Zadania poboczne w Khorinis
Dokładnie tak to wygląda.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam
Jak ruszyć zadanie światła wielkiego miasta ? Ta kobitka powiedziała że idzie do portu i tam na mnie poczeka ale nie ma z nią żadnych opcji dialogowych? To zadanie na 3 rozdział ?
Odpowiedz
Musisz jej znaleźć przytulny kąt, a Arletta coś tam potrafi z alchemii.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam

Gdzie znaleść tego grzyba żelaźniaka czy jakoś tak w zadaniu deficyt winogron ? Niby gdzieś na północnym wschodzie ale sprawdziłem ten teren dwa razy i nic nie znalazłem ?? Gdzie konkretnie szukać?
Odpowiedz
Tak dokładniej to w jaskini na północnym wschodzie.
Odpowiedz
Akurat jaskiń nie sprawdzałem :)
Odpowiedz
Witam, czy żeby w krypcie Inubisa pojawili się strażnicy skrzyń to trzeba wziąć jakieś zadanie czy mam coś popsute bo nikogo tam nie ma i nie mam jak tych skrzyń otworzyć
Odpowiedz
Trzeba wziąć stosowne zadanie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy można wiedzieć od kogo bądź gdzie się ta osoba znajduje i czy da radę je wziąć w R1
Odpowiedz
(27.03.2018, 20:08:29)heniuw24 napisał(a): Czy można wiedzieć od kogo bądź gdzie się ta osoba znajduje i czy da radę je wziąć w R1

Wątek z tym związany zaczyna się w GD.

Czy w momencie kiedy mamy wszystko wybite i bierzemy zadanie z garbarnią dla Talbina, to jest w jakiś sposób zapewniona możliwość zdobycia odpowiedniej ilości skór wargów i cieniostworów dla Bospera?
Odpowiedz
Erwin, jeżeli chcesz prze to powiedzieć, że powinno nastąpić przy tym jakieś cudowne rozmnożenie potforków futerkowych to nie, nie powinno.
Gracz powinien wiedzieć, że w tak rozległej modyfikacji kiedyś może coś się przydać, zwłaszcza, gdy są to rzeczy, które z asortymentu handlowego znikają u kupców.
Na tym etapie gry złota powinno być tyle, że zawodnik nie powinien biegać z każdą skórą do Bospera dla nabicia kasy.
Zadanie z Talbinem jest skonstruowane w taki właśnie sposób,że premiuje gracza zapobiegliwego.
Jest poboczne i nie wpływa na zasadniczy rozwój wydarzeń w grze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dlatego tylko Harad, a skóry można sprzedać komu innemu w razie potrzeby :)
Bolt Thrower
Odpowiedz
Od jakich warunków zależne jest rozpoczęcie zadania 'Zakazane pastwisko', które jest jeszcze z podstawki? Raz je mam, a raz nie i nie wiem od czego to zależy.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
są dwa warunki - trzeba być Najemnikiem i wszystkie owce Bathasara muszą żyć
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hmm, czy klucz do starej skrzyni kowala można wykorzystać? Chodzi o zadanie które wręcza nam Harad w 4 rozdziale. Znalazłem Lashera, ale zastanawiam się, czy ta skrzynia w ogóle istnieje? Przeszukałem okoliczne tereny. Próbowałem przekroczyć łuk skalny niedaleko mostu (nieskutecznie), no i póki co nigdzie jej nie widzę. Może po prostu jej nie ma? Stąd pytanie, czy ona w ogóle istnieje?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości