Zadania poboczne w Khorinis
Jak to ja coś przeoczyłem to przepraszam :>
W zadaniu miłość od pierwszego wejrzenia porozmawiałem już z każdą kobietą w porcie i mam taki sam status dziennika jak http://imgur.com/a/ABoM1, tyle, że do kretoszczura. Powinienem porozmawiać teraz z Sabiną, ale gdy do niej zagaduję ona mówi mi tylko o jej powątpiewaniu w to dlaczego paladyni przyjechali do miasta, żadnej opcji związanej z zadaniem, czy coś pominąłem?
Odpowiedz
Przecież z Twojego dziennika wynika, że gadałeś już z Sabiną. Hmm
Odpowiedz
Zaznaczyłem, że do kwestii o kretoszczurze, znalazłem tego screena na forum i go wykorzystałem
Odpowiedz
Bo on wziął screenshot który był już wrzucony wcześniej, to nie jest jego screen.
Odpowiedz
A, wybacz. Niechlujnie przeczytałem.
Na pewno wyklikałeś u niej wszystkie opcje dialogowe?
Odpowiedz
Tak, pozostała tylko opcja "Co słychać?" , wtedy mówi o paladynach i orkach
Odpowiedz
Tak się zastanawiam... u jednego z npc'ów można kupić łój kretoszczura za 200 zł. Może to posunie zadanie do przodu? Raczej nie ale warto spróbować. NPC jest w jednej z alejek niedaleko Alrika, a przynajmiej za dnia.
Odpowiedz
Tego też próbowałem, nic nie dało, pytałem nawet wyżej czy jest on potrzebny do tego zadania, ale powiedzieli, że nie
Odpowiedz
(30.07.2016, 16:14:15)Tihako napisał(a): Tak, pozostała tylko opcja "Co słychać?" , wtedy mówi o paladynach i orkach

Nie wiem w takim razie o co chodzi.

(30.07.2016, 16:17:49)Jonxx napisał(a): Tak się zastanawiam... u jednego z npc'ów można kupić łój kretoszczura za 200 zł. Może to posunie zadanie do przodu? Raczej nie ale warto spróbować. NPC jest w jednej z alejek niedaleko Alrika, a przynajmiej za dnia.

Nie, to nie ma nic wspólnego z tym zadaniem.
Odpowiedz
musisz pogadać z wszystkimi w porcie obstawiam ze nie gadales z roderickiem po nim idz do sabiny
Odpowiedz
Kurde posiadam posazek zwykly i posazek cenny a ona i tak chce inny, o co chodzi??
Odpowiedz
Przebiegłem się teraz po całym porcie i porozmawiałem ze wszystkimi, z każdym z kim nie mam opcji handlu lub czegoś w tym stylu mam tylko do wybrania "koniec"
Odpowiedz
Ona chce ten, który został jej skradziony.
Odpowiedz
Czy mogę ją po prostu zabić żeby za mną nie biegała czy jest potrzebna później?
Odpowiedz
A wcale nie. Ja też wspominałem o tym, że zwyczajnego posążka nie da się oddać i pytałem się czy jest to normalne. :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości