Zadania poboczne w Khorinis
Nie jest potrzebny :>
Odpowiedz
Potrzebuje dokładniejszej podpowiedzi bo po kolejnej partii zrobionych zadań dalej opcja kucia broni jest niedostępna.. ;/
Odpowiedz
Zrób zadanie dla kobiety w porcie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(30.07.2016, 14:53:32)TaKeoo0 napisał(a): Potrzebuje dokładniejszej podpowiedzi bo po kolejnej partii zrobionych zadań dalej opcja kucia broni jest niedostępna.. ;/

No to wykonuj dalej inne zadania :)
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
a jak go nie wziął?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To niech gada z każdym npc, to chyba taka podstawa po wejściu do miasta
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Czy to chodzi o zadanie z posążkiem, jeśli tak to nie mogę coś wykonać tego zadania bo ten posążek który mam nie chce ona go przyjąć, chyba że to musi być jakiś specjalny hmmm.
Odpowiedz
no widzisz jak dobrze kombinujesz...
błąd z G2 NK został naprawiony - Panowie Rutyniarze
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
O co chodzi z zadaniem ekonom obeszłem wszystkich na farmie onara i nic
Odpowiedz
Wróć do niego za pewien czas. Na razie nie jesteś dostatecznie groźny. :)
Odpowiedz
w zadaniu ekonom gadałem z kajetanem ale dialog z nim nie daje żadnego wpisu a nikt na farmie nie ma żadnego dialogu odnośnie tego zadania ? Czyli nasza postać musi być silniejsza tak?
Odpowiedz
problem który mam wynika trochę z mojej nieuwagi/roztargnienia, mianowicie zabiłem kilku bandytów z mostu koło farmy akila zebrałem jedną tabliczkę i przez nie uwagę oddałem ją vatrasowi, Czy zadanie z erolem będe mógł ukończyć znajdując jakaś inna starą kamienną tabliczkę czy to musiała być tylko ta od bandyty z mostu. wczytanie nie wchodzi w grę bo błąd zauważyłem dopiero po kilku godzinach gry
Odpowiedz
(30.07.2016, 15:19:10)saturas napisał(a): w zadaniu ekonom gadałem z kajetanem ale dialog z nim nie daje żadnego wpisu a nikt na farmie nie ma żadnego dialogu odnośnie tego zadania ? Czyli nasza postać musi być silniejsza tak?

Dobrze rozumujesz.  OK
Odpowiedz
(30.07.2016, 15:20:12)Misiex napisał(a): problem który mam wynika trochę z mojej nieuwagi/roztargnienia, mianowicie zabiłem kilku bandytów z mostu koło farmy akila zebrałem jedną tabliczkę i przez nie uwagę oddałem ją vatrasowi,  Czy zadanie z erolem będe mógł ukończyć znajdując jakaś inna starą kamienną tabliczkę czy to musiała być tylko ta od bandyty z mostu. wczytanie nie wchodzi w grę bo błąd zauważyłem dopiero po kilku godzinach gry

O ile się orientuję można mu oddać dowolne tabliczki.
Odpowiedz
tak , bandyci mają zwykłe typowe tabliczki, takie jak można znaleźć w grze nawet stosunkowo niedaleko chyba
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości