THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
We wszystkich. To długi wątek i jest nie tylko związany z cmentarzami.
Odpowiedz
Co do Gora nie powiedziałbym że jest bardzo pomocny bo ma mnóstwo HP i prawie wgl obrony , jeśli chce się z nim coś upolować trzeba go faszerować miksturkami
Odpowiedz
Co do Gora. Jest pomocny na początek gry bo pomaga z bandytami i jakimiś grupkami potworów. Potem mi się nie chcę z nim chodzić.

Paladyn: Na razie jest przyjemnie. Poprawiony Design zbroi cieszy oko a nowe zadania które dostałem były całkiem interesujące.
Odpowiedz
Ktoś pisał na niejawnym chyba, że gra bez Gora bo to zbytnie ułatwienie i szacun dla niego w mojej opinii, bo też wyszedłem z takiego założenia i nie korzystam z jego pomocy.
Odpowiedz
Za jego pomocą kryje się fabuła w dalszej części gry.
Odpowiedz
Ale chodzić z nim nie trzeba by ruszyć jego wątek, po prostu warto czasami go odwiedzać. To, mam nadzieję, uspokoi tych, którzy lubią sami sobie wyznaczać ścieżkę i dodatkowe utrudnienia w grze.
Odpowiedz
Dzięki Gorowi można uzyskać kilka dodatkowych zadań związanych z rzepą.

Ponadto powiem, że bardzo dobrze poczyna sobie Wiśnia. OK

IMO to jeden z nowych faworytów, który dosyć niespodziewanie wyskoczył z grupy głównej, tłukącej się na obrzeżach Najważniejszych Wydarzeń.

Krótki komunikat.

Gladiatorzy grają coraz gorzej.
Gdy skończyły się zadania z przynoszeniem rzepy i trzeba trochę pogłówkować nad przełącznikami, albo przeczytać zdobyty dokument by dostać ukryte zadanie to Gladiatorzy już sobie nie radzą.
Ponadto afera goni aferę, choć może to tylko burze w szklance wody.

Jutro sielanka tygodnia zostanie zakłócona eliminacją jawną, choć niewykluczone jest także karne losowanie z Kapelusza spośród tych, którzy się słabo starają Ku Chwale Sprawiedliwości i Imperatora.

Tyle.

Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(08.06.2016, 20:43:46)Memorius napisał(a): Dzięki Gorowi można uzyskać kilka dodatkowych zadań związanych z rzepą.

Ponadto powiem, że bardzo dobrze poczyna sobie Wiśnia. OK

IMO to jeden z nowych faworytów, który dosyć niespodziewanie wyskoczył z grupy głównej, tłukącej się na obrzeżach Najważniejszych Wydarzeń.

Dopiero teraz to zauważyłem dziękuję bardzo za słowa otuchy, przynajmniej wiem że moje starania dają efekty
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Panie i Panowie [Obrazek: exclamation.png] 

Walka na Arenie trwa cały czas, a brak info nie oznacza, że nic się nie dzieje.
Wyraźnie zaznacza się grupa mocnych zawodników, którzy w obliczu narastającego poziomu trudności zadań i walk radzi sobie bardzo dobrze.
Niestety sa także Gladiatorzy mało zaradni i mało elastyczni.
Ci zaczynają mieć problemy.


Problemów nie ma już natomiast Sztejer, którego w głosowaniu tajnym Gladiatorzy usunęli z Areny.

Sztejer


Nadal wielu Gladiatorów jest w Rozdziale 1 , mając na liczniku po kilkadziesiąt godzin gry.

Poza Magiem Wody wybrane już zostały wszystkie gildie.



jeśli chcesz wiedzieć więcej


pozostań z nami
śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zaledwie parę dni mnie nie było, a już tyle postów i nawet ktoś został usunięty z klubowiczów. Widocznie Przeznaczenie nie będzie takim zwykłym modem, którego będzie można przejść bez trudu.

# Wiśnia dobrze sobie radzi widząc po jego wyrużnieniu przez MEMORIUSA.

(05.06.2016, 09:36:27)GothicForever napisał(a): Ja myślę, że zwycięzcami areny zostaną: quaterion94, Polo, Dota i Filavandrel

Ja bym tam dodał jeszcze Wiśnie.
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
Ukończyłem 1 rozdiał i dołączyłem do myśliwych no cóż moi czekający na premiere forumowicze osiagniecie 18 lvl bez gildii i wykonanie wszystkich zadań w 1 R zajeło mi ponad 53 godziny a w moim dzienniku naliczyłem aż 150 zadań! Wiec jest na co czekczekać, i czuję wielką radość i wdzięczność że mogę już teraz zagrać w tego epickiego moda. Mogę śmiało stwierdzić że chyba w żadnego innego moda nie grało mi się tak dobrze a dopiero zacząłem 2 R. Czas przekonać sie jakie Przenaczenie mnie czeka dalej. Opinią na temat rozgrywki i gildii myśliwych napewno wam jeszczę napiszę jak poznam lepiej ich historię.
Pozdrawiam
Wiśnia

(12.06.2016, 00:05:11)Zertin napisał(a):
(05.06.2016, 09:36:27)GothicForever napisał(a): Ja myślę, że zwycięzcami areny zostaną: quaterion94, Polo, Dota i Filavandrel

Ja bym tam dodał jeszcze Wiśnie.

Dziękuję za wiarę we mnie bądź pewien ze mnie to motywuje nie zawiodę cię i wygram! ;D
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
KOMUNIKAT

w tym tygodniu nie będzie dla Gladiatorów ŻADNYCH Pomocnych Dłoni ze strony Rozjemców, ponadto wyeliminowanych zostanie dwóch zawodników w jawnym głosowaniu Konwentu Gladiatorów.

Gracze wchodzą w coraz trudniejsze etapy gry i pora Gimnastykę Artystyczną zamienić na prawdziwą Gladiators Battle.

Będzie ciekawie, zapewniam.


jeśli chcesz wiedzieć więcej


pozostań z nami
śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!


dygresja

w większości bardzo słabo spisują się ludzie z pozyskani z fejsbuczka :nie:

no cóż, jaka platforma tacy gracze...

zresztą bodajże Simon zwrócił na to kiedyś wcześniej uwagę w innym temacie

KOMUNIKAT

Info z ostatniej chwili :exclamation:
Usunięty został Szaki33 za odmowę udokumentowania niejasnych postępów w rozwoju postaci.


Szaki33




pozostań z nami
śledząc na bieżąco

THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(13.06.2016, 18:42:01)Memorius napisał(a): dygresja

w większości bardzo słabo spisują się ludzie z pozyskani z fejsbuczka :nie:

no cóż, jaka platforma tacy gracze...

zresztą bodajże Simon zwrócił na to kiedyś wcześniej uwagę w innym temacie

Chciałbym, żeby prawda wyglądała inaczej, ale to było po prostu oczywiste.
Odpowiedz
najnowszy "wylot" jeszcze to potwierdza, ponadto chyba popłakał się rumiun, ale to jeszcze niesprawdzone info
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A dużo zostało jeszcze ludzi w klubie z FB?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości