Zadania poboczne w Khorinis
Czemu tak upierasz się przy tym kluczu?
A może to Lasher jest ważniejszy?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No ja już z Lasherem dawno poszedłem tam gdzie trzeba i zrobiłem to co trzeba było zrobić :) Jako, że lubię węszyć i odkrywać wszystko, to chciałbym się dowiedzieć, czy ten klucz się do czegoś przyda? Domyślam się, że z biegiem lat skrzynia poszła w zapomnienie, ku niewiedzy Harada. Jednak, owej pewności nie mam, no i się zastanawiam czy wrócić i przeszukać teren czy zaniechać poszukiwań :) Kusi mnie ten klucz z ekwipunku, jeżeli skrzynia ojca Harada gdzieś istnieje, to zdecydowanie chciałbym ją przeszukać :) pozdrawiam  Piwko
Odpowiedz
Szczerze? Nie pamiętam.
Pierwotnie skrzynia Harada to ta skrzynia, która stoi w tym miejscu gdzie przy spalonej chacie łaziły jaszczury, z boku przy ścianie. W zwykłym Gothic był tam chyba jakiś łuk.
Myśmy ostatecznie zrobili tak, że ta skrzynia nie ma żadnego znaczenia. Czy ta skrzynia tam jest czy została usunięta to nie pamiętam. Podobnie, czy klucz do faktycznie pasuje i czy tam cokolwiek jest w środku.
Nie wszystkie elementy questowe w Przeznaczeniu należy traktować dosłownie i tak jest też w przypadku słynnej Skrzyni nadzorcy Kopalni w Dolinie Przodków.
To zadanie od Harada pochodzi ze specjalnego pakietu zadaniowego, który Magic Team  miał wstawić do kolejnej, nigdy nie zrealizowanej wersji Global Mod. Opracowaliśmy to w wersji polskiej bez zasadniczych zmian w stosunku do skryptu udostępnionego przez MaGotha w roku 2014.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak myślałem, że jej nie ma. Dzięki za wyjaśnienie, musiałem się upewnić. Tak jak wspominałem, jeżeli skrzynia istniałaby, to mój bezimienny bohater musiałby położyć na niej łapska :) Swoją drogą, kolejny zajebisty quest z tym Lasherem. Spadam dalej wypełniać Przeznaczenie :) Pozdrawiam

Witam uprzejmie. Mam pytanie odnośnie zadania miłośnik wina. Jeżeli nic się nie zmieniło to wiem gdzie znajdę recepturę dla pewnego nowicjusza. Chodzi mi o to, że pewien bliźniak rolnik, który zleca zadanie związane z wytwórnią nie chce mi go jeszcze dać.

W pierwszym rozdziale doprowadziłem to walki braci, gdyż zawsze sprawiało mi przyjemność patrzenie, który z nich dostanie wklepy. Z ciekawości wczytałem grę, aby sprawdzić co się stanie jeżeli do owej walki nie dojdzie. No i wtedy otrzymałem zadanie z pewną gorzelnią. Jako, że pamiętałem o tym, że w zwykłym Gothicu zadanie otrzymam w późniejszym rozdziale, stwierdziłem, że finalnie doprowadzę do tej walki, a na zadanie poczekam, aż brat nie będzie na mnie obrażony.

No więc jestem w 4 rozdziale, brat nie jest już na mnie zły, aczkolwiek wciąż nie chce mi zaproponować łoju.
Dlatego pytam, czy iść mimo to do tej wytwórni i rozwiązać zadanie, czy wybić smoki, a ten farmer w 5 rozdziale opowie mi o przypale związanym z Vino?

Normalnie grałbym dalej i czekał na rozwój wypadków, ale przeznaczenie obfituje w ciekawe/fantastyczne zwroty akcji i nie wiem czy w 5 rozdziale nowicjusz będzie jeszcze żył. Nie chcę też spowodować żadnego crashu, przedwczesną wycieczką do gorzelni po recepturę. Czyszczę dziennik i chciałbym zakończyć to zadanie, jednakże chcę to zrobić prawidłowo. W związku z tym mam pytanie iść, czy nie iść jeszcze do tej jaskini? Pozdrawiam Piwko
Odpowiedz
Tu Ci nie pomogę, bo nie wiem jaki warunek musi nastąpić żeby ten dialog z łojem się pojawił.
Jak mnie pamięć nie myli to nie oddanie tej nowej receptury nowicjuszowi nie blokuje jakiś innych zadań, także możesz jeszcze poczekać.
Może ktoś inny wie coś więcej w tym temacie,
Odpowiedz
(20.08.2018, 22:26:08)mistrz007 napisał(a): Witam uprzejmie. Mam pytanie odnośnie zadania miłośnik wina. Jeżeli nic się nie zmieniło to wiem gdzie znajdę recepturę dla pewnego nowicjusza. Chodzi mi o to, że pewien bliźniak rolnik, który zleca zadanie związane z wytwórnią nie chce mi go jeszcze dać.
Memorius potwierdzi/zaprzeczy - to zadanie wyłącznie na IR dla Strażnika.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ok dziękuję, zaryzykowałem i wszedłem do 5 rozdziału. Farmer rzeczywiście nic nie mówił. Misję zaliczyłem. Dodam tylko, że w pierwszym rozdziale włączyła mi się ona gdy jeszcze nie należałem do żadnej gildii, może trzeba to poprawić, jeżeli ma być zarezerwowana tylko dla strażników.

W 5 rozdziale mam problem z Rosi. Pamiętam, że można było ją zaprowadzić do miasta. W dialogu z nią jednakże, nie wystąpiła taka opcja. Tylko, że odprowadzę ją na farmę. Chciałem się przekonać, czy nie da rady zrobić tego jak w pierwotnej wersji gry, więc ruszyłem z nią do miasta. Nie zadziałał waypoint, więc wczytałem i ruszyłem do Sekoba. Tam waypoint też nie działa. Nie wiem co mam zrobić, albo nie trafiam w waypoint, albo wybieram złą lokalizację. Może ktoś poradzić co należy zrobić? Sprawdzę jeszcze z Onarem, bo wpis w dzienniku troszeczkę to sugeruje. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
(21.08.2018, 14:31:43)mistrz007 napisał(a): W 5 rozdziale mam problem z Rosi. Pamiętam, że można było ją zaprowadzić do miasta.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Właśnie rozgryzłem to wcześniej i już powędrowałem na Irdorath, w każdym razie dzięki :)
Odpowiedz
Gdzie szukać książki "Bitwa o Varant"?
Tom 1 z zamku w GD mam.
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Musisz okraść pewnego myśliwego
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
A jak mam dalej ruszyć zadanie ze skradzionym kluczem? Jestem już dawno po zadaniach: Zbrodnia i Kara, Zaginiony nowicjusz, aktualnie robię zadanie Rytualne ostrze i w tym samym czasie rozwiązuję zagadkę ze Starożytnym Kultem. Nie wiem co dalej, utknęłam w martwym polu. Mroczny Mag spod wieży Xardasa nie udzielił mi za wielu informacji bo jak stwierdził, wybrałam już swoją ścieżkę. A jestem Magiem Równowagi. Może mam skopany save? Proszę o pomoc
Odpowiedz
Skoro jest zrobione zadani Zaginiony Nowicjusz to byłąś na farmie Onara. Wystarczy tam porozmawiać z właściwym człowiekiem i sprawa klucza się rozwiąże, gdy zameldujemy o rezultatach śledztwa Hagenowi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
"(...) Wystarczy tam porozmawiać z właściwym człowiekiem (...)"

Pytanie tylko z kim. Rozmawiałam już ze wszystkimi na farmie, a nawet robię dla nich zadania i dalej nic nie wiem
- Co robisz? Topisz złoto?
- Nie, siekam cebulkę...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości