Czarne Jastrzębie
Cieniostwór go zjadł jak mniemam.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy dołączenie do CZJ zablokuje mi możliwość handlu z Sharkym?
Odpowiedz
Nie, uratowałeś mu tyłek i jest zobowiązany...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Z jakiej okazji z farmy Onara znika Polikarp? Jestem w R2 i nigdzie go nie mogę znaleźć, a powinien stać obok Gunnara/W stodole.
Odpowiedz
(15.11.2020, 23:55:03)Urudin napisał(a): Z jakiej okazji z farmy Onara znika Polikarp? Jestem w R2 i nigdzie go nie mogę znaleźć, a powinien stać obok Gunnara/W stodole.

Znika, gdy przechodzimy przez misję Starożytny Kult.
Odpowiedz
Czyli zadanie dla czarnych jastrzębi będzie już nie do wykonania w takim razie? Czy jeszcze się pojawi?
Odpowiedz
(16.11.2020, 08:38:22)Urudin napisał(a): Czyli zadanie dla czarnych jastrzębi będzie już nie do wykonania w takim razie? Czy jeszcze się pojawi?

Już nie. Umiera, ponieważ zostaje zabity i złożony w ofierze przez członków kultu.
Zadanie to należy wykonać przed przystąpieniem do zadania Starożytny Kult.
Odpowiedz
To przy okazji podpowiem że najpierw powinniśmy wykonywać zadania gildii pobocznych i od zwykłych NPC a potem te z głównej linii fabularnej.
Odpowiedz
(16.11.2020, 10:34:00)Klimek napisał(a): To przy okazji podpowiem że najpierw powinniśmy wykonywać zadania gildii pobocznych i od zwykłych NPC a potem te z głównej linii fabularnej.

To wiem. Niestety najwidoczniej przeoczyłem Korwina dającego questa w latarni. No nic, najwyżej następnym razem się wykona, dobrze że mam zapis przed wzięciem zadania, to nie będzie zaśmiecało dziennika.
Jeszcze tak dla pewności, ten quest nie jest do niczego potrzebny?
Odpowiedz
Nie. To tylko zadania poboczne, nie mają wpływu na główną fabułę. Można grać dalej bez żadnych problemów.
Odpowiedz
I ten dołączony nowy Czarny Jastrząb nie będzie miał żadnego wpływu na późniejsze questy w gildii pobocznej?
Odpowiedz
(16.11.2020, 17:37:36)Urudin napisał(a): I ten dołączony nowy Czarny Jastrząb nie będzie miał żadnego wpływu na późniejsze questy w gildii pobocznej?

Nie.
Odpowiedz
Dzięki za pomoc!
Odpowiedz
Zbugowalem zadanie czarne jastrzębie z początku gry możecie podać mi cały przebieg zadania, kogo przyzwać aby je zaliczyć bo niedługo kończe grę i chce mieć pusty dziennik
Odpowiedz
To ty dokładnie opisz co zrobiłeś, a my powiemy czy się zbugowało.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości