Zadania poboczne w Khorinis
Mam pytanie. Zrobiłem questa z uwolnieniem Iglerio. Ale tak jak poprzednio pisałem, Kiranor nawet nie mówił mi o tym ani słowa.
Teraz mam opcje powiedzenia mu że zrobiłem to, mimo że nie zlecał mi nic prócz zaniesienia rzepy. Czy mogę tą kwestie poruszyć i wziąć te 400 expa czy jak to zrobię to zabuguje grę i będzie wszystko na mnie - pytam uprzedzając.
Odpowiedz
Można mu o tym powiedzieć i nie powoduje to żadnych błędów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Potrzebuję lekarstwa na wściekliznę dla Sagitty, żeby zrobić zadanie z farmerem powtarzającym w kółko "ryba, ryba, ryba". Byłem u wszystkich alchemików w mieście, wszystkich magów wody, Darona, Isgarotha. Nikt nie miał żadnej opcji dialogowej, możecie podpowiedzieć gdzie szukać ?
"A wtedy Adanos tchnął w niego część swej boskiej mocy ..."
Odpowiedz
no przecież nie da się tego zrobić bez zadania "Lekarstwo na wściekliznę" to oczywiste.
Mikstura jest dostępna tylko po ukończeniu tego zadania gdy pojawi się w sprzedaży.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Poszukaj uzdrowiciela w Dolinie Przodków.
Odpowiedz
Polecam samemu zarazić się wścieklizną, może to pomoże. Podpowiem, że odpowiednia osoba znajduje się w Dolinie Przodków.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ok dzięki, wścieklizną się jeszcze nie zaraziłem bo Gor większość czyści, a że mam dopiero 14 lvl, to dopiero ogarniam zadania z Khorinis
"A wtedy Adanos tchnął w niego część swej boskiej mocy ..."
Odpowiedz
Ten opiekun "Glynnmyr" w zadaniu zadaniu od Memoriusa domyśliłem się, że jest w Jarkendarze, ale go szukam i nie ma po nim śladu ...
Czy on aby nie znajduję się w jednej ze świątyń ???

Poproszę o malutką wskazówkę.
-  ,,Kim jesteście chłopaki, wędrownymi błaznami?''

-  ,,Engardo, zaczynamy. Ty łap wieśniaka, ja zajmę się tym pajacem!'' Cool

Odpowiedz
Nie, znajduje się w niedalekiej odległości od Magów Wody. Było gdzieś już o tym zresztą.
Odpowiedz
Gdzie znajdę drewnianą łyżkę? xD
Odpowiedz
W Jarkendarze w ruinach bodajże można znaleźć. Między innymi.
Odpowiedz
Ahh. Tam to jeszcze daleka droga przede mną, bo taka jedna dała zadanko, żeby jej narzędzia przynieść. Nie mogę na Khorinis kupić/znaleźć? Zależy mi na tym zadanku bo podobno za niego jest pas siły który mi się bardzo przyda. A jeżeli to nie to zadanko to bardzo bym prosił na nakierowanie do właściwej osoby. :)
Odpowiedz
NIEAKTUALNEpilog!
Dla tych co mają problem. 2 sztuki sprzedaję Matteo.
Odpowiedz
Pytanko- jak mam odzyskać dokumenty Lukrecji skoro Benedykt nie żyje od czasów CJ?
Odpowiedz
Naprawdę nie wiesz?! Jak nie żyje, to zadanie przepada - taka konsekwencja. Nie wszystkie zadania da się zrobić...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości