Zadania poboczne w Khorinis

Droga do bogactwa , dostalem zadanie od Farettieg , jak to ruszyc ?gdzie szukac tej instrukcji ?
Odpowiedz
Instrukcja sama wpadnie w ręce w czasie robienia zadań w Jarkendarze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie bandytów na moście koło farmy Akila. Wśród martwych ciał bandytów są niejacy Jonas i Bincerton(?), czy są ta jakieś postacie potrzebne przy jakimś zadaniu czy po prostu imienni bandyci powiedzmy herszci tej bandy, gdzie ubicie ich nie spowoduje jakichś braków kolejnych zadań?
Odpowiedz
Tak jak napisałeś , są to to tylko imienni szefowie band.
Bickertona wspomina w dialogu Leonard, a imię Jonas wypłynie w dalszej części gry.
Konsekwencji z ich zabicia nie ma żadnych (negatywnych).
To imienni bandyci ale o cechach zachowania zwykłych randomowych bandytów i porozmawiać się z nimi nie da.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam , przypomni ktos do kogo udac sie z wykonanym zadaniem ,,Dziwne scietwojady ,, ? Bo zapomnialem ,a na farmie nikt nicnie gada na ten temat u Bengara , góry dziekuje za pomoc
Odpowiedz
Do tawerny Orlana idź :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Zbliżam się do III R i zapewne zaraz Canthar wyjdzie z paki i Sara przepadnie (właściwie to już zniknęła ale jakoś nie odczuwam mocno tej straty) i się zastanawiam co z nią się dzieje jak nasz przyjemniaczek odzyskuje wolność i miejsce na targowisku? W zwykłym G2 ona znikała i nie szło dojść co z nią się stało, także naszła mnie ciekawość czy w Przeznaczeniu jest jakoś wyjaśnione co się z nią dzieje.
Odpowiedz
U mnie siedzi sobie ona w tawernie Orlana
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Hm...jakby jakieś zadanie związane z naszą białogłową się później pojawiło to serdecznie proszę o info sługo Adanosa:)
Odpowiedz
Jestem pod koniec 4 rozdziału i nic nie było i raczej wątpię, że coś się pojawi.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Sara wraca i handluje na swoim stoisku jeśli się w R3 odpowiednio rozwiązało kwestię szantażu Canthara , co jest możliwe tylko jeśli się w R1 w odpowiedni sposób rozmawiało z Daronem.
Jak? Trzeba samemu do tego dojść - podpowiadać nie będę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W zadaniu elita zabojcow , moge wszystkich spokojnie wyrznac w pierwszym rozdziale , czy to na pozniej zostawic by nie zjebac jakis zadan zwiazanych z osobami , ktore wyslalem na tamten swiat ?
Odpowiedz
Możesz ich zabić. Byłoby nielogiczne powiązanie ich z innymi questami podczas, gdy trzeba ich unicestwić.
Odpowiedz
Mam taką zagwozdkę a mianowicie chodzi o milusińskiego kupca Canthara:
Czy gdy:
w R1 przyjmiemy od niego "przepustkę" ==> później weźmiemy zadanie z pozbyciem się Sary i "wsypiemy" go dla Andre ==> w R3 jak wyjdzie z paki to Sara jest w gospodzie Orlana ==> następnie zamiast mu płacić pogadamy z przedstawicielem magów ognia w mieście i znów możemy handlować to
Czy po takich rozwinięciu tego wątku istnieje szansa aby pozbyć się Canthara i przywrócić Sare na jej miejsce??
Podejrzewam, że nie potrzebnie wziąłem przepustkę w R1 ale dobrze, że go zakablowałem i poprosiłem później maga o oczyszczenie dobrego imienia, ale przez decyzję z przepustką chyba już Sarze więcej nie pomogę... Proszę tylko o info czy dobrze tu kombinuje, czy też nie.
Odpowiedz
żeby Sara mogła handlowac ponownie trzeba Canthara wsadzić do więzienia , po tym jak Daron wszystko opowie Lordowi Andre.
U Andre jest dialog z dwiema opcjami - wsadzić do wiezienia lub nie.
Wtedy Sara wraca i daje dodatkową nagrodę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości