Czarne Jastrzębie
#61
To ja wiem, z kolei interesuje mnie jakie poniosę konsekwencje "skarżąc się tacie" zamiast samemu rozwiązać mój problem. Bo tata nie był zadowolony...
Odpowiedz
#62
(02.08.2016, 23:04:28)Farenazar napisał(a): To ja wiem, z kolei interesuje mnie jakie poniosę konsekwencje "skarżąc się tacie" zamiast samemu rozwiązać mój problem. Bo tata nie był zadowolony...

Zagraj to zobaczysz. To jest Przeznaczenie, a decyzje, które podejmujesz rzutują na Twoją rozgrywkę. I dlatego nikt nie będzie podejmował ich za Ciebie. Czasami trzeba zaryzykować.
Odpowiedz
#63
Nie możemy wam ujawniać wszystkich Konsekwencji, to wy macie je odczuć na wlasnej skórze.
A będzie tego sporo - zapewniam.
W tym przypadku jest to po prostu niżej punktowana wersja zadania i tyle.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#64
Mogliście dać opcję, że po oddaniu mu miski jednak ten haracz zapłaci po dobroci... :)
Odpowiedz
#65
czy w CJ coś się robi po dobroci?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
A, pewnie. Można na przykład zapłacić haracz za kogoś i dostać za to PD. Więc coś tam się da.
Odpowiedz
#67
ale to my robimy a nie wkurzone typki w rodzaju Bromora
ponadto po kiego wtedy Bromorowi Ochroniarze?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#68
Ja ich pobiłem w ten sposób że jak tylko skończyłem rozmowę i wyjęli bronie to pobiegłem na zewnątrz tak żeby bromor i jeden z braci Kliczko zbloczyli się za ladą a przybiegł tylko jeden z ochroniarzy ten bardziej wysunięty i tak pojedynczo ich ciupałem, trochę trzeba tam sposobem podziałać ale się da ich pojedynczo załatwić.
Odpowiedz
#69
Odnosnie zadania bezpieczna lokata chodzi tu o takie rzeczy typu czarna perla czy te klejnoty lorda tymorisin ?
Odpowiedz
#70
chodzi o Klejnoty Lorda
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#71
to posiadam 10 sztuk i nie ma zadnego dialogu
Odpowiedz
#72
O ile się nie myle tych klejnotów jest więcej niż 10.
Odpowiedz
#73
12
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#74
to trzeba zebrac wszystkie zeby byl dialog ?
Odpowiedz
#75
tak, zleceniodawca przyjmie tylko komplet
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości