilogu, bo prywatnie powiem że czasem zaczynam wątpić czy jest dla kogo go robić.
Prace jednak cały czas posuwają się naprzód, a ekipa DT pracuje właśnie nad serią zadań pobocznych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Trwają prace nad umiejscowieniem przeciwników na wstępnej mapie.
W Epilogu w lokacji Khorinis pojawią się potforki znane z innych obszarów wyspy - w rozsądnej i ograniczonej liczbie rzecz jasna.
Aktualnie lokujemy je na różnych WP.

No i chyba bardzo istotne info -  w Epilogu Bezimienny pojawi się jako członek Mrocznego Zakonu z gildią poboczną Złodziej oraz jako członek wszystkich organizacji do jakich mógł dołączyć w Przeznaczeniu.
Postać będzie nieznacznie mocniejsza niż ta z wieży Xardasa w R1 G2 P, będzie także posiadała wszystkie umiejętności złodziejskie.
Rozwój postaci będzie przyspieszony w pewien szczególny sposób jaki wystąpił już w Przeznaczeniu kilka razy.

W grze nie będzie magii runicznej i nauki kręgów magii. Wszystkie runy poza teleportacyjnymi , zresztą występującymi w innej formie, zostaną usunięte.
Wzrośnie liczba zwojów w grze.
Pojawią się najprawdopodobniej zupełnie nowe zaklęcia , z obszaru przyzwania oraz przemiany.
Wykorzystany zostanie w rozszerzonej formie zmodyfikowany skrypt scorp007 przemiany bohatera w innego NPC i chyba niejednego.
Bezi domyślnie będzie miał 3 poziom nauki kregów magii.
Wzrośnie rola teleportacji , transformacji i przywoływania.

Kucia broni unikatowych nie będzie, jednak od pewnych NPC bohater będzie mógł na drodze questowej lub zakupów specjalnych pozyskać niektóre Bronie Unikatowe z G2 P.

Nauka alchemii będzie od początku, podobnie jak pozyskiwania trofeów myśliwskich.
Zestaw nauczycieli będzie mniej więcej taki sam jak w G2P, jednak nikt nie będzie już uczyć skradania, otwierania zamków i kradzieży kieszonkowej.
Kradzież kieszonkowa obejmie około 25% występujących w grze NPC , w tym prawie wszystkich nowych - będą też specjalne kradzieże questowe.
Bezi wystartuje z bardzo ograniczonym ekwipunkiem, który będzie jednak mógł wzbogacić dosyć szybko drogą interakcji z różnymi NPC.

W grze nie będzie żadnych randomowych bandytów.
Z zena Khorinis usunięte zostaną wszystkie kamienne tabliczki, pierścienie i podobne rzeczy znajdujące się "na ziemi" itd.
Zmodyfikowana zostanie zawartość niektórych skrzyń, chociaż randomowe skrzynie w domach w mieście itd będą miały raczej starą, znaną z G2 P zawartość.

Jest możliwe, że pierwszy Visual 1 Epilog z funkcjonalna nauką i handlem zostanie udostępniony testerom do końca września.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#45
Już ja przewiduję ten wasz Epilog, znowu będą zadania typu przynieś, polataj i poszukaj. Sama głupota, żadnych wrażeń, ani wyzwań. Troll
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości