Piraci
#91
Dziekowac, znalazlem dziure ;)
Odpowiedz
#92
Stała się ciekawa rzecz - chodzi o Urny Tar. 
Powinno być ich 9 - 3 prawdziwie i 6 podróbek. No więc mam 2 prawdziwie i 7 podróbek. Tak chyba nie powinno być?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#93
A ich nie było 11 czasami?
Prawdziwe były na pewno w tych punktach, które zaznaczyłem na czerwono, bo pamiętam, że jedna była w kanionie gdzieś, druga w tych jaskiniach łączących bagna z kanionem, a trzecia gdzieś na bagnach.
Obczaj sobie to jeszcze, bo to raczej niemożliwe, żeby Ci się ten quest zbugował.

[Obrazek: VrfCqMl.jpg]
Odpowiedz
#94
Urn jest 10. 3 dobre, 7 fałszywych. Pewnie ostatnia Ci została w tym grobie na wzniesieniu przy grobowcu Quarhodrona.
Odpowiedz
#95
(05.08.2018, 19:10:29)MaQo napisał(a): No więc mam 2 prawdziwie
trzy są prawdziwe - dwie są w okolicach Kanionu, a jedna niedaleko grobu Quarhodrona
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#96
Dobra, wybaczcie Panowie za to zamieszanie - przeoczyłem jeden X
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
#97
Przy grobowcu była? Hmm, widać, że dawno nie grałem. Byłem przekonany, że wszystkie były na tamtym obszarze.
Odpowiedz
#98
Mam problem z zadaniem "Angus i Hank" w momencie gdy Bill zleca mi zabójstwo Juana co też zrobiłem, gdy wracam z powrotem do Billa nie z nim żadnego dialogu na ten temat ostatni wpis w dzienniku to ten, że kryjówka Juana jest gdzieś na bagnie.
Przez to Bill nie chce zacząć handlować z gildią kupców.
Odpowiedz
#99
Podejrzewam że nie powiedziałeś Billowi:
"Wiem, kto zamordował Angusa i Hanka." co wyraźnie wynika z wpisu zadaniowego, tylko od razu pobiegłeś go zabić, mimo że Bill nie dał ci takiego polecenia
w tej sytuacji dialog, że Juan nie żyje, nigdy się nie pojawi
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Specjalnie przed chwilą zrobiłem całe to zadanie od nowa i zrobiłem dokładnie jak wcześniej kiedy pogadałem z Fiskiem i dostałem wpis do dziennika że Juan przebywa gdzieś na bagnach to poszedłem do Billa i nie było z nim żadnego dialogu. Poszedłem jeszcze pogadać z Juanem nie zabijałem go i wróciłem się do Billa i dalej nic. Kto w takim razie daje konkretną informacje, że to Juan zabił Angusa i Hanka?
Odpowiedz
A kto z piratów zajmuje się handelkiem?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Udało mi się rozwiązać problem. Nie porozmawiałem z Tomem i dlatego nie było dialogu z Billem "Wiem, kto zamordował Angusa i Hanka"
Odpowiedz
Ahoj marynarze,
Czy istnieje alternatywne przejście wątku z kluczem do chaty Grega? Kiedyś czytałem w recenzji jakiegoś użytkownika, że płacąc Francisowi mamonę, możemy księgę rachunkową wykorzystać w inny sposób, niż szantaż.
Ja zawsze mu ten klucz kradłem, a następnie za oddanie księgi otrzymywałem 500 zł od niego. Aczkolwiek ciekawi mnie, czy istnieje alternatywne rozwiązanie tej kwestii.
Spróbowałem inaczej do tego podejść, przekupując Francisa i nie zauważyłem jakichś zmian, czy dodatkowych zadań.
Na forum, też nie mogę dokopać się do tej wspomnianej przeze mnie recenzji. Możliwe, że coś pomyliłem, albo coś mi się przewidziało. Prosiłbym o informację w tej kwestii. Pozdrawiam Piwko
Odpowiedz
Nie, w Przeznaczeniu nie można wykorzystać tej księgi inaczej niż tylko jako przedmiot służący do zaszantażowania Francisa.
Natomiast to mi coś podsunęło zdecydowanie:

Cytat:Ja zawsze mu ten klucz kradłem,

własnie, bo wymóg zręczności był niski, na poziomie G2 NK - czyli 60
teraz zmieniłem to na 100 i na pewno rola księgi (lub przekupstwa za 2000 sztuk złota) bardzo wzrośnie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok dziękuję za odpowiedź, to sporo mi wyjaśniło. Jak przysiądę do gry jutro, to na spokojnie będę brnął dalej w fabułę, nie zastanawiając się czy można było to zrobić inaczej.

Cytat:teraz zmieniłem to na 100 i na pewno rola księgi (lub przekupstwa za 2000 sztuk złota) bardzo wzrośnie

Popieram zmianę. Dla graczy żrących jagody, czytających tabliczki i wierzących w Innosa ten wymóg nie powinien stanowić problemu. Aczkolwiek jest na tyle wymagający, aby większość skłonić do zajścia po tą księgę. Pozdrawiam Piwko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości