THE ELECTRIC CIRCUS ARENA!
Nie rozumiem dlaczego akurat TEN wniosek musi być rozpatrzony na Konwencie. Jasno było ustalone do kiedy są terminy.
Odpowiedz
Już zostałem zamieciony, a raczej zmieciony z dywanu. Tak się kończy wyrażanie swoich poglądów na tym forum.
Czas minął i mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat. Jeżeli rozwiązaniem problemu jest usunięcie niewygodnych dla władzy świadków, to pozdrawiam. ;)
Odpowiedz
Dawno nie czytałem takiego puaczu, chyba ostatnio jak poleciał Polo.

Tymczasem sprawa została postawiona na Konwencie i wynik zostanie ogłoszony po godzinie 22.00 15 lipca.
Zasady oceny tej sytuacji są jasne, transparentne i stosowane już wcześniej w podobnych sytuacjach, choć z powodu przekroczenia czasu wejścia w dany rozdział Konwent zbiera się po raz pierwszy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dla Pana wszystko co jest niezgodne z pańską ideologią jest płaczem.
Odpowiedz
przynajmniej trzymam się pewnych zasad
zawsze to coś ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hehe, to prawda. Ale ja też czyż nie? Zawsze płaczę, gdy coś mi się nie podoba. XD
Odpowiedz
KONWENT tym razem zadecydował szybko
większością bezwzględną głosów Gladiatorzy zadecydowali, że michał24K opuszcza Arenę z powodu przekroczenia limitu czasu wyznaczonego dla wejścia w R3

michał radził sobie bardzo dobrze i Imperator dziękuje mu osobiście za dzielną walkę przez tak długi czas :brawo:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mój zapis poszedł właśnie do Titufa trzymajcie kciuki ci którzy oglądają zmagania gladiatorów
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Nie ma to jak oszuści płaczą najwięcej :)
Odpowiedz
Myślałem, że Wiśnia po niezłym początku będzie brylował wśród Gladiatorów w IV R, niestety...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gratki Wiśnia ! :D
Odpowiedz
Oprócz 2-3 zadań pominąłem coś jeszcze?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Skąd wiesz, że pominąłeś 2/3 zadania? Niewykonane nie równają się pominiętym!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hmm no dlatego zadałem to pytanie. A zrobiłem chociaż to czego dota nie zrobił w 3?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
(15.07.2016, 16:12:22)Wiśnia napisał(a): Hmm no dlatego zadałem to pytanie. A zrobiłem chociaż to czego dota nie zrobił w 3?

param - param param - paaraam
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości