Zadania poboczne w Khorinis
zniknęła, bo wybrałeś taki a nie inny wariant rozgrywki
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak to wariant? Jeśli masz na myśli to zadanie od Canthara z wpierdoleniem Sary w handle bronią z Onarem to stanąłem po stronie Sary. Żadnych innych decyzji odnośnie jej losu nie było.
Odpowiedz
No i co z tego, że stanąłeś po stronie Sary?
Jest to klasyczny błąd/ pośpiech gracza - jeżeli nie powiesz Sarze o intrydze Canthara ZANIM nie powiesz o tym Lordowi Andre, to Sara znika z gry, prawdopodobnie sprzątnięta przez Canthara lub kogoś tam.
Sara musi mieć czas na ucieczkę z miasta gdy zdecydujemy się wsadzić Canthara do więzienia.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam pytanko, otóż wykonuję zadanie Zbrodnia i Kara, aktualnie jestem na etapie, kiedy to Lucy znika i mamy przeszukać okoliczne jaskinie. Jest północ, biegam po wszystkich jaskiniach, nawet przy tej, gdzie było mnóstwo wargów i cieniostwór, ale nikogo tam nie ma? Coś przeoczyłem, czy jest to wina tego, że jestem jeszcze w pierwszym rozdziale bez gildii?

Od razu zadam też drugie pytanko. Podejrzewam, ze jest to banalnie prosta misja, ale nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem szczotki dla kobiety stojącej na targowisku w Khorinis, tej która oferuje nam sprzątanie. Przeszukałem wszystkie domki w khorinis, na okolicznych farmach i w dolinie przodków, szczotki dalej brak, co robić?
Odpowiedz
Pierwsza cześć pytania, to nie ten temat, więc pewnie dostaniesz 10%, ja zresztą pewnie teraz też.
Musisz iść w nocy do tej jaskini gdzie jest topór orka wbity w ziemię i 2 bandytów w jednym z odgałęzień. Po wyjściu wschodnią bramą w lewo.

Co do drugiej misji to prędzej czy później znajdziesz. Nie zaprzątaj sobie tym głowy specjalnie.
Odpowiedz
(18.01.2017, 19:26:19)luczako napisał(a): Od razu zadam też drugie pytanko. Podejrzewam, ze jest to banalnie prosta misja, ale nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem szczotki dla kobiety stojącej na targowisku w Khorinis, tej która oferuje nam sprzątanie. Przeszukałem wszystkie domki w khorinis, na okolicznych farmach i w dolinie przodków, szczotki dalej brak, co robić?
Poszukaj dokładnie przy wyjściu z DP do Khorinis, jeszcze po stronie DP.
Odpowiedz
W której konkretnie jaskini znajdę goblina z goblińskimi grzybami? Nie chcę mi się sprawdzać każdej jaskini znajdującej się koło wody.
Odpowiedz
to bardzo źle ,że ci się nie chce
powinno się chcieć , bo eksploracja to podstawa G2 P
tych jaskiń naprawdę nie ma wiele
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przeszukałem wszystkie jaskinie znajdujące się blisko wody w Khorinis za każdym razem wypijając ten środek przeciwwonny i nigdzie nie znalazłem goblina z tymi grzybami. To która jaskinia to ta właściwa?
Odpowiedz
Widocznie nie przeszukałeś wszystkich. Właściwa jaskinia jest niedaleko Czarnego trolla.
Odpowiedz
W którym miejscu się dało znaleźć szczotkę dla Zofiji w Dolinie Przodków? Bo pamiętam, że ktoś mówił, że gdzieś się ją da tam znaleźć.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to od razu po wejściu po lewej. Pod tym dużym kamiennym strażnikiem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Help.
Z kim tam trzeba było pogadać w zadaniu "Miłość od pierwszego wejrzenia"? Poprzednim razem to zrobiłem bez większych problemów, a teraz nie chce mi się pojawić dialog z Sabiną i nie wiem czy coś sobie zbugowałem czy o co kaman. Z laskami wszystkimi w porcie już chyba pogadałem, a wpis do dzienniku to ten z głaskaniem kretoszczura. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
Oj Dota, Dota, kto jak kto, ale żebyś TY miał takie problemy?  Język
Skoro z laskami już wszystkimi pogadałeś, to zajrzyj jeszcze do Rodricka.
Odpowiedz
Dlaczego zadania "Leniwy Farmer" nie można wykonać przez zastraszenie go najemnikami tylko trzeba go pobić inaczej nie pokazuje się kwestia dialogowa u Tilla
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości