Piraci
#61
:)*
jaki jest cel tego wywodu?
bo to tylko ty masz takie problemy na 1000 graczy
jak nie masz wyuczonego otwierania zamków albo nie masz wytrycha to klucz przy próbie otwarcia skrzyni znika
to chyba jasne bez używania konsoli , prawda?
Na przyszłość polecam unikać podobnych twórczych analiz, bo wywołują tylko ogólną wesołość w kuluarach.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#62
To wbrew logice, nawet w Gothicu. Po co mi ten klucz skoro i tak skrzynię otwieram kluczem?
Odpowiedz
#63
Wbrew logice jest tylko chodzenie tyłem.
Reszta ma uzasadnienie skryptowo- logiczne.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#64
kim jest mag którego musze znaleźć dla grega w zadaniu ''piracki mag''
przeszukałem cały obóz bandytów i nikogo nie znalazłem
Odpowiedz
#65
(27.08.2016, 21:27:07)Ns1de napisał(a): kim jest mag którego musze znaleźć dla grega w zadaniu ''piracki mag''
przeszukałem cały obóz bandytów i nikogo nie znalazłem

Pogadaj z kimś, kto dużo wie o ludziach.
Odpowiedz
#66
(27.08.2016, 21:29:41)Token napisał(a):
(27.08.2016, 21:27:07)Ns1de napisał(a): kim jest mag którego musze znaleźć dla grega w zadaniu ''piracki mag''
przeszukałem cały obóz bandytów i nikogo nie znalazłem

Pogadaj z kimś, kto dużo wie o ludziach.

Przeszukałem wszystko. Snaf- nic, Gravo- nic, Panowie przy wejściu nic. No nie mam żadnego pomysłu naprowadzi mnie ktoś ?
Odpowiedz
#67
Smythe mówi, żebyś poszedł na bagna, a tam jest dialog z Snafem.
Odpowiedz
#68
Nie wiem gdzie to napisać bo nie ma do tego questa działu więc napisze tutaj. Gdzie jest Kompas Garreta?
Odpowiedz
#69
Szukaj trochę wyżej, po skałach w obozie pochodź.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#70
Przydatny moze byc zwoj przemiany w sympatyczne zwierzątko.
Odpowiedz
#71
Na wstepie chcialem podziękować Memoriusowi. I następnie zadać pytanie, gdzie znajduje sie zakopany skarb Eremity? Chodzi o ten X z mapy Grega ze skarbami. Latalem obok chaty, pod ta górka i nic nie widze. Jedynie drzewo i jakaś czaszka w nim.
Odpowiedz
#72
mam pytanie Szukam urn dla garreta ale w niektórych miejscach w których powinien być krzyżyk go nie ma o co chodzi ?
Odpowiedz
#73
No bo, nie we wszystkich miejscach z krzyżykiem będzie Urna.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#74
Potrzebuje Betty dla Huno. Skinnera już dawno załatwiłem, a miecza w ekwipunku nie mam. Czy ten miecz nie był czasem potrzebny w jakimś innym zadaniu? Nie pamiętam już cholera, a jestem pewien, że nie sprzedawałem żadnych unikalnych broni.
Odpowiedz
#75
Nie przypominam sobie aby był potrzebny do innego zadania. Prawdopodobnie komuś go opchnąłeś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości