Piraci
#76
Zobacze w obozie bandytów lub piratów, jeśli tam nie będzie, to raczej nikomu nie sprzedawałem
Odpowiedz
#77
Ktoś wie, gdzie jest skarb, który oryginalnie był obok chaty Eremity? Został mi tylko on i nie mogę go znaleźć.
Odpowiedz
#78
Nie ma nowych miejsc, do których skarby zostały przeniesione, a jest możliwe, że nie wszystkie wskazane je zawierają.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#79
Czyli po prostu tego skarbu nie ma? Troszkę szkoda, zawsze to jakieś itemki :)
Odpowiedz
#80
Jak rozumiem chodzi o zadanie z Urnami Tar?
Wszystkie skarby są w takim samym położeniu jak w G2 NK (w skryptach liczone jako RAKEPLACE[12] do RAKEPLACE[30] i przypisane do tych samych WP
to, że zawartość została zmieniona to już inna rzecz - ogólnie została tam ilość itemów zmniejszona , usunięto pewne unlore przedmioty i dodane zostały inne na potrzeby zadań.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#81
Niee, Urny wykonałem, darmowy exp w sumie. Po prostu brakuje jednego skarbu z mapy - tego obok Eremity. Nie ma krzyżyka na ziemi.
Odpowiedz
#82
Łącznie wątek Piratów w Jakendarze został uzupełniony o 5 nowych zadań w stosunku do G2 NK, a część zadań znanych z Nocy Kruka zostało nieco nieco przebudowanych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#83
i ja się pytam skarb obok chaty Eremity powinien być na miejscu? u mnie też jest brak możliwości kopania

To powie ktoś jak z tym zakopanym skarbem Grega obok domu Eremity?
Odpowiedz
#84
(23.04.2017, 15:01:59)spirytus47 napisał(a): To powie ktoś jak z tym zakopanym skarbem Grega obok domu Eremity?

Przecież odpowiedź jest pare postów wyżej... No ludzie :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#85
Nie pamiętam dokładnie, ale chyba jest gdzieś w okolicy.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#86
Zadanie z wyczyszczeniem południowej i północnej plaży zostało usunięte z przeznaczenia? :<
Odpowiedz
#87
Nie, nie zostało usunięte.
pojawia się u Morgana przy okazji dialogu Chcę dołączyć do waszej grupy. czyli wtedy gdy zapytamy Morgana wcześniej czym się zajmuje oraz rzecz jasna Greg jeszcze nie wrócił.

Jeśli Greg wrócił to wówczas on zleca to zadanie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#88
No to ja go nie dostałem. Od Grega też nie. A już byłem u bandytów i zdałem mu sprawozdanie. Szkoda.
Odpowiedz
#89
Witam szukam kompasu garetta, nie ma go tam gdzie powinien byc w oryginalnym gothicu, jakas podpowiedz ?
Odpowiedz
#90
przespaceruj się po obozowych skałkach i zajrzyj w każdą dziurę
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości