Gildia Kupców Tireona
No raczej tak...
Wówczas negocjacje prowadzi z Pyrokarem sam Milten.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ciekawa to rzecz. Zapewne nie wpadnie na to nikt, kto stara się wykonać jak najwięcej questów jak najszybciej.
Pewnie przy trzecim podejściu do Przeznaczenie tak zrobię OK
Odpowiedz
No bo w zasadzie nie ma żadnego powodu by z tym zadaniem czekać. W Przeznaczeniu pod żadnym pozorem nie wolno czekać z questami ;)
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Jest to po prostu bardzo głęboka furtka skryptowa.
Pierwotnie było tak, że cała gildia kupców miała się rozgrywać na przestrzeni od rozdziału 1 do rozdziału 3 w opcji PRZYJĘCIE DO GILDII.
W pracach nad Global PL po dodaniu całej tej gildii uznaliśmy, że powinna się w opcji PRZYJĘCIE DO GILDII rozgrywać max do końca 2 rozdziału.
Element z Miltenem jest więc bardziej ciekawostką niż realną akcją, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by zadania dokończyć w wyższych rozdziałach niz 2 Wtedy jednak logiczne jest, że Pedro , powiązany ściśle z tym zadaniem, już z gry znika na bardzo długo i musiał zostać zastąpiony Miltenem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No i w sumie dobrze, że zadanie posiada element, będący swojego rodzaju ciekawostką, furtką dla nieuważnych graczy jednocześnie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
czy uczy ktoś usuwania rogów smoczego zębacza w 1 r?
Odpowiedz
Gaan jesli zabijemy Prychającą Istotę oraz Midlas, ale tylko Myśliwego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witajcie, dzisiaj znowu przychodzę do was z pytaniem. Otóż z co muszę zrobić aby pchnąć zadnie Spisek do przodu bo zabójstwie Miki? Obleciałem chyba całe miasto, każdego kupca, Laresa każdego w mieście kto wydaje mi się że może mieć informacje na ten temat. Nawet byłem o Kornera i co teraz bo niestety stanąłem w miejscu :V
Odpowiedz
miał jakieś dokumenty? przeczytałeś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czytałem ten list o którym mówisz z tym zleceniem i już nie musisz mi odpowiadać bo sejwy mi się popierdziliły i wczytałem z przed przeczytania tego listu, moja wina i nie potrzebnie pytałem tutaj. I dlatego nie ogarnąłem czemu Andre wydał wyrok śmierci ale i tak już po sprawie :D
Odpowiedz
Gdzie mogę znaleść Juliana? Tego z misji od Santino.
Odpowiedz
Łazi pomiędzy farmą Berengara a farmą Sekoba. Najlepiej pójdź spać na któreś z farm a tam się pojawi. Nie pamiętam tylko na której farmie on jest rano a na której wieczorem. Sprawdź a się przekonasz Język
Odpowiedz
Nie polecam kladzenia sie do lozek na tych farmach, bo bedzie włeb
Odpowiedz
Farmerzy nie stoją tak blisko aby atakować jedynie co to może Sekob ale chrzanić starego dziadyge nadzorce niewolników :3
Odpowiedz
Co trzeba zrobić aby Tymon zaprzestał handlu z Sekobem? Bo mam już pozwolenia na handel dla pozostałych 4 członków gildi a Tymon gada tylko, że narazie nie bo gildia nie ma mocnego wpływu :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości