Nowicjusz Ognia/Mag Ognia
#31
Ależ ubogi jest ten dział w porównaniu z innymi. Mam pytanie, czy zadania z linii Maga Ognia są zależne od wykonania innych zadań/postępu w gildii pobocznej? Myślę, żeby za jakiś czas zrobić absolutnie minimalistyczne podejście, gdzie pomijam gildie poboczne tak bardzo, jak tylko się da, skupiając się na wątku głównym i zastanawiam się jak dużo mogę stracić, bo nie ukrywam, że zależy mi przede wszystkim na samej linii fabularnej Maga.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#32
Cytat:Mam pytanie, czy zadania z linii Maga Ognia są zależne od wykonania innych zadań/postępu w gildii pobocznej?

W bardzo małym stopniu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
W 2 rozdziale dostałem zadanie "Serpentes i Barthos" i wykonałem je. Zaraz po zakończeniu zagdał do mnie Pyrokar i wspomniał, żebym nie brał słów Serpentesa do siebie, bo ODZYSKAŁEM I NAPRAWIŁEM Oko Innosa. Skrypty mi za szybko zadziałały, czy tu jest nieścisłość?

Wersja 1.5.1
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#34
To taka lekka dialogowa nieścisłość wynikająca z tego, że początkowo to zadanie było planowane dla zakończenia na R3 ,a potem przesunięte na 2 i ta linia w tej formie  została. Z rozwojem akcji nie ma to nic wspólnego.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
Czy do wykonania zadania z Amuletem Żaru będę musiał ruszyć wątek Gomeza?

I czy dobrze kojarzę, że Mag Ognia może zdobyć jakoś runę bodajże spulchnienie? Taka, która powoduje animację tryskającej wody z człowieka.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#36
Kim jest czwarta osoba z questa Zaległe Ofiary? Mam Joachima, Bonke i Kelvina
Odpowiedz
#37
Eliza.
Odpowiedz
#38
W modzie jest pozostawione niedopatrzenie z niezmodowanej Nocy Kruka - jeżeli nie nauczymy się 1 kręgu magii to później Milten może od razu nas nauczyć 2 dzięki czemu można zaoszczędzić 5PN
Odpowiedz
#39
Wiedzieliśmy o tym. Uznaliśmy, że tak to pozostanie jako specyficzna akcja. Milten jako nasz przyjaciel może przymknąć oko na pewne braki wyszkoleniu bohatera jako członka Zakonu... luz2 luz2
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#40
Nie bardzo to przemyślałem i wziąłem u Laresa quest "Ułatwione przyjęcie do klasztoru". Czy ten quest mi zniknie kiedykolwiek czy zostanie w dzienniku do końca gry?
Jak ma zostać do końca gry, to chyba wolę na kodach ten posążek przyzwać i wywalić z ekwipunku 1000 zł, żeby wyszło na to samo jakbym uzsykał dostęp do klasztoru w normalny sposób.
Odpowiedz
#41
Jak wejdziesz do którejś innej gildii niż Mag Ognia, to powinien wylądować w popsutych w momencie przystąpienia, a jak idziesz do MO to powinien się skończyć.
Odpowiedz
#42
W momencie zostania nowicjuszem ten quest dla mnie nie kończy, bo ja tego posążku nie mam. Dałem go Mrocznemu Magowi, więc muszę wchodzić do klasztoru płacąc hajs i owcą, a quest się nie kończy, chyba że się skończy w momencie jak magiem zostanę, ale coś nie sądzę.
Odpowiedz
#43
Kurde, to nie wiem. Chyba będzie wisieć. Za jakiś czas postaram się sprawdzić dokładniej.
Odpowiedz
#44
Dobra, przyzwę ten posążek Darona na kodach i wywalę odpowiednią ilość hajsu, żeby się zgadzało wszystko.
Aczkolwiek możesz sprawdzić z ciekawości potem, ale nie spiesz się.
Odpowiedz
#45
Sprawdzałem i nie bardzo widzę, żeby w takiej opcji, jaką masz ,to się zamykało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości