Zadania poboczne w Khorinis
Hm, co w takim razie byście mi polecili? Czy "kara" jaką trzeba zapłacić Cantharowi w 3R jest w Przeznaczeniu taka sama czy wyższa niż w oryginale? Mogę też faktycznie po prostu go zabić, ale wtedy będę miał jednego kupca mniej w mieście, przypominam, że Sara już mi zniknęła z gry. Mogę też przywołać ją kodem, ale czy to nie zepsuje mi gry?
Odpowiedz
Chłopie, po prostu graj. Takich wyborów jest w grze mnóstwo. To do ciebie należy wybór opcji i drogi jaką pójdziesz. to CRPG, nie strzelanka na punkty.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hej, pobiłem Pecka, ale on nie ma klucza do wieży w której jest zamknięty Joe. W takim razie kto ma klucz i jak powinienem rozwiązać to zadanie?
Odpowiedz
#856, #860
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Balthazar nie zleca już zakazanego pastwiska?
Odpowiedz
Zleca w odpowiednim momencie
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie Najemnikowi i tylko wtedy, gdy żyją wszystkie trzy owce Balthasara.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie zadania kolekcjoner kluczy. Tituf niedawno dokładnie rozpisał kto, gdzie jak i jakie progi. Wszystko super, zgadza się. Do tej pory zdałem 2 klucze (koszary i Pablo). Zorientowałem się, że spełniam progi na Rugę i Rangara, więc ich też okradłem. Otworzyłem sobie ich wieżyczki, wyczyściłem, idę do Vincenzo zdać klucze. Dostaję 100zł. Zapala mi się czerwone światełko, że coś jest nie tak. Wchodzę w ekwipunek nie mam, ani jednego, ani drugiego klucza. Możliwe, że zadanie buguje się, kiedy nie przynosimy tych kluczy po jednym? Bo to już druga taka sytuacja po wczytaniu (myślałem, że może gdzieś ten klucz upuściłem przypadkiem). Jakby co mam na szczęście zapis przed okradnięciem Rugi i Rangara, ale jestem ciekawy, czy ktoś też spotkał się z taką sytuacją.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Z tego co kojarzę, to zadanie się nie buguje, tylko nagrodę mniejszą dostaniesz. Kolekcjoner jest zachłanny i zawsze bierze wszystkie, prawie w każdej rozgrywce się na to nacinałem.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Tymbardziej jestem zdziwiony, bo przy poprzednim zadaniu normalnie brał wszystko, ale prawidłowo dawał po 100 od sztuki, w tym że bierze wszystko na raz to akurat żadnej niejasności nie widzę, po prostu nie zapłacił przez co mam wątpliwość czy ten kluczyk został "odhaczony".
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Odhaczony został na pewno, bo zadanie działa na zasadzie licznika. Gdy będzie miał wszystkie klucze pojawi się z nim odpowiednia opcja dialogowa.
W swoim czasie zastanawialiśmy się nad zmianą skryptu na nieco inny, rozpisany na każdy klucz oddzielnie, ale ostatecznie ta zmiana nie weszła do wersji 1.5
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cześć! 

Mika nie chce ze mną rozmawiać!? Jak go zaczepiam to mówi tylko "został mnie w spokoju". Chciałem z nim iść na farmę Akila odpędzić najemników. 

Próbowałem zwoju niepamięci, prowokowałem do walki, ale bez zmian. 

Zazwyczaj mnie sam zaczepiał, a teraz nie pomoże mi pokonać najemników i ewentualnie nie będę w stanie zrobić innych nowych zadań. Macie jakiś pomysł żeby go nakłonić do rozmowy.
Odpowiedz
(05.11.2020, 18:19:41)Zdomino napisał(a): Cześć! 

Mika nie chce ze mną rozmawiać!? Jak go zaczepiam to mówi tylko "został mnie w spokoju". Chciałem z nim iść na farmę Akila odpędzić najemników. 

Próbowałem zwoju niepamięci, prowokowałem do walki, ale bez zmian. 

Zazwyczaj mnie sam zaczepiał, a teraz nie pomoże mi pokonać najemników i ewentualnie nie będę w stanie zrobić innych nowych zadań. Macie jakiś pomysł żeby go nakłonić do rozmowy.

Weź ze sobą Gora, u mnie normalnie bił najemników podczas tej misji.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Cześć! Nie próbowałeś zdjąć zbroi?
Odpowiedz
(05.11.2020, 18:29:39)N1kX napisał(a): Cześć! Nie próbowałeś zdjąć zbroi?

Tak, też to nic nie zmienia. Ale udało mi się rozkminić o co chodzi. Przy okazji zauważyłem ciekawą zależność. Mika nie chciał rozmawiać, bo byłem w trakcie odnoszenia ornamentu Vatrasa. Laresa zostawiłem koło Harpii i poszedłem robić inne rzeczy. Wychodzi na to, że gdy robi się zadanie Mika nie chce gadać. Wykonałem to do końca i jest wszystko w porządku. Idę posiekać tego Alvareza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości