Czarne Jastrzębie
Widziałem to już, tylko u mnie dialog z Cipherem po pobiciu normalnie był, nie zabrałem paczek z jego ciała po walce tylko sam mi je dał w dialogu. A co do opcji z płaceniem to raz chcę problem rozwiązać a nie ominąć, dwa to nie mam save żadnego już, bo na farmie i w okolicach trochę czasu byłem zanim wróciłem z tym do Khorinis, no a trzy już takie bardziej błahe - nie pasuje mi to do roleplaya :D

Edytować nie można to napiszę drugi post - miałem jakiś save sprzed kilku godzin, dołączyłem do jastrzębi i zrobiłem questa haracz i potem jeszcze raz tego z zielem. Okazało się, że poprzednio dostałem od Ciphera inne paczki ziela - takie jakie można znaleźć w porcie w magazynie i zaliczyć questa ze złodziejem ziela. Teraz wszystko się normalnie zrobiło. Zastanawiam się tylko co mogło na to wpłynąć - imo albo to, że tym razem po pobiciu Ciphera nic mu z ciała nie zabierałem, albo to, że jeszcze nie miałem wzięte od niego questa odnośnie skradzionej paczki.
Odpowiedz
Makary zażądał większej sumy. Poprosiłem Oskara o pomoc. W dzienniku mam nako trzeci wpis, by zaplanować zasadzkę. Nawet po tygodniu spania nie mam żadnej opcji dialogowej z Makarym.

Znalazłem rozwiązanie. Po prostu dziennik i typowe zachowanie gry zasugerowały mi, ze wszystko jest ustawione, a tymczasem sam musiałem dogadać szczegóły. Zawsze jak długi czas nie mogę nic wymyślić, po napisaniu na forum nagle mnie olśniewa. xD <spoiler></spoiler>

Simon wykona zlecenie dopiero w trzecim rozdziale? Mam do niego wrócić za jakiś czas, zdążyłem praktycznie Jarkendar skończyć a on nic, leń.
Odpowiedz
Gdzie znajdę klucz do skrzyni sędziego?
Odpowiedz
Zapewne sędzia ma go przy sobie :>
"Z tego cienia na podłodze, duszy mej już żadne ręce nie podniosą. Nigdy więcej!"

Odpowiedz
Witam. Otóż problem mam taki że przy zadaniu "rozejm z gildią złodziei" , pogadałem z Kardifem.On mi powiedział o tym znaku,
tylko że wpakowałem wszystkich do więzienia. Jest jakaś inna opcja czy popsułem?
Odpowiedz
(21.01.2018, 14:37:53)Marcus22 napisał(a): On mi powiedział o tym znaku,
tylko że wpakowałem wszystkich do więzienia.

Wpakowałeś WSZYSTKICH złodziei z miasta do więzienia?! Nie wierzę...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
To tak:Halvor,Rengaru,Nagur,
Odpowiedz
to nadal nie wszyscy
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
On zapewne ma na myśli , że wszystkich dostępnych do wsadzenia.
Pytam tylko po co to zrobił?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam czy jesli sprzedalem rengaru, pobilem moe i wydropilem kluczyk z attilli to moge wciaz dolaczyc do CJ ? Bo moe nie zagaduje do mnie i nie mowi o spotkaniu z szefem
Odpowiedz
(22.03.2018, 10:36:48)ketonals napisał(a): moe nie zagaduje do mnie i nie mowi o spotkaniu z szefem
musi minąć jeden dzień
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(22.03.2018, 10:36:48)ketonals napisał(a): Witam czy jesli sprzedalem rengaru, pobilem moe i wydropilem kluczyk z attilli to moge wciaz dolaczyc do CJ ?
gra logicznie się zbuguje, bo na kluczu opiera się dla CJ zupełnie inna linia jego pozyskania
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dołączyłem do Czarnych Jastrzębi, dostałem pancerz i pierwsze questy, a nie mogę wejść do ich siedziby. Czy możliwość pogadania z szefem jest tylko o północy w karczmie?
Odpowiedz
Tak, na razie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Wkopałem parę godzin temu Rengaru do celi, ale nikogo więcej nie zamierzam. Czy wkopanie Rengaru do celi ma sens? Mam na myśli to, czy nie zablokowałem sobie jakichś dodatkowych zadań z nich związanych lub contentu? Zabiłem też Atille, nie dostałem klucza, to wiem, ale czy coś już zwaliłem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości