Piraci
Cytat:Mam takie pytanie co do wieży bandytów przy wejściu do obozu piratów. Jak ją otworzyć? Jedne ciało bandyty gdzieś mi znikło. Możliwe że to on miał klucz? Jeżeli oczywiście klucza trzeba bo nie mogę wejść w żadną interakcje z tymi drzwiami.


napisał diwajn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Drzwi do drugiej wieży mozna otworzyć tylko od wewnątrz, więc trzeba przeskoczyć między wieżami.
Polecam miksturę akrobatyki, lub przemianę w skocznego zwierzaka.
Na YT kiedyś widziałem jak ktoś, za chyba 80 razem przeskoczył to wilkiem - nie polecam.
Jak szkoda Ci potki akrobatyki, polecam przemianę w dużego, włochatego potworka - przeskoczysz za pierwszym razem.
Odpowiedz
1. Czy istnieje możliwość przeskoczenia między wieżami w okolicy obozu piratów bez żadnych mikstur i zwojów? Bo próbowałem chyba kilkadziesiąt razy i jedyne co to dostaję "premię za wyczyn".
2. Czy Francis ma taką dobrą zbroję, że mu nie jestem w stanie odjąć punktów życia czy uczyniliście go nieśmiertelnym?
Odpowiedz
(30.10.2020, 02:55:00)Hadar napisał(a): 1. Czy istnieje możliwość przeskoczenia między wieżami w okolicy obozu piratów bez żadnych mikstur i zwojów? Bo próbowałem chyba kilkadziesiąt razy i jedyne co to dostaję "premię za wyczyn".
2. Czy Francis ma taką dobrą zbroję, że mu nie jestem w stanie odjąć punktów życia czy uczyniliście go nieśmiertelnym?

1. Potrzebujesz mikstury akrobatyki
2. Francis jest nieśmiertelny.
Odpowiedz
Szkoda mikstury akrobatyki. Przemiana w cieniostwora lub w wilka wystarczy. Ta mikstura ma lepsze zastosowanie niż żeby ją marnować na te wieże.
Odpowiedz
Ja zawsze wolałem wskakiwać tam jako cieniostwór, bo wilkiem nie bardzo mi wychodziło.
Jest nawet filmik na youtube jak ktoś próbuje tam wilkiem wskakiwać ponad 70 razy.
Można sobie go obejrzeć wyszukując - Przeznaczenie do ilu razy sztuka  xD
Odpowiedz
W Którym rozdziale dostaje zadanie o zawarcie pokoju z bandytami. Jestem w 4R i Greg mi nie chce dać tego Questa.
Odpowiedz
W trzecim i tylko w trzecim, a warunkiem koniecznym jest zabicie Kruka.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(03.05.2022, 12:35:35)Memorius napisał(a): W trzecim i tylko w trzecim, a warunkiem koniecznym jest zabicie Kruka.

czyli zawaliłem już zadanie wchodząc w 4R no trudno.
Odpowiedz
(26.08.2018, 15:05:55)Memorius napisał(a): Podejrzewam że nie powiedziałeś Billowi:
"Wiem, kto zamordował Angusa i Hanka." co wyraźnie wynika z wpisu zadaniowego, tylko od razu pobiegłeś go zabić, mimo że Bill nie dał ci takiego polecenia
w tej sytuacji dialog, że Juan nie żyje, nigdy się nie pojawi

Zastanawiam się co jest wymagane aby ta kwestia się pojawiła? Wydawało mi się robiłem wszystko jak trzeba, we właściwej kolejności rozmawiałem, jednak ona się nie pojawia. Czy jest to możliwe że wartość zmiennej zmienia się w trakcie przeszukiwania ciał i nie jest wyłapywane, że AutoQuickLoot przeszukał ciała?
Odpowiedz
Wątpię, bo sam ostanio grałem z QuickLootem i nie miałem tego problemu. Normalnie mi to zadanie zatrybiło. Aczkolwiek dlaczego Ci się coś tutaj popsuło to ciężko mi określić. Swoją drogą nie ma chyba takiego wymagania, że trzeba powiedzieć Billowi, że wiemy kto zamordował Angusa i Hanga zanim Juana ubijemy. Kiedy się dokładnie dowiadujemy o tym kto jest mordercą? Od Toma chyba, nie? Nie kojarzę, żebym informował o tym Billa po gadce z Tomem, tylko wydaje mi się, że dopiero jak Juana ubiłem, ale pewny nie jestem.
Odpowiedz
Musi być otwarte zadanie z tym związane i trzeba pogadać z Tomem.
Odpowiedz
A więc tak, próbowałem na najróżniejszych etapach przychodzić do Billa, mając aktywne zadanie rozmawiałem z Tomem, przed zabójstwem ani po zabójstwie Juana, ani też rozmowy ze Skipem nic nie dawały.

Gdy konsolą dla: dia_addon_skip_angushankdead ustawie wartość 1 to dialog się pojawia i wszystko działa. Mogę przeklikać dialog że zginęli, że pomszczę ich i od razu zdać że Juan jest martwy.
Odpowiedz
Oddałeś Morganowi pierścień?
Odpowiedz
(18.03.2024, 15:27:33)Erwin napisał(a): Oddałeś Morganowi pierścień?

I wszystko jasne, nie spodziewałem się że chęć zachowania tego pierścienia przez pewien czas blokuje tamtego questa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości