THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
Ale ja mam prawo zostać zjebany za coś czego nie zrobiłem i to jest w porządku, tak? Moje agresywne słowa były następstwem Twojej wypowiedzi - bezpodstawnych oskarżeń. Bo ja zacząłem właśnie od tego, że napisałem całkiem na spokojnie, że w tym zadaniu jest coś nie w porządku, po czym dostałem na odpierdol się odpowiedź, że to jest w 100% moja wina, bo nie czytam dialogów, co było totalną bzdurą.
Dobrze wiesz, że nie chodzi mi o te durne dialogi, ale sposób w jaki zwracasz się do mnie i nie tylko zapewne do mnie, jakbym był Twoim robolem. Zostałem bezpodstawnie zrugany za coś czego nie zrobiłem i oczekuję przeprosin. Ja swoje już wygłosiłem.
Marnym graczem na pewno nie jestem o czym każdy za pewne się już przekonał.
Stawiam sprawę jasno. Albo wóz, albo przewóz. Ja nie zamierzam być poniżany, bo ktoś ma jakieś widzi misie.
Odpowiedz
Cytat: bo nie czytam dialogów

bo nie czytasz
przynajmniej w tym przypadku
czy nie tak napisałeś w swoim temacie?

Cytat:Nie zauważyłem tego błędu, bo tak jak mówię: akurat tak wypadło, że całej tej konwersacji słuchałem, bo poszedłem po wodę na drugi koniec pokoju. I przez myśl mi nie przeszło, że mogą być inne napisy, niż tekst mówiony. Myślałem, że co najwyżej jeżeli byłoby coś zmienionego, to po prostu urwałby się tekst mówiony i od razu bym się zorientował, że trzeba czytać.


a no i przepraszam za tykanie w poście wyżej , bo jesteśmy na Pan
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak najbardziej popieram w tej całej sytuacji Dotę .. Wiem doskonale o tym, że chłopak nie przewija dialogów, skupia się uważnie na każdym wątku, dialogu i nawet najmniejszej pierdółce w tej modyfikacji . Zauważył problem to zwrócił na niego uwagę w dość specyficzny sposób co nie daje nikomu prawa do oskarżania go o bóg wie co . Memo ja rozumiem, że bardzo dużo od nas oczekujesz ale jesteśmy tylko ludźmi . Mamy prawo do błędów jak i pewnych potyczek nie mniej jednak w całej sytuacji wg. mnie Docie coś się należy .. Więc mimo swojego wieku porzuć swoją dumę na bok :) A ja nadal czekam na pomoc w rozwiązaniu mojego problemu .
Odpowiedz
Skipowanie urosło do rangi słowa Fetysza , słowa Klucza.
Memorius napisał zajebiste dialogi i każdy musi przeczytać je po trzy razy żeby zrozumieć istotę jego geniuszu.
Rozszerzymy więc to pojęcie, czy też raczej nadamy mu nowy, prosty i jasny sens.
Nie czytanie lub nieuważne czytanie dialogów prowadzi do określonych trudności w rozgrywce i taki przypadek tu mamy.

W kwestii określenia "robol".
Robolami na własne życzenie to byli nasi testerzy, którzy musieli po kilka razy rozgrywać to samo przebijając się przez setki błędów, wciąż nowych i innych.
Dostawali takie zjeby, że wy byście się popłakali po trzech dniach.
Tych co by się nie popłakali usunąłbym po trzech kolejnych, bo tu na testera to się nadaje ze dwóch może i nikt więcej.
W dziale Klub napisałem pewną obszerną opinię, a ja jestem krową i nie zmieniam poglądów.

Kto się czuje obrażany, robolem, ma dyskomfort itd -- droga wolna.

Kto pisze o innym graczu Areny - "Wyjebać go!" niech nie oczekuje, że sam będzie w określonych sytuacjach traktowany zawsze jak Królowa Brytyjska

a odpisałem tak ciężko obrazonemu Dota



Cytat:Co do Sędziego.
Skipuj dalej, dalej graj na pamieć dialogi dubbingowane i stare zadania to pewnie nie dojdziesz nawet do R5.



plus na jedno zdanie jeszcze


Cytat:ale jedno jest pewne: "Coś tu nie gra - pomyślał Stirlitz."


odpisałem


Cytat:nie coś coś a ktoś - i może to drogo kosztować w rozgrywce

i zaraz otrzymałem odpowiedź


Cytat:Kurwa mać! Rzeczywiście, wcale nie mówi. Właśnie, że mówi i to kurwa wyraźnie po polsku. Tak mi się właśnie opłaciło nieskipowanie zjebanych dialogów. Zamiast je czytać, to ich słuchałem, bo wyobraź sobie, że nie wpadłem na to, że umieścicie zajebistą pułapkę w stylu, że NPC mówi coś, ale dla zmyły wyświetlają się inne napisy do tego co mówi.

Więc mi tu kurwa nie insynuuj tego, że gram na pamięć i pomijam dialogi z podstawki, bo właśnie ich słuchałem i tak mi się to kurwa opłaciło. Po chuju.
Oczywiście zaraz zapewne dostanę po ryju tekstem, że tak ma być i że to jest w 100% normalne, że NPC mówi co innego, niż się wyświetla. Pewnie kurwa. Zajebiści jesteście.


za co mam przepraszać?
za kilka suchych słów prawdy?

a mnie z kolei na przeprosinach nie zależy bo mnie się nie da obrazić w takich sprawach
Byłem i jestem ponad to.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
odnośnie błędu o którym mowa

jest
AI_Output(other,self,"DIA_Richter_KilledMorgahardPERM_15_00");    //Czy mogę coś jeszcze dla ciebie zrobić?
    AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_02");    //Dobrze, skoro sprawy tak się mają, to przygotowałem dla ciebie kolejne zadanie.
    AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_03");    //Przed kilkoma dniami grupa opryszków uciekła z tutejszego więzienia.
    AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_04");    //Ich przywódcą jest Morgahard. Chcę, żebyś go zabił.
    AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_05");    //Spiesz się, nim zdążą uciec zbyt daleko.

i się to wyświetla gdy czytamy dialog
ponieważ jednak
AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_04");

ma przypisaną linię dubbingowaną //Te sucze syny zwiały i schowały się w górach. Poszli w kierunku nowej wieży Xardasa.

więc mamy w dubbingu
AI_Output (self ,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_02"); //Dobrze, skoro sprawy tak się mają, to przygotowałem dla ciebie kolejne zadanie.
    AI_Output (self ,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_03"); //Przed kilkoma dniami grupa opryszków uciekła z tutejszego więzienia.
    AI_Output (self ,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_04"); //Te sucze syny zwiały i schowały się w górach. Poszli w kierunku nowej wieży Xardasa.
    AI_Output (self ,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_05"); //Ich przywódcą jest Morgahard. Chcę, żebyś go zabił.


poprawny tekst obecnie po użyciu właściwej numeracji linii to
AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_02");    //Dobrze, skoro sprawy tak się mają, to przygotowałem dla ciebie kolejne zadanie.
AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_03");    //Przed kilkoma dniami grupa opryszków uciekła z tutejszego więzienia.
AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_05");    //Ich przywódcą jest Morgahard. Chcę, żebyś go zabił.
AI_Output(self,other,"DIA_Richter_KillMorgahard_10_06");    //Spiesz się, nim zdążą uciec zbyt daleko.

z pominięciem linii 10_04
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Łoooo, na arenie iskrzy, sorry nie mogłem się powstrzymać :D
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Sędzia mówiący o Wieży Xardasa jest unlore :>
Odpowiedz
Na Arenie pozostało 11 wojowników.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zacznę od tego durnego nieporozumienia z "kolegą" i napiszę jeszcze raz to samo co wczoraj. Użyłem tego słowa ze wzburzenia, po tym jak w moją stronę poleciało identyczne.

[Obrazek: p9d8kyc.png]

Wiem, za łatwo się denerwuję i z głupoty to napisałem, za co już przeprosiłem, więc liczę na to, że nie będziemy się w tej kwestii na siebie fochać i mówić sobie per "pan", bo to komicznie wygląda, a ja na prawdę nie miałem zamiaru nikogo poniżać, czy obrażać. Mógłbyś mi to wybaczyć i przejść z tym do poziomu normalności? Byłbym wdzięczny.

Odnośnie tego:

(25.06.2016, 06:48:13)Memorius napisał(a): za co mam przepraszać?
za kilka suchych słów prawdy?

Wszystko spoko, nie licząc tego, że żadne z tych słów nie było prawdą.

(24.06.2016, 22:46:40)Memorius napisał(a): 1.
Co do Sędziego.
Skipuj dalej, dalej graj na pamieć dialogi dubbingowane i stare zadania to pewnie nie dojdziesz nawet do R5.

2.
Sędzia nic nie mówi
Cytat:  że uciekinierzy zwiali w kierunku wieży Xardasa,

Odnosząc się po kolei:
1. Nie skipowałem tego dialogu. Nie przeklikałem ani jednej kwestii, bo gdybym to zrobił, to właśnie nie usłyszałbym od sędziego, że poszli w kierunku wieży Xardasa i nie byłoby tej całej kłótni, bo prawdopodobnie w ogóle bym się nie zorientował, że tam jest błąd. Więc to jest nieprawda numer jeden.
2. Sędzia właśnie to mówi, czego dowód dałem już wczoraj i daję poniżej, żeby każdy to mógł sobie obadać, więc to jest nieprawda numer dwa.

https://filebin.net/prc3qg25fa9t37fx/dow_d.mp4

Z tego wychodzi, że wszystko co napisałeś jest nieprawdą i że się pomyliłeś (Zakładam, że właśnie tak było. Po prostu z góry założyłeś, że to ja nie czytam i zwaliłeś wszystko na mnie.), co oczywiście nie byłoby żadnym problemem, gdyby tylko padły najprostsze słowa w stylu: "sorry, pomyliłem się". Skoro jednak takie słowa nie padły i dalej brniesz w swoje, to znaczy że po prostu ściemniasz mi w żywe oczy i ja tak to odbieram. Następnym razem mi napiszesz, że jestem złodziejem albo gwałcicielem i też będzie wszystko w porządku?

Ogólnie rzecz biorąc, to wczoraj zamierzałem się obrazić i sobie stąd pójść, ale rydzyk211 mnie skutecznie od tego odwiódł i dziękówa mu za to, natomiast dzisiaj, drugi dzień całkiem na spokojnie stwierdzam, że z całą pewnością zostaję. (Chyba, że wylecę za powyższe, ale to już nie jest zależne ode mnie.)
Skoro tak się sprawy mają to trudno. Nie musimy się lubić, możemy nawet się nie lubić i dalej robić swoje. choć przykre jest to, że ktoś nie umie raz w życiu przyznać się do błędu i woli dalej wciskać kity, że było inaczej.

Odnośnie tego:

(25.06.2016, 00:18:39)Memorius napisał(a): Czy to powód do awantur?
Można bylo napisać- coś mi nie gra z dialogami - piszą co innego, a gada co innego i ten NPC nie jest tam gdzie naprowadza dialog mówiony.

A co napisałem za pierwszym razem?

Dota napisał(a):Sędzie mówi, że uciekinierzy zwiali w kierunku wieży Xardasa, w pobliżu której nie ma żywego ducha (nie tylko w tej jaskini, gdzie byli w podstawce, ale w ogóle nigdzie nikogo nie ma).

Właśnie to, po czym dostałem po ryju tekstem, że skipuję dialogi.
Ciekawe czy jakby mi się gdzieś noga powinęła na jakimś queście z własnej winy i napisałbym coś w stylu: "Memorius, zjebałeś zadanie. Skryptuj tak dalej, to nawet piątego rozdziału się nie będzie dało ukończyć.", to czy reakcją na to byłby stoicki spokój z Twojej strony i kulturalne wyjaśnienie sprawy? Jakoś nie sądzę.
Odpowiedz
Wie pan co? Powyższy tekst jest może i dobry, ale jakby napisany zupełnie w oderwaniu od tego co napisałem wcześniej dziś.


Tymczasem analiza pewnych rzeczy wskazuje, że dziś grę zakończyć może kolejny zawodnik.
Wyjaśni się to zapewne jeszcze dziś lub najpóźniej jutro.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Słońce mocno grzeje i chyba wszyscy są jakoś podminowani. Dota, trzymaj wodę bliżej, pod ręką... :) Przerwa na mecz!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dziś to, że wszedł w Rozdział 3 zgłosił Askarnoth

procedura weryfikacyjna będzie taka sama jak w przypadku Dota, po przedstawieniu save Titufowi.

Prawdopodobnie dzisiaj otrzymamy save od Dinozaura.

Tymczasem ponieważ lubicie info bezpośrednio z działu Klub

Rootzky w swoim temacie

Cytat:Najlepiej stwórzcie jakiś temat gdzie opiszecie tego typu niuanse, bo to zaoszczędzi masę czasu, albo jakie zadania wziąć i od kogo w danym rozdziale aby gry nie zepsuć

a Askarnoth w swoim


Cytat:mod moze byc wyzwaniem dla casuali

Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dinozaur7 - niby formalność, a...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Udało się. Życzę powodzenia następnym.
Odpowiedz
Dinoooooozaaaaur  w Półfinale :exclamation: 


Gratulacje :brawo: Piwko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości