Gildia Kupców Tireona
Były przy nim jakieś dokumenty? Nic takiego nie mam w ekwipunku
Odpowiedz
Gdzie znajdę Zorexa po jego przeteleportowaniu przez Xardasa? :/ Funkcja szukaj na zapytanie "Zorex" mi nie pomogła. Sprawdzałem jaskinie ze smoczą zgubą, bandydatami, pełzaczem-wojownikiem, i wszędzie pusto. W okolicy też nie stoi :/
Odpowiedz
Była umowa z myśliwym i umowa z paladynami
Odpowiedz
(02.02.2017, 17:06:23)Makku napisał(a): Gdzie znajdę Zorexa po jego przeteleportowaniu przez Xardasa? :/ Funkcja szukaj na zapytanie "Zorex" mi nie pomogła. Sprawdzałem jaskinie ze smoczą zgubą, bandydatami, pełzaczem-wojownikiem, i wszędzie pusto. W okolicy też nie stoi :/

W jaskini pod słonecznym kręgiem
Odpowiedz
Tam co jest pełzacz wojownik na wprost? Nie ma tam nikogo :Smutny A na prawo masa szkieletów.
Odpowiedz
Tak tam. Zabij te szkielety i zobacz co dalej
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ok, znalazłem te dokumenty (najwidoczniej zapomniałem och wziąć). Teraz będę mógł pogadać?
Odpowiedz
Jak klikniesz myszką na dialog to pewnie zagada wtedy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hm, dlaczego w sumie Gaina ma opcję handlu dopiero po dołączeniu do Gildii, a nie jak reszta po uzyskaniu zezwolenia?
Odpowiedz
No tak jakoś ma.
Kanadyjczyk tak to sobie wymyślił.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam, mam pytanie - mianowicie czy Riordian po przyjęciu misji wykonania kremu dla Gainy zmienia miejsce położenia - w sensie takim czy to normalne że nie ma go na wykopaliskach wraz z pozostałymi magami wody? Pytam bo przebiegłem ze 3 razy te ruiny i go nie widzę a miałem ze 3 tygodnie przerwy od grania i nie pamiętam dialogu z nim , jedynie kojarzę coś o 2 dniach ale nie jestem pewny (w każdym razie 2 dni z pewnością minęły od przyjęcia przez niego tego zadania).
Odpowiedz
Nie nie, Nie powinien zniknąć.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Yhm no to ciekawe Język Zapisuję grę na wszystkich dostępnych slotach, ale pewnie zaraz ktoś wyskoczy że na pewno konsoli używałem :D
No nic zobaczę na jakimś poprzednim zapisie czy jest.
Odpowiedz
Zapewne niewielu wie o tym, że całą akcję z Gainą pod Klasztorem w zadaniu z zezwoleniem jej na handel można rozegrać także z udziałem Miltena.
Wówczas Gaina w ciekawy sposób opisuje nam Miltena. ^0^
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hmm to znaczy trzeba wówczas wstrzymać się z tym zadaniem do R3?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości